YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Valur (K) - Inter Milan (K) 1-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (30.08.2025) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi Kadınlar kapsamındadır. Maçın sahası: Origo Hollin, Reykjavik, İzlanda.
Valur (K) - Inter Milan (K) 1-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (30.08.2025) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi Kadınlar kapsamındadır. Maçın sahası: Origo Hollin, Reykjavik, İzlanda.
Valur (K) İç Saha Form Durumu
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| %27 |
|
%73 |
| 2 |
|
20 |
| 1 |
|
5 |
| 115 (%55) |
|
522 (%85) |
| 16 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 2 |
|
20 |
| 1 |
|
5 |
| 1 |
|
11 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 207 |
|
607 |
| 115 (%55) |
|
522 (%85) |
| 16 (%20) |
|
32 (%56) |
| 0 (%0) |
|
8 (%28) |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 12 |
|
5 |
| 10 |
|
4 |
| 30 |
|
11 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 26 (%34) |
|
50 (%65) |
| 1 (%25) |
|
14 (%66) |
| 125 |
|
147 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| %21 |
|
%79 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 0 (%0) |
|
1 (%100) |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 0 |
|
1 |
| 0 (%0) |
|
1 (%100) |
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| 0 |
|
0 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| %33 |
|
%67 |
| 2 |
|
16 |
| 1 |
|
2 |
| 115 (%55) |
|
521 (%85) |
| 16 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 2 |
|
16 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
10 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 207 |
|
606 |
| 115 (%55) |
|
521 (%85) |
| 16 (%20) |
|
32 (%56) |
| 0 (%0) |
|
8 (%28) |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 12 |
|
5 |
| 10 |
|
4 |
| 30 |
|
11 |
| Valur (K) | Inter (K) | |
|---|---|---|
| 26 (%34) |
|
50 (%65) |
| 1 (%25) |
|
14 (%66) |
| 125 |
|
147 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Inter (K)
|
2
|
1
|
3
|
Inter (K)
|
1
|
1
|
3
|
Inter (K)
|
0
|
0
|
3
|
Inter (K)
|
0
|
0
|
3
|
Inter (K)
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Inter (K)
|
8.20
|
Inter (K)
|
8.20
|
Inter (K)
|
8.10
|
Inter (K)
|
7.30
|
Inter (K)
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Inter (K)
|
0
|
2
|
Inter (K)
|
0
|
2
|
Inter (K)
|
0
|
2
|
Inter (K)
|
0
|
2
|
Inter (K)
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Inter (K)
|
86
|
94%
|
91
|
Inter (K)
|
77
|
90%
|
85
|
Inter (K)
|
64
|
86%
|
74
|
Inter (K)
|
54
|
93%
|
58
|
Inter (K)
|
48
|
84%
|
57
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Inter (K)
|
4
|
44%
|
9
|
Inter (K)
|
1
|
20%
|
5
|
Inter (K)
|
0
|
0%
|
4
|
Valur (K)
|
0
|
0%
|
2
|
Inter (K)
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Valur (K)
|
9
|
32%
|
28
|
Valur (K)
|
1
|
6%
|
15
|
Inter (K)
|
3
|
25%
|
12
|
Valur (K)
|
4
|
50%
|
8
|
Inter (K)
|
6
|
75%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Inter (K)
|
3
|
50%
|
6
|
Inter (K)
|
3
|
60%
|
5
|
Inter (K)
|
2
|
100%
|
2
|
Inter (K)
|
1
|
50%
|
2
|
Valur (K)
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Valur (K)
|
8
|
72%
|
11
|
Valur (K)
|
1
|
11%
|
9
|
Inter (K)
|
6
|
66%
|
9
|
Inter (K)
|
6
|
66%
|
9
|
Inter (K)
|
6
|
66%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Valur (K)
|
8
|
Valur (K)
|
7
|
Valur (K)
|
5
|
Inter (K)
|
4
|
Valur (K)
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Inter (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Valur (K)
|
4
|
Valur (K)
|
3
|
Valur (K)
|
2
|
Valur (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Valur (K)
|
3
|
Valur (K)
|
3
|
Valur (K)
|
2
|
Inter (K)
|
2
|
Valur (K)
|
1
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Valur (K)
|
22
|
Inter (K)
|
22
|
Valur (K)
|
21
|
Inter (K)
|
15
|
Valur (K)
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Inter (K)
|
2
|
Valur (K)
|
1
|
Valur (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Valur (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
Inter (K)
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Valur (K)
|
3
|
Valur (K)
|
3
|
Valur (K)
|
2
|
Valur (K)
|
2
|
Valur (K)
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Inter (K)
|
5
|
Valur (K)
|
3
|
Inter (K)
|
3
|
Inter (K)
|
2
|
Valur (K)
|
1
|
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Valur (K)
Inter (K)
Şampiyonlar Ligi Kadınlar kapsamında oynanan maçta Inter (K), Valur (K) karşısında 4-1 kazandı. Karşılaşma 30.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Origo Hollin, Reykjavik, İzlanda. İlk yarı 0-3 tamamlanmıştı.
Goller: H. Bugeja (31'), L. Magull (36'), E. Polli (42'), F. Fridriksdottir (49'), M. Detruyer (85').
Öne çıkan istatistikler (Valur (K) - Inter (K)): topla oynama %27 - %73, isabetli şut 1 - 5.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.