YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Macaristan - Portekiz 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.09.2025) Bu karşılaşma DK Avrupa El. Grup F - 6. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Ferenc Puskas Stadium, Budapeşte, Macaristan.
Macaristan - Portekiz 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.09.2025) Bu karşılaşma DK Avrupa El. Grup F - 6. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Ferenc Puskas Stadium, Budapeşte, Macaristan.
DK Avrupa El. Grup F - 6. Hafta
Macaristan İç Saha Form Durumu
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| %31 |
|
%69 |
| 0.51 |
|
2.30 |
| 5 |
|
15 |
| 2 |
|
7 |
| 241 (%76) |
|
644 (%92) |
| 6 |
|
9 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
6 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
19 |
| 12 |
|
5 |
| 9 |
|
29 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 5 |
|
15 |
| 2 |
|
7 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| 4 |
|
10 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 313 |
|
697 |
| 241 (%76) |
|
644 (%92) |
| 21 (%39) |
|
32 (%68) |
| 5 (%50) |
|
4 (%13) |
| 4 |
|
13 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 16 |
|
4 |
| 7 |
|
8 |
| 37 |
|
11 |
| 4 |
|
0 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 39 (%57) |
|
29 (%42) |
| 4 (%66) |
|
6 (%40) |
| 100 |
|
111 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| %31 |
|
%69 |
| 0.22 |
|
1.00 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| 113 (%74) |
|
307 (%94) |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 9 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 151 |
|
326 |
| 113 (%74) |
|
307 (%94) |
| 14 (%31) |
|
11 (%57) |
| 2 (%66) |
|
2 (%11) |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 10 |
|
0 |
| 4 |
|
3 |
| 16 |
|
4 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 23 (%62) |
|
14 (%37) |
| 2 (%100) |
|
2 (%28) |
| 49 |
|
52 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| %31 |
|
%69 |
| 0.29 |
|
1.30 |
| 5 |
|
15 |
| 2 |
|
7 |
| 241 (%76) |
|
644 (%92) |
| 6 |
|
9 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
19 |
| 12 |
|
5 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 5 |
|
15 |
| 2 |
|
7 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
3 |
| 4 |
|
10 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 313 |
|
697 |
| 241 (%76) |
|
644 (%92) |
| 7 (%77) |
|
21 (%75) |
| 3 (%42) |
|
2 (%18) |
| 4 |
|
13 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 6 |
|
4 |
| 3 |
|
5 |
| 21 |
|
7 |
| 4 |
|
0 |
| Macaristan | Portekiz | |
|---|---|---|
| 16 (%51) |
|
15 (%48) |
| 2 (%50) |
|
4 (%50) |
| 51 |
|
59 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Portekiz
|
3
|
1
|
4
|
Portekiz
|
2
|
1
|
4
|
Macaristan
|
2
|
2
|
2
|
Portekiz
|
0
|
0
|
2
|
Portekiz
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Portekiz
|
8.90
|
Macaristan
|
8.20
|
Portekiz
|
7.70
|
Portekiz
|
7.70
|
Portekiz
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Portekiz
|
1
|
3
|
Portekiz
|
1
|
2
|
Portekiz
|
0
|
2
|
Portekiz
|
0
|
2
|
Portekiz
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Portekiz
|
100
|
99%
|
101
|
Portekiz
|
87
|
93%
|
93
|
Portekiz
|
78
|
95%
|
82
|
Portekiz
|
70
|
94%
|
74
|
Portekiz
|
69
|
90%
|
76
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Portekiz
|
0
|
0%
|
8
|
Portekiz
|
0
|
0%
|
6
|
Portekiz
|
2
|
33%
|
6
|
Portekiz
|
1
|
20%
|
5
|
Macaristan
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macaristan
|
6
|
46%
|
13
|
Macaristan
|
5
|
55%
|
9
|
Portekiz
|
5
|
55%
|
9
|
Portekiz
|
8
|
100%
|
8
|
Macaristan
|
3
|
42%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Portekiz
|
3
|
75%
|
4
|
Portekiz
|
1
|
33%
|
3
|
Macaristan
|
1
|
50%
|
2
|
Portekiz
|
0
|
0%
|
2
|
Portekiz
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Portekiz
|
8
|
61%
|
13
|
Portekiz
|
7
|
53%
|
13
|
Macaristan
|
7
|
58%
|
12
|
Macaristan
|
4
|
36%
|
11
|
Portekiz
|
3
|
27%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Macaristan
|
14
|
Macaristan
|
5
|
Portekiz
|
5
|
Macaristan
|
3
|
Macaristan
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Portekiz
|
1
|
Portekiz
|
1
|
Portekiz
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Portekiz
|
4
|
Macaristan
|
2
|
Portekiz
|
2
|
Macaristan
|
1
|
Macaristan
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Macaristan
|
4
|
Macaristan
|
2
|
Macaristan
|
2
|
Macaristan
|
2
|
Macaristan
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Macaristan
|
18
|
Macaristan
|
15
|
Portekiz
|
15
|
Portekiz
|
14
|
Portekiz
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Portekiz
|
2
|
Portekiz
|
2
|
Macaristan
|
1
|
Macaristan
|
1
|
Portekiz
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Portekiz
|
2
|
Macaristan
|
1
|
Portekiz
|
1
|
Portekiz
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Macaristan
|
2
|
Portekiz
|
2
|
Portekiz
|
2
|
Macaristan
|
1
|
Macaristan
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Macaristan
|
2
|
Portekiz
|
2
|
Macaristan
|
1
|
Macaristan
|
1
|
Macaristan
|
1
|
Macaristan
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
Portekiz
DK Avrupa El. Grup F - 6. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 1 | 1 | 20 - 7 | 13 | 13 |
G G B M G
|
||
|
2
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 7 | 2 | 10 |
M M G G G
|
||
|
3
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11 - 10 | 1 | 8 |
M G B G M
|
||
|
4
|
6 | 1 | 0 | 5 | 3 - 19 | -16 | 3 |
G M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
3 | 2 | 1 | 0 | 12 - 3 | 9 | 7 |
G B G
|
||
|
2
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 7 |
B G G
|
||
|
3
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 6 | 0 | 3 |
M G M
|
||
|
4
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 7 | -5 | 3 |
M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 6 |
G G M
|
||
|
2
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 - 4 | 1 | 5 |
B B G
|
||
|
3
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 | -1 | 3 |
M M G
|
||
|
4
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 12 | -11 | 0 |
M M M
|
DK Avrupa El. Grup F - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Portekiz, Macaristan karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 09.09.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Ferenc Puskas Stadium, Budapeşte, Macaristan. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: B. Varga (21'), B. Silva (36'), C. Ronaldo (58'), B. Varga (84'), J. Cancelo (86').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Macaristan - Portekiz): topla oynama %31 - %69, isabetli şut 2 - 7, beklenen gol (xG) 0.51 - 2.30.
Puan durumunda Macaristan 3. sırada 8 puanla, Portekiz 1. sırada 13 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.