Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Zaglebie Lubin 3-0 Chrobry Glogow - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
3 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Zaglebie Lubin Chrobry Glogow
%52
Topla Oynama
%48
10
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
3
8
Korner
1
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Zaglebie Lubin Chrobry Glogow
10
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Zaglebie Lubin Chrobry Glogow
%43
Topla Oynama
%57
5
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
2
3
Korner
0
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Zaglebie Lubin Chrobry Glogow
5
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Zaglebie Lubin Chrobry Glogow
%60
Topla Oynama
%40
5
Toplam Şut
0
3
İsabetli Şut
1
5
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Zaglebie Lubin Chrobry Glogow
5
Toplam Şut
0
3
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Zaglebie Lubin
Chrobry Glogow
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
2.0
4.4
Şut
7.0
2.2
Korner
3.5
0.6
Sarı Kart
0.8
0.0
Faul
0.0
Zaglebie Lubin
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.96
%33
Beraberlik:
2
Oran:
2.99
%33
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.53
%33
Chrobry Glogow
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.53
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.99
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.96
%100
Zaglebie Lubin
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.50
%33
Beraberlik:
4
Oran:
1.94
%67
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.09
%0
Chrobry Glogow
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.09
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.94
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.50
%50
Zaglebie Lubin
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Chrobry Glogow
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Zaglebie Lubin
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Chrobry Glogow
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Zaglebie Lubin
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.69
%33
Üst:
4
Oran:
1.54
%67
Chrobry Glogow
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.69
%0
Üst:
2
Oran:
1.54
%100
Zaglebie Lubin
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%50
Üst:
3
Oran:
%50
Chrobry Glogow
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Zaglebie Lubin
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%83
Üst:
1
Oran:
%17
Chrobry Glogow
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Zaglebie Lubin
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Chrobry Glogow
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Zaglebie Lubin
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.43
%67
Oran:
2
Oran:
1.85
%33
Chrobry Glogow
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.43
%100
Oran:
0
Oran:
1.85
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.96
0
2.99
2
2.53
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.50
0
1.94
2
3.09
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.27
0
2.29
2
2.75
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.63
0
3.52
2
1.35
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.10
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.19
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.18
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.35
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.69
Üst
1.54
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.45
Üst
1.81
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.15
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.26
Üst
2.25
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.56
Üst
1.67
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.43
Üst
1.86
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.43
Yok
1.85
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.52
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.73
Yok
1.15
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.48
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 15:15
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.96
MS 0
2.99
MS 2
2.53
2.5 Alt
1.69
2.5 Üst
1.54

Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Zaglebie Lubin, Chrobry Glogow karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: L. G. Szabo (33'), M. Regula (59'), M. Mlinaric (66').

Öne çıkan istatistikler (Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 4 - 3.