YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
ACD Virtus Entella 26-27 sezonu | Serie B'de 19. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
ACD Virtus Entella 26-27 sezonu | Serie B'de 19. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İtalya
2
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İtalya - Serie B
|
||||||
| 22/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/08 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 27/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 08/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 27/12 | - | - | - | - | ||
| 09/01 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 02/03 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
İtalya - Kupa
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 16/08 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 25/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
İtalya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#11
|
3 | 3 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | ||
ITA
#94
|
1 | 1 | 500B € | - | ||||
ITA
#9
|
3 | 450B € | 29.06.2027 | |||||
ITA
#10
|
1 | 450B € | 29.06.2027 | |||||
ITA
#90
|
325B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#17
|
3 | 1 | 250B € | - | ||||
ITA
#32
|
3 | 3 | 175B € | 29.06.2027 | ||||
ITA
#29
|
0 € | - | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 2,7Mn € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#5
|
3 | 3 | 1 | 900B € | 29.06.2026 | |||
ITA
#80
|
2 | 700B € | 29.06.2028 | |||||
ITA
#24
|
3 | 3 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | |||
BRA
#55
|
3 | 350B € | 29.06.2027 | |||||
ITA
#7
|
175B € | 29.06.2028 | ||||||
ITA
#28
|
1 | 150B € | 29.06.2026 | |||||
ITA
#40
|
75B € | 29.06.2026 | ||||||
ITA
#18
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
| 8 Orta Saha | Toplam Değer: 3Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#26
|
3 | 3 | 1 | 2M € | 29.06.2030 | |||
ITA
#16
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#6
|
3 | 3 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#23
|
3 | 3 | 1 | 350B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#27
|
3 | 3 | 300B € | - | ||||
ITA
#8
|
1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||||
ITA
#39
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#15
|
2 | 150B € | 29.06.2028 | |||||
ITA
#3
|
2 | 1 | 1 | 0 € | - | |||
| 9 Defans | Toplam Değer: 4,2Mn € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#22
|
3 | 3 | 200B € | 29.06.2028 | ||||
ITA
#91
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#12
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 400K € | Ortalama Yaş: 28,3 | ||||||
İtalya-Serie B
İtalya-Serie C, Grup B
İtalya-Supercoppa di Lega di Pr
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Modena
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 |
|
2
|
Mantova
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 2 | 3 | 6 |
|
3
|
Palermo
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 2 | 2 | 6 |
|
4
|
Ascoli
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
5
|
Cesena
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
6
|
Padova
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
7
|
Südtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
8
|
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 |
|
9
|
Arezzo
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 3 |
|
10
|
Pisa
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
11
|
Empoli
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 |
|
12
|
Vicenza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 5 | -2 | 3 |
|
13
|
Juve Stabia
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 1 |
|
14
|
Benevento
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
15
|
Carrarese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
16
|
Verona
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
17
|
Sampdoria
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
18
|
Catanzaro
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 0 |
|
19
|
Entella
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 |
|
20
|
Cremonese
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
ACD Virtus Entella, 2002 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stadio Comunale di Chiavari sahasında oynuyor. Takımı Andrea Chiappella çalıştırıyor.
İtalya - Serie B tablosunda 19. sırada: 2 maçta 0 puan. Karne 0 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 1, yediği gol 3; averaj -2.
Son maçında Cesena karşısında 1-2 kaybetti (29.08.2026). Sıradaki maçta Vicenza takımını konuk edecek (06.09.2026).
Kadroda 28 oyuncu var; yaş ortalaması 26.2, toplam piyasa değeri 10.2 Mn €. En golcü isim Andrea Tiritiello (1 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Stefano Di Mario (2.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 18 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Marwane Kritta, Luca Vignali, Lucas Felippe var. Ayrılanlar arasında Matteo Casarotto, Ruben Rinaldini, Nermin Karic bulunuyor.
Sosyal