YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Royale Union Saint Gilloise - Anderlecht 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (30.08.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Joseph Marien, Saint-Gilles.
Royale Union Saint Gilloise - Anderlecht 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (30.08.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Joseph Marien, Saint-Gilles.
Union SG İç Saha Form Durumu
Anderlecht Deplasman Form Durumu
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 1.73 |
|
1.17 |
| 15 |
|
12 |
| 7 |
|
2 |
| 303 (%79) |
|
354 (%77) |
| 11 |
|
14 |
| 6 |
|
1 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
26 |
| 8 |
|
10 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 15 |
|
12 |
| 7 |
|
2 |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
3 |
| 13 |
|
7 |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 383 |
|
454 |
| 303 (%79) |
|
354 (%77) |
| 11 (%28) |
|
16 (%34) |
| 4 (%26) |
|
4 (%28) |
| 12 |
|
7 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 30 |
|
18 |
| 15 |
|
7 |
| 35 |
|
32 |
| 2 |
|
4 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 75 (%57) |
|
55 (%42) |
| 12 (%57) |
|
12 (%46) |
| 141 |
|
157 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 0.85 |
|
0.51 |
| 8 |
|
4 |
| 5 |
|
1 |
| 186 (%81) |
|
135 (%72) |
| 4 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
11 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 5 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 227 |
|
187 |
| 186 (%81) |
|
135 (%72) |
| 2 (%14) |
|
10 (%40) |
| 3 (%30) |
|
0 (%0) |
| 5 |
|
2 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 18 |
|
7 |
| 6 |
|
6 |
| 16 |
|
18 |
| 1 |
|
3 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 38 (%57) |
|
28 (%42) |
| 6 (%66) |
|
7 (%50) |
| 67 |
|
78 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| %37 |
|
%63 |
| 0.87 |
|
0.66 |
| 7 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 117 (%74) |
|
219 (%81) |
| 7 |
|
9 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
15 |
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 158 |
|
268 |
| 117 (%74) |
|
219 (%81) |
| 9 (%36) |
|
6 (%28) |
| 1 (%20) |
|
4 (%33) |
| 7 |
|
5 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 12 |
|
11 |
| 9 |
|
1 |
| 19 |
|
14 |
| 1 |
|
1 |
| Union SG | Anderlecht | |
|---|---|---|
| 37 (%57) |
|
27 (%42) |
| 6 (%50) |
|
5 (%41) |
| 74 |
|
79 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Union SG
|
3
|
1
|
4
|
Union SG
|
1
|
0
|
3
|
Anderlecht
|
0
|
0
|
3
|
Anderlecht
|
0
|
0
|
3
|
Union SG
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
8.90
|
Union SG
|
7.90
|
Union SG
|
7.60
|
Union SG
|
7.60
|
Union SG
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Union SG
|
1
|
4
|
Anderlecht
|
0
|
3
|
Union SG
|
0
|
2
|
Union SG
|
1
|
2
|
Anderlecht
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
59
|
81%
|
72
|
Union SG
|
49
|
89%
|
55
|
Anderlecht
|
45
|
93%
|
48
|
Union SG
|
44
|
80%
|
55
|
Anderlecht
|
36
|
73%
|
49
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Union SG
|
2
|
33%
|
6
|
Union SG
|
2
|
40%
|
5
|
Anderlecht
|
1
|
20%
|
5
|
Anderlecht
|
2
|
66%
|
3
|
Anderlecht
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
7
|
31%
|
22
|
Union SG
|
4
|
36%
|
11
|
Anderlecht
|
5
|
50%
|
10
|
Union SG
|
0
|
0%
|
7
|
Union SG
|
2
|
40%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
3
|
42%
|
7
|
Union SG
|
4
|
66%
|
6
|
Anderlecht
|
3
|
50%
|
6
|
Anderlecht
|
2
|
50%
|
4
|
Union SG
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Union SG
|
13
|
72%
|
18
|
Union SG
|
9
|
50%
|
18
|
Anderlecht
|
5
|
27%
|
18
|
Anderlecht
|
10
|
58%
|
17
|
Anderlecht
|
6
|
40%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
12
|
Union SG
|
10
|
Union SG
|
9
|
Anderlecht
|
6
|
Union SG
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
2
|
Union SG
|
1
|
Anderlecht
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
5
|
Union SG
|
4
|
Union SG
|
3
|
Union SG
|
2
|
Anderlecht
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
7
|
Union SG
|
4
|
Union SG
|
4
|
Anderlecht
|
4
|
Union SG
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
24
|
Union SG
|
22
|
Anderlecht
|
17
|
Union SG
|
16
|
Anderlecht
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
4
|
Anderlecht
|
4
|
Union SG
|
3
|
Anderlecht
|
3
|
Union SG
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
2
|
Union SG
|
1
|
Union SG
|
1
|
Union SG
|
1
|
Union SG
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
4
|
Anderlecht
|
4
|
Union SG
|
2
|
Union SG
|
2
|
Union SG
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
4
|
Union SG
|
2
|
Union SG
|
2
|
Anderlecht
|
2
|
Anderlecht
|
2
|
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Union SG
Anderlecht
Belçika - Pro League - 4. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9 - 2 | 7 | 12 |
G G G G
|
||
|
2
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 2 | 6 | 9 |
G G G M
|
||
|
3
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 2 | 4 | 9 |
G G G
|
||
|
4
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8 - 3 | 5 | 8 |
G B G B
|
||
|
5
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9 - 6 | 3 | 8 |
B B G G
|
||
|
6
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 1 | 7 | 7 |
G B G
|
||
|
7
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12 - 8 | 4 | 7 |
M G B G
|
||
|
8
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 2 | 4 | 7 |
B M G G
|
||
|
9
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 9 | 1 | 7 |
G G B M
|
||
|
10
|
3 | 1 | 2 | 0 | 8 - 5 | 3 | 5 |
B B G
|
||
|
11
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 3 |
G M M
|
||
|
12
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 10 | -8 | 3 |
M G M M
|
||
|
13
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 7 | -2 | 2 |
B B M M
|
||
|
14
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 9 | -4 | 2 |
M B M B
|
||
|
15
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 8 | -4 | 1 |
M M M B
|
||
|
16
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5 - 14 | -9 | 1 |
M M M B
|
||
|
17
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 8 | -6 | 0 |
M M M
|
||
|
18
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 9 | -8 | 0 |
M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 6 |
G G
|
||
|
3
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 |
G G
|
||
|
4
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 6 |
G G
|
||
|
5
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 |
G G
|
||
|
6
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 0 | 3 | 4 |
B G
|
||
|
7
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 4 |
B G
|
||
|
8
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 9 | -2 | 4 |
G B M
|
||
|
9
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 1 | 3 | 3 |
M G
|
||
|
10
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 |
G
|
||
|
11
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
12
|
1 | 0 | 1 | 0 | 3 - 3 | 0 | 1 |
B
|
||
|
13
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 |
B
|
||
|
14
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 4 | -1 | 1 |
B M
|
||
|
14
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 4 | -1 | 1 |
M B
|
||
|
16
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 7 | -4 | 1 |
M B
|
||
|
17
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
M M
|
||
|
18
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | -5 | 0 |
M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 1 | 1 | 0 | 7 - 4 | 3 | 4 |
B G
|
||
|
3
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 4 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
5
|
1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 3 |
G
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 |
G
|
||
|
7
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 |
G M
|
||
|
8
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 |
G
|
||
|
9
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
10
|
2 | 0 | 1 | 1 | 5 - 6 | -1 | 1 |
M B
|
||
|
11
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
B M
|
||
|
12
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 6 | -4 | 1 |
M M B
|
||
|
13
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 |
M
|
||
|
14
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 0 |
M M
|
||
|
15
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 |
M
|
||
|
16
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
M M
|
||
|
17
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 7 | -5 | 0 |
M M
|
||
|
18
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 10 | -9 | 0 |
M M M
|
Belçika - Pro League - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Union SG, Anderlecht karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 30.08.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stade Joseph Marien, Saint-Gilles. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: B. Zeneli (38'), M. Biondic (45+1'), R. Florucz (81').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Union SG - Anderlecht): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 7 - 2, beklenen gol (xG) 1.73 - 1.17.
Puan durumunda Union SG 6. sırada 7 puanla, Anderlecht 11. sırada 3 puanla yer alıyor.