Vindbjart 3-3 Staal Joerpeland IL

MS
3 - 3
(İY: 0 - 2)
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
Takım Serileri
Galibiyet
4
Kaybetmeme
4
İlk Golü Atma
4
Gol yeme
3
Kaybetmeme
4/5
2.5 Üst
3/4
Kalesini gole kapatma
3/4
Genel İstatistikler
%46
Topla Oynama
%54
17
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
4
3
Korner
5
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
17
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
4
14
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%45
Topla Oynama
%55
4
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
3
1
Korner
3
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
4
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
3
4
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%47
Topla Oynama
%53
13
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
2
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
13
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
10
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Vindbjart
Staal Joerpeland IL
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.6
Yediği Gol
1.4
4.2
Şut
1.8
4.0
Korner
0.4
1.6
Sarı Kart
0.8
0.0
Faul
0.0
Vindbjart
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.14
%100
Beraberlik:
0
Oran:
4.82
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
6.65
%0
Staal Joerpeland IL
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
6.65
%50
Beraberlik:
1
Oran:
4.82
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.14
%0
Vindbjart
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.42
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.78
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
5.67
%0
Staal Joerpeland IL
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
5.67
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.78
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.42
%0
Vindbjart
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Staal Joerpeland IL
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Vindbjart
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Staal Joerpeland IL
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Vindbjart
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Staal Joerpeland IL
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Vindbjart
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.84
%100
Üst:
0
Oran:
1.44
%0
Staal Joerpeland IL
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.84
%100
Üst:
0
Oran:
1.44
%0
Vindbjart
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Staal Joerpeland IL
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Vindbjart
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Staal Joerpeland IL
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Vindbjart
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.28
%0
Oran:
2
Oran:
2.16
%100
Staal Joerpeland IL
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.28
%50
Oran:
1
Oran:
2.16
%50
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.14
0
4.82
2
6.65
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.42
0
2.78
2
5.67
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.38
0
3.11
2
5.17
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
2.27
0
3.82
2
1.68
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.79
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.57
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.84
Üst
1.44
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.77
Üst
1.49
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.39
Üst
1.22
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.74
Üst
1.50
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.32
Üst
2.09
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.33
Üst
2.04
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.28
Yok
2.16
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.72
Yok
1.15
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.17
Yok
1.28
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.65
Çift
1.58
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.14
0
4.82
2
6.65
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.42
0
2.78
2
5.67
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.38
0
3.11
2
5.17
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
2.27
0
3.82
2
1.68
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.79
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.57
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.84
Üst
1.44
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.77
Üst
1.49
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.39
Üst
1.22
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.74
Üst
1.50
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.32
Üst
2.09
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.33
Üst
2.04
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.28
Yok
2.16
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.72
Yok
1.15
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.17
Yok
1.28
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.65
Çift
1.58
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 2 1 15 - 9 6 14
G G M G B
2
6 4 1 1 12 - 6 6 13
G G G G B
3
7 3 3 1 14 - 8 6 12
M G B B G
4
6 3 2 1 14 - 7 7 11
G M G B G
5
7 3 1 3 18 - 10 8 10
G M G M B
6
7 3 0 4 14 - 15 -1 9
G M M G G
7
7 2 3 2 12 - 14 -2 9
M B G B M
8
6 2 2 2 15 - 9 6 8
G B M G B
9
7 2 2 3 12 - 15 -3 8
B G G M B
10
7 2 2 3 9 - 14 -5 8
M B M G B
11
7 2 2 3 13 - 22 -9 8
M B M M B
12
7 2 2 3 11 - 20 -9 8
M B M G B
13
6 2 0 4 9 - 12 -3 6
M G M M M
14
7 2 0 5 14 - 21 -7 6
G M G M M
Yükselme
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 16 - 2 14 10
G G G B
2
3 3 0 0 11 - 3 8 9
G G G
3
3 2 1 0 8 - 3 5 7
G G B
4
3 2 1 0 5 - 2 3 7
B G G
5
3 2 1 0 7 - 5 2 7
G B G
6
4 2 0 2 9 - 7 2 6
M G G M
7
3 2 0 1 6 - 4 2 6
G G M
8
4 2 0 2 10 - 9 1 6
M G M G
9
3 1 2 0 8 - 6 2 5
G B B
10
4 1 2 1 6 - 5 1 5
G M B B
11
3 1 1 1 4 - 3 1 4
M B G
12
4 1 1 2 5 - 10 -5 4
B M G M
13
3 1 0 2 4 - 7 -3 3
M G M
14
3 0 1 2 5 - 12 -7 1
M M B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 8 - 3 5 7
B G G
2
4 2 1 1 10 - 7 3 7
G G M B
3
4 2 1 1 6 - 8 -2 7
G M B G
4
3 2 0 1 4 - 3 1 6
M G G
5
3 1 2 0 7 - 4 3 5
G B B
6
4 1 2 1 8 - 8 0 5
M B G B
7
3 1 1 1 11 - 6 5 4
G M B
8
3 1 0 2 4 - 6 -2 3
M M G
9
4 1 0 3 5 - 16 -11 3
G M M M
10
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B M B
11
4 0 1 3 2 - 9 -7 1
M M M B
12
3 0 0 3 3 - 8 -5 0
M M M
13
3 0 0 3 2 - 8 -6 0
M M M
14
3 0 0 3 5 - 14 -9 0
M M M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
27' 0 - 1
34' 0 - 2
IY | 0 - 2
51' 1 - 2
MS | 3 - 3
Saat
9 Mayıs 2026, 16:00
Güneşli
Güneşli
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.14
MS 0
4.82
MS 2
6.65