Wexford F.C. (Gençler) - Cobh Ramblers 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.04.2026) Bu karşılaşma İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta kapsamındadır.

Wexford F.C. (Gençler) 2-0 Cobh Ramblers - Özet, Goller ve İstatistikler - 24.04.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-3-3
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
25
4-3-1-2
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
25,7
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ
+3 Uzatma
IY | 1 - 0
+4 Uzatma
MS | 2 - 0

Önemli İstatistikler

Wexford logosu
%57
Topla Oynama
%43
5
Korner
1
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Cobh Ramblers logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
59
63
Topa Sahip Olma
%57
%43
Ataklar
65
79
Şut
18
6
İsabetli Şut
9
3
Saat
24 Nisan 2026, Cuma 21:45
Bulutlu
Bulutlu, 15°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
4
Kalesini gole kapatma
3
Korner 10.5 Alt
7
Galibiyet
3/4
Kaybetmeme
4/5
İlk Golü Atma
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Wexford Cobh Ramblers
%57
Topla Oynama
%43
18
Toplam Şut
6
9
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
5
Korner
1
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Wexford Cobh Ramblers
18
Toplam Şut
6
9
İsabetli Şut
3
9
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Wexford Cobh Ramblers
%59
Topla Oynama
%41
5
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
3
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Wexford Cobh Ramblers
5
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Wexford Cobh Ramblers
%56
Topla Oynama
%44
13
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
2
Korner
1
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Wexford Cobh Ramblers
13
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
3
Wexford
Cobh Ramblers
Maç Başına Ortalamalar
1.1
Gol
1.2
1.4
Yediği Gol
1.3
8.9
Şut
7.3
3.1
Korner
5.5
2.4
Sarı Kart
2.4
0.0
Faul
0.0
Wexford
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.95
%60
Beraberlik:
1
Oran:
2.84
%20
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.68
%20
Cobh Ramblers
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.68
%60
Beraberlik:
0
Oran:
2.84
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.95
%40
Wexford
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.59
%20
Beraberlik:
2
Oran:
1.80
%40
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.37
%40
Cobh Ramblers
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.37
%40
Beraberlik:
2
Oran:
1.80
%40
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.59
%20
Wexford
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Cobh Ramblers
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Wexford
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
2.58
%20
Üst:
4
Oran:
1.17
%80
Cobh Ramblers
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
2.58
%0
Üst:
5
Oran:
1.17
%100
Wexford
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.44
%40
Üst:
3
Oran:
1.83
%60
Cobh Ramblers
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.44
%40
Üst:
3
Oran:
1.83
%60
Wexford
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.07
%60
Üst:
2
Oran:
3.27
%40
Cobh Ramblers
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
1.07
%80
Üst:
1
Oran:
3.27
%20
Wexford
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%60
Üst:
2
Oran:
%40
Cobh Ramblers
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Wexford
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cobh Ramblers
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Wexford
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.62
%80
Oran:
1
Oran:
1.60
%20
Cobh Ramblers
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.62
%40
Oran:
3
Oran:
1.60
%60

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.95
0
2.84
2
2.68
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.59
0
1.80
2
3.37
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.31
0
2.14
2
2.95
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.81
0
3.33
2
1.36
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.44
0 ve 2
1.17
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.14
0 ve 2
1.36
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-2)
HMS 1
19.30
HMS X
-
HMS 2
19.30
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.58
Üst
1.17
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.44
Üst
1.83
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.07
Üst
3.27
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.33
Üst
2.05
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.34
Üst
1.23
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.25
Üst
1.26
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.32
Üst
2.09
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.86
Hayır
1.42
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
5.70
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.62
Yok
1.60
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.21
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.26
Yok
1.07
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.59
2-3 gol
1.70
4-5 gol
4.00
6+ gol
19.55
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.80
Eşit
2.90
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.08
Eşit
2.09
2.
2.29
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.35
Eşit
1.86
2.
2.48
3
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.84
Çift
1.44
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.28
Hayır
1.07
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.22
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.27
Evet/Hayır
5.59
Evet/Evet
18.95
Hayır/Evet
3.90
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
25.00
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.51
0 ve Alt
3.41
2 ve Alt
3.32
1 ve Üst
7.21
0 ve Üst
12.85
2 ve Üst
11.30
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.88
0 ve Alt
2.25
2 ve Alt
4.76
1 ve Üst
6.81
0 ve Üst
7.28
2 ve Üst
9.96
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.42
1 ve Yok
3.21
0 ve Var
4.02
0 ve Yok
8.21
2 ve Var
5.92
2 ve Yok
4.52
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
19.75
1 ve Yok
2.84
0 ve Var
7.22
0 ve Yok
2.24
2 ve Var
25.00
2 ve Yok
3.69
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.71
Üst ve Var
2.17
Alt ve Yok
1.86
Üst ve Yok
10.00
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
16.80
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
25.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 21 5 4 62 - 26 36 68
G G B G B
2
30 14 6 10 53 - 38 15 48
M G B G B
3
30 12 8 10 58 - 44 14 44
M G M M B
4
30 12 6 12 35 - 41 -6 42
M G G B B
5
29 11 8 10 41 - 38 3 41
G G M G B
6
30 11 7 12 31 - 34 -3 40
M G G G G
7
29 10 9 10 38 - 35 3 39
G G M B G
8
30 10 7 13 33 - 43 -10 37
G M M M G
9
30 7 9 14 29 - 45 -16 30
G M B M M
10
30 5 7 18 26 - 62 -36 22
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 0 2 38 - 14 24 39
G M G G G
2
15 9 5 1 39 - 17 22 32
G G M G B
3
15 10 1 4 33 - 17 16 31
G G M G G
4
15 8 5 2 22 - 13 9 29
G G G B G
5
15 7 6 2 19 - 14 5 27
B G B G G
6
14 8 2 4 23 - 13 10 26
G G M G G
7
16 6 6 4 21 - 15 6 24
M G G B B
8
14 7 3 4 19 - 18 1 24
M B B G M
9
15 5 4 6 17 - 17 0 19
G G M B M
10
15 4 4 7 13 - 24 -11 16
G M M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 8 5 2 24 - 12 12 29
G M G B B
2
14 6 0 8 14 - 26 -12 18
M M M M G
3
15 4 5 6 20 - 21 -1 17
M M B B B
4
15 3 6 6 18 - 25 -7 15
M G G M B
5
15 4 1 10 12 - 20 -8 13
M M M G G
6
16 3 4 9 14 - 25 -11 13
G M M M G
7
15 3 3 9 19 - 27 -8 12
M G M M M
8
15 2 5 8 12 - 28 -16 11
B G G M M
9
14 2 4 8 16 - 22 -6 10
G M B G M
10
15 1 3 11 13 - 38 -25 6
B M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
+3 Uzatma
IY | 1 - 0
+4 Uzatma
MS | 2 - 0
Saat
24 Nisan 2026, Cuma 21:45
Bulutlu
Bulutlu, 15°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.95
MS 0
2.84
MS 2
2.68
2.5 Alt
1.44
2.5 Üst
1.83

Wexford - Cobh Ramblers maç özeti

İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta kapsamında oynanan maçta Wexford, Cobh Ramblers karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 24.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: Mikie Rowe (9'), G. Hodgins (78').

Öne çıkan istatistikler (Wexford - Cobh Ramblers): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 9 - 3.

Puan durumunda Wexford 8. sırada 37 puanla, Cobh Ramblers 4. sırada 42 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut