YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sydney FC - Perth Glory 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.04.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 25. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Sydney Football Stadium, Sidney.
Sydney FC - Perth Glory 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.04.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 25. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Sydney Football Stadium, Sidney.
Sydney İç Saha Form Durumu
Perth Glory Deplasman Form Durumu
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %64 |
|
%36 |
| 1.32 |
|
0.44 |
| 17 |
|
8 |
| 4 |
|
2 |
| 590 (%85) |
|
285 (%74) |
| 9 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
21 |
| 4 |
|
8 |
| 30 |
|
17 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 17 |
|
8 |
| 4 |
|
2 |
| 7 |
|
4 |
| 6 |
|
2 |
| 10 |
|
2 |
| 7 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 688 |
|
385 |
| 590 (%85) |
|
285 (%74) |
| 29 (%49) |
|
22 (%40) |
| 4 (%28) |
|
2 (%22) |
| 13 |
|
5 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 18 |
|
16 |
| 10 |
|
17 |
| 34 |
|
18 |
| 2 |
|
4 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 43 (%45) |
|
52 (%54) |
| 6 (%40) |
|
8 (%88) |
| 145 |
|
149 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 0.59 |
|
0.11 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 258 (%82) |
|
150 (%75) |
| 6 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
13 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 313 |
|
200 |
| 258 (%82) |
|
150 (%75) |
| 11 (%27) |
|
15 (%34) |
| 1 (%16) |
|
1 (%20) |
| 2 |
|
2 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 7 |
|
10 |
| 5 |
|
9 |
| 18 |
|
9 |
| 1 |
|
1 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 20 (%44) |
|
25 (%55) |
| 2 (%22) |
|
3 (%75) |
| 82 |
|
77 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %67 |
|
%33 |
| 0.73 |
|
0.33 |
| 14 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 333 (%88) |
|
137 (%74) |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
8 |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 14 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 5 |
|
2 |
| 7 |
|
2 |
| 7 |
|
2 |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 375 |
|
185 |
| 333 (%88) |
|
137 (%74) |
| 18 (%94) |
|
7 (%70) |
| 3 (%37) |
|
1 (%25) |
| 11 |
|
3 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 11 |
|
6 |
| 5 |
|
8 |
| 16 |
|
9 |
| 1 |
|
3 |
| Sydney | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 23 (%46) |
|
27 (%54) |
| 4 (%66) |
|
5 (%100) |
| 63 |
|
72 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Sydney
|
1
|
0
|
3
|
Perth Glory
|
1
|
0
|
3
|
Perth Glory
|
0
|
0
|
3
|
Sydney
|
1
|
0
|
2
|
Sydney
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
7.80
|
Sydney
|
7.60
|
Sydney
|
7.40
|
Sydney
|
7.40
|
Perth Glory
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Sydney
|
0
|
3
|
Sydney
|
0
|
3
|
Sydney
|
0
|
2
|
Sydney
|
0
|
2
|
Perth Glory
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sydney
|
103
|
88%
|
116
|
Sydney
|
103
|
92%
|
111
|
Sydney
|
75
|
87%
|
86
|
Sydney
|
63
|
86%
|
73
|
Sydney
|
48
|
80%
|
60
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sydney
|
2
|
25%
|
8
|
Perth Glory
|
0
|
0%
|
3
|
Perth Glory
|
1
|
33%
|
3
|
Sydney
|
1
|
50%
|
2
|
Sydney
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
6
|
35%
|
17
|
Sydney
|
6
|
50%
|
12
|
Sydney
|
3
|
27%
|
11
|
Perth Glory
|
3
|
33%
|
9
|
Sydney
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sydney
|
1
|
25%
|
4
|
Sydney
|
0
|
0%
|
2
|
Sydney
|
1
|
50%
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
100%
|
2
|
Perth Glory
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
9
|
52%
|
17
|
Sydney
|
7
|
53%
|
13
|
Sydney
|
2
|
16%
|
12
|
Perth Glory
|
5
|
41%
|
12
|
Sydney
|
6
|
54%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Sydney
|
10
|
Sydney
|
7
|
Sydney
|
6
|
Sydney
|
4
|
Sydney
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Sydney
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Sydney
|
1
|
Sydney
|
1
|
Sydney
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
4
|
Perth Glory
|
4
|
Sydney
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Sydney
|
4
|
Sydney
|
3
|
Sydney
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
Sydney
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Sydney
|
23
|
Sydney
|
17
|
Perth Glory
|
17
|
Perth Glory
|
16
|
Perth Glory
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
5
|
Perth Glory
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
Sydney
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Sydney
|
3
|
Sydney
|
1
|
Sydney
|
1
|
Sydney
|
1
|
Sydney
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
3
|
Sydney
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Sydney
|
1
|
Sydney
|
1
|
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Sydney
Perth Glory
Avustralya - A-League - 25. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
G M B B G
|
||
|
2
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
G B B G G
|
||
|
3
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
M B B M B
|
||
|
4
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
G M B B G
|
||
|
5
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
M B G B B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
G G M M G
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
G G M G M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
B M B G M
|
||
|
10
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
B B G B G
|
||
|
11
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
M B B M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25 - 17 | 8 | 24 |
M G B B G
|
||
|
2
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 14 | 12 | 22 |
B G G M B
|
||
|
3
|
13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 20 | 10 | 22 |
G G M B G
|
||
|
4
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 13 | 5 | 20 |
M G G G M
|
||
|
5
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 13 | 6 | 19 |
B M M B B
|
||
|
6
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 |
G B M B M
|
||
|
7
|
13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 22 | 0 | 19 |
B M M G G
|
||
|
8
|
13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 16 | 0 | 17 |
G M B G G
|
||
|
9
|
13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 17 |
M M M G G
|
||
|
10
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17 - 17 | 0 | 16 |
G B B B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 18 | -4 | 13 |
B B M B M
|
||
|
12
|
13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 19 | -7 | 13 |
B B M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 19 | 6 | 26 |
G B G M B
|
||
|
2
|
13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 12 | 10 | 23 |
B G G B B
|
||
|
3
|
13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 12 | 2 | 20 |
M M G B G
|
||
|
4
|
13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 19 | 2 | 19 |
B B G B G
|
||
|
5
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 19 | -1 | 18 |
G G B B G
|
||
|
6
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15 - 20 | -5 | 18 |
B M G B G
|
||
|
7
|
13 | 5 | 1 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
G M M G M
|
||
|
8
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 25 | -8 | 16 |
B G G M M
|
||
|
9
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 15 |
M M G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 23 | -7 | 14 |
B B M B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 18 | -5 | 13 |
M B M B M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 24 | -9 | 8 |
G M B M M
|
Avustralya - A-League - 25. Hafta kapsamında oynanan maçta Sydney ile Perth Glory 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 18.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Sydney Football Stadium, Sidney. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Sydney - Perth Glory): topla oynama %64 - %36, isabetli şut 4 - 2, beklenen gol (xG) 1.32 - 0.44.
Puan durumunda Sydney 5. sırada 39 puanla, Perth Glory 10. sırada 31 puanla yer alıyor.