YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Thun - FC St. Gallen 1879 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.03.2026) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 28. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stockhorn Arena, Thun.
FC Thun - FC St. Gallen 1879 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.03.2026) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 28. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stockhorn Arena, Thun.
St. Gallen Deplasman Form Durumu
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 2.46 |
|
2.07 |
| 11 |
|
17 |
| 6 |
|
4 |
| 194 (%65) |
|
204 (%67) |
| 25 |
|
12 |
| 3 |
|
4 |
| 6 |
|
4 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
24 |
| 9 |
|
7 |
| 30 |
|
28 |
| 5 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 11 |
|
17 |
| 6 |
|
4 |
| 2 |
|
4 |
| 3 |
|
9 |
| 8 |
|
11 |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 297 |
|
301 |
| 194 (%65) |
|
204 (%67) |
| 40 (%46) |
|
34 (%42) |
| 5 (%27) |
|
4 (%26) |
| 9 |
|
10 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 11 |
|
9 |
| 5 |
|
5 |
| 35 |
|
51 |
| 1 |
|
4 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 57 (%49) |
|
58 (%50) |
| 7 (%77) |
|
6 (%40) |
| 160 |
|
148 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.37 |
|
1.39 |
| 3 |
|
10 |
| 1 |
|
3 |
| 104 (%68) |
|
108 (%68) |
| 11 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
13 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 3 |
|
10 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
6 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 151 |
|
157 |
| 104 (%68) |
|
108 (%68) |
| 36 (%50) |
|
24 (%35) |
| 2 (%28) |
|
1 (%16) |
| 3 |
|
7 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
2 |
| 19 |
|
20 |
| 1 |
|
1 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 29 (%48) |
|
31 (%51) |
| 3 (%75) |
|
5 (%45) |
| 76 |
|
77 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 2.09 |
|
0.68 |
| 8 |
|
7 |
| 5 |
|
1 |
| 95 (%65) |
|
101 (%70) |
| 16 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 4 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 8 |
|
7 |
| 5 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 146 |
|
144 |
| 95 (%65) |
|
101 (%70) |
| 4 (%28) |
|
10 (%83) |
| 3 (%27) |
|
3 (%33) |
| 6 |
|
3 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 16 |
|
31 |
| 0 |
|
3 |
| Thun | St. Gallen | |
|---|---|---|
| 28 (%50) |
|
27 (%49) |
| 4 (%80) |
|
1 (%25) |
| 84 |
|
71 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Thun
|
2
|
1
|
3
|
St. Gallen
|
1
|
1
|
3
|
St. Gallen
|
1
|
0
|
3
|
Thun
|
1
|
0
|
2
|
St. Gallen
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Thun
|
7.70
|
St. Gallen
|
7.60
|
Thun
|
7.30
|
Thun
|
7.30
|
St. Gallen
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Thun
|
0
|
3
|
St. Gallen
|
0
|
3
|
Thun
|
1
|
2
|
Thun
|
0
|
2
|
St. Gallen
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Gallen
|
30
|
73%
|
41
|
Thun
|
26
|
76%
|
34
|
St. Gallen
|
25
|
75%
|
33
|
Thun
|
23
|
54%
|
42
|
St. Gallen
|
23
|
76%
|
30
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Thun
|
0
|
0%
|
6
|
St. Gallen
|
0
|
0%
|
6
|
Thun
|
3
|
60%
|
5
|
Thun
|
0
|
0%
|
3
|
Thun
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Gallen
|
11
|
50%
|
22
|
Thun
|
10
|
55%
|
18
|
St. Gallen
|
5
|
31%
|
16
|
Thun
|
6
|
40%
|
15
|
Thun
|
7
|
46%
|
15
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Gallen
|
2
|
50%
|
4
|
St. Gallen
|
1
|
33%
|
3
|
St. Gallen
|
2
|
66%
|
3
|
Thun
|
2
|
100%
|
2
|
Thun
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Thun
|
10
|
43%
|
23
|
Thun
|
9
|
56%
|
16
|
St. Gallen
|
5
|
33%
|
15
|
St. Gallen
|
10
|
66%
|
15
|
St. Gallen
|
10
|
76%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
St. Gallen
|
17
|
St. Gallen
|
16
|
Thun
|
10
|
Thun
|
7
|
St. Gallen
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
St. Gallen
|
2
|
St. Gallen
|
2
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
St. Gallen
|
2
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Thun
|
3
|
Thun
|
2
|
Thun
|
2
|
St. Gallen
|
2
|
St. Gallen
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Thun
|
25
|
Thun
|
23
|
Thun
|
20
|
St. Gallen
|
20
|
Thun
|
19
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Thun
|
3
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
St. Gallen
|
2
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
Thun
|
1
|
St. Gallen
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Thun
|
5
|
Thun
|
4
|
Thun
|
3
|
Thun
|
3
|
Thun
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
St. Gallen
|
5
|
Thun
|
3
|
St. Gallen
|
3
|
St. Gallen
|
3
|
St. Gallen
|
2
|
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
Thun
St. Gallen
İsviçre - Süper Lig - 28. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 24 | 2 | 7 | 75 - 37 | 38 | 74 |
M M M M B
|
||
|
2
|
33 | 17 | 9 | 7 | 64 - 40 | 24 | 60 |
G M G G B
|
||
|
3
|
33 | 16 | 9 | 8 | 50 - 38 | 12 | 57 |
G G M B G
|
||
|
4
|
33 | 15 | 8 | 10 | 51 - 45 | 6 | 53 |
M G M M M
|
||
|
5
|
33 | 13 | 13 | 7 | 51 - 35 | 16 | 52 |
G G G B B
|
||
|
6
|
33 | 13 | 9 | 11 | 65 - 60 | 5 | 48 |
M M G G B
|
||
|
7
|
33 | 10 | 10 | 13 | 64 - 61 | 3 | 40 |
G G B G G
|
||
|
8
|
33 | 9 | 13 | 11 | 57 - 57 | 0 | 40 |
G G B G G
|
||
|
9
|
33 | 10 | 9 | 14 | 47 - 57 | -10 | 39 |
G M M M M
|
||
|
10
|
33 | 10 | 4 | 19 | 45 - 63 | -18 | 34 |
M B G M M
|
||
|
11
|
33 | 6 | 9 | 18 | 40 - 65 | -25 | 27 |
M M M G G
|
||
|
12
|
33 | 4 | 7 | 22 | 35 - 86 | -51 | 19 |
M B G M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 12 | 2 | 3 | 42 - 20 | 22 | 38 |
M M
|
||
|
2
|
16 | 10 | 3 | 3 | 30 - 18 | 12 | 33 |
G M G
|
||
|
3
|
17 | 10 | 2 | 5 | 32 - 19 | 13 | 32 |
M B
|
||
|
4
|
17 | 8 | 6 | 3 | 25 - 12 | 13 | 30 |
G B
|
||
|
5
|
16 | 8 | 4 | 4 | 36 - 20 | 16 | 28 |
M G B
|
||
|
6
|
16 | 7 | 6 | 3 | 25 - 15 | 10 | 27 |
M G M
|
||
|
7
|
17 | 5 | 7 | 5 | 30 - 26 | 4 | 22 |
G G
|
||
|
8
|
16 | 5 | 5 | 6 | 28 - 27 | 1 | 20 |
G M M
|
||
|
9
|
17 | 6 | 1 | 10 | 27 - 33 | -6 | 19 |
G M
|
||
|
10
|
17 | 4 | 6 | 7 | 38 - 35 | 3 | 18 |
B G
|
||
|
11
|
16 | 3 | 5 | 8 | 22 - 28 | -6 | 14 |
M M G
|
||
|
12
|
16 | 2 | 4 | 10 | 19 - 37 | -18 | 10 |
B G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 12 | 0 | 4 | 33 - 17 | 16 | 36 |
M M B
|
||
|
2
|
16 | 7 | 7 | 2 | 32 - 21 | 11 | 28 |
G G G
|
||
|
3
|
17 | 8 | 2 | 7 | 26 - 30 | -4 | 26 |
M M
|
||
|
4
|
17 | 6 | 6 | 5 | 20 - 20 | 0 | 24 |
G B
|
||
|
5
|
16 | 5 | 7 | 4 | 26 - 23 | 3 | 22 |
G G B
|
||
|
6
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26 - 26 | 0 | 22 |
G G G
|
||
|
7
|
17 | 5 | 5 | 7 | 29 - 40 | -11 | 20 |
M G
|
||
|
8
|
17 | 5 | 4 | 8 | 19 - 30 | -11 | 19 |
M M
|
||
|
9
|
16 | 4 | 6 | 6 | 27 - 31 | -4 | 18 |
G B G
|
||
|
10
|
16 | 4 | 3 | 9 | 18 - 30 | -12 | 15 |
M B M
|
||
|
11
|
17 | 3 | 4 | 10 | 18 - 37 | -19 | 13 |
M G
|
||
|
12
|
17 | 2 | 3 | 12 | 16 - 49 | -33 | 9 |
M M
|
İsviçre - Süper Lig - 28. Hafta kapsamında oynanan maçta Thun ile St. Gallen 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 05.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stockhorn Arena, Thun. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: L. Gortler (37'), L. Bertone (55'), G. Montolio (62'), C. Witzig (90+5').
Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Thun - St. Gallen): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 6 - 4, beklenen gol (xG) 2.46 - 2.07.
Puan durumunda Thun 1. sırada 74 puanla, St. Gallen 2. sırada 60 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.