Vermont Green FC - Ironbound SC 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma ABD - USL Lig 2 Son 32 Turu kapsamındadır.

Vermont Green FC 4-0 Ironbound SC - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
4 - 0
(İY: 3 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
6
Kaybetmeme
15
Kaybetmeme
13
2.5 Üst
13
İlk Golü Atma
3
İlk Golü Atma
6
Korner 10.5 Alt
3
Galibiyet
13/14
2.5 Üst
4/5
Karşılıklı Gol
6/7
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Vermont Green FC Ironbound SC
%53
Topla Oynama
%47
18
Toplam Şut
7
12
İsabetli Şut
3
3
Korner
5
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Vermont Green FC Ironbound SC
18
Toplam Şut
7
12
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Vermont Green FC Ironbound SC
%58
Topla Oynama
%42
10
Toplam Şut
4
8
İsabetli Şut
3
2
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Vermont Green FC Ironbound SC
10
Toplam Şut
4
8
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Vermont Green FC Ironbound SC
%49
Topla Oynama
%51
8
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
0
1
Korner
5
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Vermont Green FC Ironbound SC
8
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
0
4
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Vermont Green FC
Ironbound SC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
1.1
7.2
Şut
7.1
3.9
Korner
2.3
0.4
Sarı Kart
0.7
0.0
Faul
0.0
Vermont Green FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
-
%86
Beraberlik:
1
Oran:
6.31
%14
Mağlubiyet:
0
Oran:
9.49
%0
Ironbound SC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
9.49
%71
Beraberlik:
2
Oran:
6.31
%29
Mağlubiyet:
0
Oran:
-
%0
Vermont Green FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.31
%71
Beraberlik:
1
Oran:
2.90
%14
Mağlubiyet:
1
Oran:
7.60
%14
Ironbound SC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
7.60
%71
Beraberlik:
2
Oran:
2.90
%29
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.31
%0
Vermont Green FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
7
Oran:
%100
Ironbound SC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
7
Oran:
%100
Vermont Green FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
7
Oran:
%100
Ironbound SC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
7
Oran:
%100
Vermont Green FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
7
Oran:
%100
Ironbound SC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%14
Üst:
6
Oran:
%86
Vermont Green FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.75
%0
Üst:
7
Oran:
1.50
%100
Ironbound SC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.75
%43
Üst:
4
Oran:
1.50
%57
Vermont Green FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%29
Üst:
5
Oran:
%71
Ironbound SC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%57
Üst:
3
Oran:
%43
Vermont Green FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%57
Üst:
3
Oran:
%43
Ironbound SC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%86
Üst:
1
Oran:
%14
Vermont Green FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.49
%57
Oran:
3
Oran:
1.77
%43
Ironbound SC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.49
%71
Oran:
2
Oran:
1.77
%29

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
-
0
6.31
2
9.49
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.31
0
2.90
2
7.60
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.25
0
3.34
2
7.20
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
1.90
0
3.61
2
2.03
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.99
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
3.31
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.75
Üst
1.50
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.91
Üst
1.40
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.87
Üst
1.41
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.69
Üst
1.54
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.36
Üst
1.98
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.20
Üst
2.46
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.49
Yok
1.77
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.20
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.57
Yok
1.17
3
Tek / Çift
Tek
1.61
Çift
1.62
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.65
Çift
1.58
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 02:00
Güneşli
Güneşli, 30°C
AVAR
Tek maç üzerinden oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
-
MS 0
6.31
MS 2
9.49

Vermont Green FC - Ironbound SC maç özeti

ABD - USL Lig 2 Son 32 Turu kapsamında oynanan maçta Vermont Green FC, Ironbound SC karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-0 tamamlanmıştı.

Goller: Jeremy francou (6'), C.Miller (22'), Diego rosas (31'), david ajagbe (71').

Öne çıkan istatistikler (Vermont Green FC - Ironbound SC): topla oynama %53 - %47, isabetli şut 12 - 3.