Walsall - Derby County 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.07.2025) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Walsall 2-3 Derby County - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.07.2025

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
2 - 3
(İY: 2 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Walsall logosu
%50
Topla Oynama
%50
4
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Derby logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
42
31
Topa Sahip Olma
%50
%50
Ataklar
81
76
Şut
5
4
İsabetli Şut
2
4
Saat
22 Temmuz 2025, Salı 21:30
Bulutlu
Bulutlu, 17°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Walsall Derby
%50
Topla Oynama
%50
5
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
4
4
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Walsall Derby
5
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
4
3
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Walsall Derby
%50
Topla Oynama
%50
5
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
2
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Walsall Derby
5
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Walsall Derby
%50
Topla Oynama
%50
0
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
3
2
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Walsall Derby
0
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
3
0
İsabetsiz Şut
0
Walsall
Derby
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
1.0
7.7
Şut
2.5
3.7
Korner
0.0
0.0
Sarı Kart
0.5
0.0
Faul
0.0
Walsall
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.30
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.70
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.40
%0
Derby
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.40
%50
Beraberlik:
1
Oran:
3.70
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.30
%0
Walsall
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.71
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.11
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.88
%0
Derby
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.88
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.11
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.71
%0
Walsall
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Derby
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Walsall
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
3.40
%50
Üst:
1
Oran:
1.08
%50
Derby
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
3.40
%0
Üst:
2
Oran:
1.08
%100
Walsall
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.80
%50
Üst:
1
Oran:
1.51
%50
Derby
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.80
%50
Üst:
1
Oran:
1.51
%50
Walsall
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.23
%100
Üst:
0
Oran:
2.46
%0
Derby
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.23
%100
Üst:
0
Oran:
2.46
%0
Walsall
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.07
%100
Üst:
0
Oran:
3.48
%0
Derby
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.07
%100
Üst:
0
Oran:
3.48
%0
Walsall
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Derby
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Walsall
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.58
%0
Oran:
2
Oran:
1.72
%100
Derby
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.58
%100
Oran:
0
Oran:
1.72
%0

İddaa

Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
4.30
0
3.70
2
1.40
2
İlk Yarı Sonucu
1
4.71
0
2.11
2
1.88
2
İkinci Yarı Sonucu
1
4.19
0
2.49
2
1.73
2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.79
0
2.78
2
2.00
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.42
1 ve 2
1.32
0 ve 2
-
2
Çifte Şans
1 ve 0
1.61
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 1.5
Alt
3.40
Üst
1.08
2
Alt/Üst 2.5
Alt
1.80
Üst
1.51
2
Alt/Üst 3.5
Alt
1.23
Üst
2.46
2
Alt/Üst 4.5
Alt
1.07
Üst
3.48
2
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.09
Üst
1.36
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.12
Üst
3.10
2
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
7.66
2
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
4.67
Üst
-
2
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.88
Üst
1.46
2
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.20
Üst
2.62
2
Deplasman Alt/Üst 3.5
Alt
-
Üst
4.06
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.78
Üst
1.17
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.19
2
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.97
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.28
Üst
2.32
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.91
Üst
1.44
2
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.36
Hayır
1.26
2
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.15
Hayır
-
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.58
Yok
1.72
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.74
Yok
1.06
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.98
Yok
1.14
2
Toplam Gol
0-1 gol
3.55
2-3 gol
1.79
4-5 gol
3.15
6+ gol
10.85
2
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.68
Eşit
3.28
2.
1.86
2
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.61
Eşit
1.75
2.
2.73
2
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.78
Eşit
2.60
2.
2.12
2
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.65
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.53
İkili
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
14.20
0 ve Alt
13.75
2 ve Alt
7.14
1 ve Üst
5.60
0 ve Üst
4.74
2 ve Üst
1.58
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
9.20
0 ve Alt
4.69
2 ve Alt
3.58
1 ve Üst
7.17
0 ve Üst
12.90
2 ve Üst
2.05
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
5.40
0 ve Alt
4.68
2 ve Alt
2.08
1 ve Üst
16.10
0 ve Üst
12.90
2 ve Üst
3.48
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
4.73
0 ve Alt
3.62
2 ve Alt
1.68
1 ve Üst
26.00
0 ve Üst
35.00
2 ve Üst
5.92
2
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
6.47
0 ve Alt
2.77
2 ve Alt
3.24
1 ve Üst
13.70
0 ve Üst
6.85
2 ve Üst
3.79
2
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
8.01
1 ve Yok
8.16
0 ve Var
4.74
0 ve Yok
12.65
2 ve Var
2.86
2 ve Yok
2.38
2
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
28.00
1 ve Yok
5.17
0 ve Var
6.77
0 ve Yok
2.75
2 ve Var
11.85
2 ve Yok
2.08
2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
7.30
Üst ve Var
1.89
Alt ve Yok
2.23
Üst ve Yok
5.96
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
22 Temmuz 2025, Salı 21:30
Bulutlu
Bulutlu, 17°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
4.30
MS 0
3.70
MS 2
1.40
2.5 Alt
1.80
2.5 Üst
1.51

Walsall - Derby maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Derby, Walsall karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 22.07.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Goller: V. Harper (11'), K. Jackson (39'), J. Stuttle (43'), C. Blackett-Taylor (62'), C. Ebuka (77').

Öne çıkan istatistikler (Walsall - Derby): topla oynama %50 - %50, isabetli şut 2 - 4.

İlk 11'ler