Vis Pesaro - SSD Citta Di Campobasso 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.02.2026) Bu karşılaşma İtalya - Serie C, Grup B - 27. Hafta kapsamındadır.

Vis Pesaro 1-2 SSD Citta Di Campobasso - Özet, Goller ve İstatistikler - 16.02.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 2
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-2-1
Piyasa değeri
2.2 Mn €
Yaş
25,5
3-5-2
Piyasa değeri
2.7 Mn €
Yaş
26,2
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Vis Pesaro logosu
%51
Topla Oynama
%49
4
Korner
3
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Campobasso logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
78
57
Topa Sahip Olma
%51
%49
Ataklar
79
76
Şut
18
14
İsabetli Şut
6
7
Saat
16 Şubat 2026, Pazartesi 22:30
Güneşli
Güneşli, 9°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
İlk Golü Yeme
6
İlk Golü Yeme
4
Gol yeme
6
Gol yeme
4
Korner 10.5 Alt
6
Mağlubiyet
3/4
Kazanamama
5/6
Kazanamama
3/4
Karşılıklı Gol
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Vis Pesaro Campobasso
%51
Topla Oynama
%49
18
Toplam Şut
14
6
İsabetli Şut
7
0
Ofsayt
0
4
Korner
3
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Vis Pesaro Campobasso
18
Toplam Şut
14
6
İsabetli Şut
7
12
İsabetsiz Şut
7
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Vis Pesaro Campobasso
%49
Topla Oynama
%51
8
Toplam Şut
9
3
İsabetli Şut
5
1
Ofsayt
0
3
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
3
Kale Vuruşu
4
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Vis Pesaro Campobasso
8
Toplam Şut
9
3
İsabetli Şut
5
5
İsabetsiz Şut
4
3
Engellenen Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Vis Pesaro Campobasso
%53
Topla Oynama
%47
10
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
1
Korner
1
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Vis Pesaro Campobasso
10
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
7
İsabetsiz Şut
3
Vis Pesaro
Campobasso
Maç Başına Ortalamalar
1.0
Gol
1.3
1.0
Yediği Gol
1.2
10.6
Şut
10.1
4.1
Korner
3.6
2.7
Sarı Kart
2.4
0.0
Faul
0.0
Vis Pesaro
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.08
%36
Beraberlik:
5
Oran:
2.71
%45
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.66
%18
Campobasso
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.66
%23
Beraberlik:
5
Oran:
2.71
%38
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.08
%38
Vis Pesaro
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.73
%45
Beraberlik:
3
Oran:
1.78
%27
Mağlubiyet:
3
Oran:
3.36
%27
Campobasso
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.36
%8
Beraberlik:
8
Oran:
1.78
%62
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.73
%31
Vis Pesaro
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%18
Üst:
9
Oran:
%82
Campobasso
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%23
Üst:
10
Oran:
%77
Vis Pesaro
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
2.50
%36
Üst:
7
Oran:
1.21
%64
Campobasso
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
2.50
%46
Üst:
7
Oran:
1.21
%54
Vis Pesaro
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
1.41
%73
Üst:
3
Oran:
1.94
%27
Campobasso
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
1.41
%54
Üst:
6
Oran:
1.94
%46
Vis Pesaro
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
1.06
%100
Üst:
0
Oran:
3.50
%0
Campobasso
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
1.06
%54
Üst:
6
Oran:
3.50
%46
Vis Pesaro
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Campobasso
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%77
Üst:
3
Oran:
%23
Vis Pesaro
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Campobasso
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Vis Pesaro
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.68
%36
Oran:
7
Oran:
1.59
%64
Campobasso
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.68
%38
Oran:
8
Oran:
1.59
%62

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.08
0
2.71
2
2.66
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.73
0
1.78
2
3.36
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.44
0
2.10
2
2.94
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.19
0
3.44
2
1.32
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
1.48
0 ve 2
1.17
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.18
1 ve 2
1.18
0 ve 2
1.33
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.50
Üst
1.21
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.41
Üst
1.94
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.06
Üst
3.50
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.21
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.35
Üst
1.25
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.21
Üst
1.30
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.89
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.32
Üst
2.12
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.82
Hayır
1.49
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
6.12
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.68
Yok
1.59
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.40
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.40
Yok
1.07
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.50
2-3 gol
1.72
4-5 gol
4.27
6+ gol
22.05
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.86
Eşit
2.82
2.
1.91
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.16
Eşit
2.05
2.
2.38
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.39
Eşit
1.88
2.
2.52
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.88
Çift
1.44
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.56
Hayır
1.06
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.33
Hayır
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
6.71
0 ve Alt
7.47
2 ve Alt
7.86
1 ve Üst
2.83
0 ve Üst
3.92
2 ve Üst
3.78
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.00
0 ve Alt
2.21
2 ve Alt
4.70
1 ve Üst
7.45
0 ve Üst
7.55
2 ve Üst
10.05
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.86
1 ve Yok
3.36
0 ve Var
3.93
0 ve Yok
7.49
2 ve Var
6.10
2 ve Yok
4.39
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
21.65
1 ve Yok
2.98
0 ve Var
7.51
0 ve Yok
2.20
2 ve Var
26.50
2 ve Yok
3.65
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.48
Üst ve Var
2.30
Alt ve Yok
1.82
Üst ve Yok
10.75

Puan Durumu

İtalya - Serie C, Grup B - 27. Hafta İtalya - Serie C, Grup B - 27. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
36 24 8 4 64 - 24 40 80
M B G G G
2
36 23 8 5 63 - 23 40 77
G G G G M
3
36 22 7 7 50 - 30 20 73
G G G G G
4
36 17 10 9 49 - 37 12 59
B G B G G
5
36 14 11 11 46 - 43 3 53
B G G B B
6
36 11 17 8 37 - 34 3 50
B M B B G
7
36 13 11 12 42 - 45 -3 50
B M B M M
8
36 11 15 10 31 - 32 -1 48
M M B B G
9
36 14 11 11 44 - 40 4 48
B M B G M
10
36 11 13 12 38 - 36 2 46
M M G M M
11
36 12 7 17 39 - 51 -12 43
M M G M G
12
36 10 10 16 41 - 52 -11 40
B M M G B
13
36 10 10 16 35 - 48 -13 40
M G M M G
14
36 8 14 14 38 - 44 -6 38
G B B M B
15
36 8 14 14 30 - 36 -6 38
B B M M M
16
36 8 13 15 30 - 37 -7 37
B B B G G
17
36 6 18 12 32 - 45 -13 36
B G B B M
18
36 6 14 16 37 - 54 -17 32
B G B M B
19
36 3 11 22 27 - 62 -35 20
B M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 14 3 1 27 - 11 16 45
G B G G G
2
18 12 5 1 33 - 9 24 41
B G G G G
3
18 12 3 3 30 - 14 16 39
M B M G G
4
18 10 3 5 26 - 21 5 33
M B G G B
5
18 9 5 4 24 - 16 8 32
M G B B G
6
18 8 4 6 24 - 23 1 28
M M B B M
7
18 8 4 6 26 - 23 3 28
M G M B G
8
18 7 6 5 24 - 25 -1 27
G G B B M
9
18 7 6 5 20 - 17 3 27
G G M G M
10
18 6 8 4 18 - 17 1 26
G M M B G
11
18 6 7 5 22 - 22 0 25
B G B M B
12
18 6 7 5 23 - 21 2 25
B B B M B
13
18 6 6 6 22 - 25 -3 24
M B M G M
14
18 4 8 6 18 - 19 -1 20
G B M G M
15
18 4 7 7 18 - 18 0 19
M G B B M
16
18 3 9 6 15 - 22 -7 18
B G B G B
17
18 2 9 7 12 - 18 -6 15
M M B B M
18
18 3 5 10 10 - 18 -8 14
B M M B G
19
18 2 6 10 13 - 29 -16 12
M M B M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 12 5 1 34 - 10 24 41
G G G B G
2
18 11 3 4 30 - 14 16 36
G G G G M
3
18 8 5 5 25 - 21 4 29
G G G G G
4
18 8 4 6 23 - 19 4 28
B M B G G
5
18 5 10 3 15 - 12 3 25
B B B B G
6
18 6 7 5 20 - 17 3 25
G M B M G
7
18 6 5 7 18 - 20 -2 23
G M G M M
8
18 6 5 7 18 - 18 0 23
M G B M M
9
18 5 8 5 20 - 19 1 23
M G B B G
10
18 5 7 6 13 - 15 -2 22
G G B M B
11
18 4 8 6 20 - 22 -2 20
M G B B B
12
18 6 2 10 17 - 29 -12 20
M M B M G
13
18 4 7 7 20 - 26 -6 19
G B G B B
14
18 4 7 7 18 - 19 -1 19
B G B M M
15
18 3 9 6 17 - 23 -6 18
M B B B M
16
18 4 3 11 18 - 31 -13 15
M M M M G
17
18 4 3 11 13 - 28 -15 15
B M M M G
18
18 0 8 10 15 - 29 -14 8
M M B B B
19
18 1 5 12 14 - 33 -19 8
B M B M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
16 Şubat 2026, Pazartesi 22:30
Güneşli
Güneşli, 9°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.08
MS 0
2.71
MS 2
2.66
2.5 Alt
1.41
2.5 Üst
1.94

Vis Pesaro - Campobasso maç özeti

İtalya - Serie C, Grup B - 27. Hafta kapsamında oynanan maçta Campobasso, Vis Pesaro karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 16.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: J. Machín (8'), E. Salines (48'), M. Gargiulo (89').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Vis Pesaro - Campobasso): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 6 - 7.

Puan durumunda Vis Pesaro 10. sırada 46 puanla, Campobasso 4. sırada 59 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut