YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Vendsyssel FF - FC Roskilde 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.04.2025) Bu karşılaşma Danimarka - 1. Lig Küme Düşme Grubu - 25. Hafta kapsamındadır.
Vendsyssel FF - FC Roskilde 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.04.2025) Bu karşılaşma Danimarka - 1. Lig Küme Düşme Grubu - 25. Hafta kapsamındadır.
Vendsyssel İç Saha Form Durumu
FC Roskilde Deplasman Form Durumu
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 15 |
|
10 |
| 3 |
|
1 |
| 252 (%71) |
|
302 (%72) |
| 15 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 4 |
|
5 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 22 |
|
29 |
| 20 |
|
17 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 15 |
|
10 |
| 3 |
|
1 |
| 8 |
|
5 |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 353 |
|
418 |
| 252 (%71) |
|
302 (%72) |
| 14 (%24) |
|
31 (%35) |
| 7 (%30) |
|
1 (%6) |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 14 |
|
15 |
| 6 |
|
11 |
| 30 |
|
29 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 39 (%41) |
|
49 (%63) |
| 0 (%0) |
|
7 (%41) |
| 162 |
|
171 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 8 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 122 (%70) |
|
168 (%71) |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
15 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 8 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 173 |
|
234 |
| 122 (%70) |
|
168 (%71) |
| 8 (%22) |
|
18 (%30) |
| 5 (%41) |
|
0 (%0) |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 8 |
|
10 |
| 5 |
|
7 |
| 17 |
|
11 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 17 (%43) |
|
23 (%62) |
| 0 (%0) |
|
1 (%50) |
| 80 |
|
86 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 7 |
|
9 |
| 3 |
|
1 |
| 130 (%72) |
|
134 (%72) |
| 9 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
4 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
14 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 7 |
|
9 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 180 |
|
184 |
| 130 (%72) |
|
134 (%72) |
| 6 (%27) |
|
13 (%46) |
| 2 (%18) |
|
1 (%9) |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
4 |
| 13 |
|
18 |
| Vendsyssel | FC Roskilde | |
|---|---|---|
| 22 (%39) |
|
26 (%65) |
| 0 (%0) |
|
6 (%40) |
| 82 |
|
85 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Vendsyssel
|
2
|
0
|
4
|
Vendsyssel
|
0
|
0
|
3
|
Vendsyssel
|
0
|
0
|
2
|
Vendsyssel
|
0
|
0
|
2
|
FC Roskilde
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
6.80
|
Vendsyssel
|
6.70
|
FC Roskilde
|
6.70
|
Vendsyssel
|
6.60
|
Vendsyssel
|
6.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Vendsyssel
|
0
|
2
|
Vendsyssel
|
0
|
2
|
Vendsyssel
|
0
|
2
|
FC Roskilde
|
0
|
2
|
FC Roskilde
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
FC Roskilde
|
51
|
91%
|
56
|
FC Roskilde
|
41
|
85%
|
48
|
Vendsyssel
|
39
|
81%
|
48
|
Vendsyssel
|
37
|
74%
|
50
|
FC Roskilde
|
37
|
63%
|
58
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
FC Roskilde
|
1
|
16%
|
6
|
FC Roskilde
|
1
|
16%
|
6
|
Vendsyssel
|
0
|
0%
|
5
|
Vendsyssel
|
2
|
40%
|
5
|
FC Roskilde
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
FC Roskilde
|
9
|
29%
|
31
|
FC Roskilde
|
5
|
26%
|
19
|
Vendsyssel
|
0
|
0%
|
15
|
Vendsyssel
|
4
|
30%
|
13
|
Vendsyssel
|
3
|
33%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vendsyssel
|
0
|
0%
|
4
|
FC Roskilde
|
1
|
25%
|
4
|
FC Roskilde
|
0
|
0%
|
2
|
FC Roskilde
|
2
|
100%
|
2
|
FC Roskilde
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vendsyssel
|
5
|
31%
|
16
|
Vendsyssel
|
7
|
50%
|
14
|
Vendsyssel
|
9
|
69%
|
13
|
FC Roskilde
|
5
|
38%
|
13
|
FC Roskilde
|
7
|
63%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
9
|
Vendsyssel
|
6
|
Vendsyssel
|
6
|
FC Roskilde
|
5
|
FC Roskilde
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
2
|
Vendsyssel
|
1
|
Vendsyssel
|
1
|
FC Roskilde
|
1
|
FC Roskilde
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
FC Roskilde
|
4
|
Vendsyssel
|
3
|
Vendsyssel
|
2
|
FC Roskilde
|
2
|
Vendsyssel
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
FC Roskilde
|
5
|
Vendsyssel
|
3
|
Vendsyssel
|
2
|
Vendsyssel
|
2
|
Vendsyssel
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
30
|
FC Roskilde
|
24
|
FC Roskilde
|
23
|
FC Roskilde
|
23
|
FC Roskilde
|
22
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
2
|
Vendsyssel
|
1
|
Vendsyssel
|
1
|
Vendsyssel
|
1
|
Vendsyssel
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
2
|
FC Roskilde
|
2
|
Vendsyssel
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
3
|
Vendsyssel
|
3
|
Vendsyssel
|
3
|
FC Roskilde
|
3
|
Vendsyssel
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Vendsyssel
|
3
|
Vendsyssel
|
3
|
FC Roskilde
|
3
|
Vendsyssel
|
2
|
Vendsyssel
|
2
|
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Vendsyssel
FC Roskilde
Danimarka - 1. Lig Küme Düşme Grubu - 25. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
32 | 14 | 10 | 8 | 56 - 38 | 18 | 52 |
G B G M G
|
||
|
2
|
32 | 10 | 9 | 13 | 39 - 51 | -12 | 39 |
M B B M G
|
||
|
3
|
32 | 9 | 8 | 15 | 42 - 61 | -19 | 35 |
G B M M M
|
||
|
4
|
32 | 9 | 7 | 16 | 36 - 57 | -21 | 34 |
M G G G M
|
||
|
5
|
32 | 7 | 9 | 16 | 35 - 49 | -14 | 30 |
M B M G M
|
||
|
6
|
32 | 7 | 5 | 20 | 37 - 61 | -24 | 26 |
G M B G G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 9 | 4 | 3 | 34 - 21 | 13 | 31 |
G G G G G
|
||
|
2
|
16 | 6 | 5 | 5 | 22 - 25 | -3 | 23 |
B B G B G
|
||
|
3
|
16 | 5 | 4 | 7 | 18 - 19 | -1 | 19 |
B B G M G
|
||
|
4
|
16 | 4 | 5 | 7 | 19 - 26 | -7 | 17 |
B G G B M
|
||
|
5
|
16 | 5 | 1 | 10 | 17 - 34 | -17 | 16 |
B M M G G
|
||
|
6
|
16 | 4 | 2 | 10 | 20 - 29 | -9 | 14 |
M B G B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22 - 17 | 5 | 21 |
B G M B M
|
||
|
2
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19 - 23 | -4 | 18 |
B B M G M
|
||
|
3
|
16 | 5 | 3 | 8 | 23 - 35 | -12 | 18 |
G B M M M
|
||
|
4
|
16 | 4 | 4 | 8 | 17 - 26 | -9 | 16 |
M G M B M
|
||
|
5
|
16 | 3 | 3 | 10 | 17 - 32 | -15 | 12 |
B B M M G
|
||
|
6
|
16 | 2 | 5 | 9 | 17 - 30 | -13 | 11 |
B M M B M
|
Danimarka - 1. Lig Küme Düşme Grubu - 25. Hafta kapsamında oynanan maçta Vendsyssel ile FC Roskilde 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 12.04.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Öne çıkan istatistikler (Vendsyssel - FC Roskilde): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 3 - 1.
Puan durumunda Vendsyssel 5. sırada 30 puanla, FC Roskilde 6. sırada 26 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.