Strindheim IL - Grorud IL 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (01.06.2025) Bu karşılaşma Norveç - 2. Lig Grup 2 - 8. Hafta kapsamındadır.

Strindheim IL 0-2 Grorud IL - Özet, Goller ve İstatistikler - 01.06.2025

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
0 - 2
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Strindheim logosu
%41
Topla Oynama
%59
3
Korner
4
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Grorud IL logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
30
56
Topa Sahip Olma
%41
%59
Ataklar
98
130
Şut
9
20
İsabetli Şut
2
5
Saat
1 Haziran 2025, Pazar 17:00
Yağmurlu
Yağmurlu, 16°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Strindheim Grorud IL
%41
Topla Oynama
%59
9
Toplam Şut
20
2
İsabetli Şut
5
0
Ofsayt
0
3
Korner
4
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Strindheim Grorud IL
9
Toplam Şut
20
2
İsabetli Şut
5
7
İsabetsiz Şut
15
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Strindheim Grorud IL
%42
Topla Oynama
%58
2
Toplam Şut
11
0
İsabetli Şut
2
0
Korner
4
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Strindheim Grorud IL
2
Toplam Şut
11
0
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
9
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Strindheim Grorud IL
%40
Topla Oynama
%60
7
Toplam Şut
9
2
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
3
Korner
0
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Strindheim Grorud IL
7
Toplam Şut
9
2
İsabetli Şut
3
5
İsabetsiz Şut
6
Strindheim
Grorud IL
Maç Başına Ortalamalar
1.1
Gol
1.7
2.4
Yediği Gol
1.6
9.4
Şut
9.7
4.8
Korner
2.6
1.2
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Strindheim
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.78
%40
Beraberlik:
0
Oran:
3.79
%0
Mağlubiyet:
3
Oran:
1.45
%60
Grorud IL
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.45
%67
Beraberlik:
1
Oran:
3.79
%33
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.78
%0
Strindheim
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.02
%20
Beraberlik:
3
Oran:
2.30
%60
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.87
%20
Grorud IL
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.87
%33
Beraberlik:
2
Oran:
2.30
%67
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.02
%0
Strindheim
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Grorud IL
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Strindheim
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%20
Üst:
4
Oran:
%80
Grorud IL
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Strindheim
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
2.29
%40
Üst:
3
Oran:
1.28
%60
Grorud IL
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
2.29
%33
Üst:
2
Oran:
1.28
%67
Strindheim
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
1.47
%80
Üst:
1
Oran:
1.87
%20
Grorud IL
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.47
%67
Üst:
1
Oran:
1.87
%33
Strindheim
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
1.12
%80
Üst:
1
Oran:
3.08
%20
Grorud IL
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.12
%100
Üst:
0
Oran:
3.08
%0
Strindheim
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%80
Üst:
1
Oran:
%20
Grorud IL
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Strindheim
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.34
%60
Oran:
2
Oran:
2.15
%40
Grorud IL
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.34
%67
Oran:
1
Oran:
2.15
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.78
0
3.79
2
1.45
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.02
0
2.30
2
1.87
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.66
0
2.68
2
1.76
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.70
0
3.03
2
1.99
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.43
1 ve 2
1.26
0 ve 2
1.06
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.56
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.29
Üst
1.28
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.47
Üst
1.87
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.12
Üst
3.08
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.28
Üst
2.29
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
2.16
Üst
1.33
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.49
Üst
1.84
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.43
Üst
1.94
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.09
Üst
1.36
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
3.06
Hayır
1.13
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.08
Hayır
1.13
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.34
Yok
2.15
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.98
Yok
1.14
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.36
Yok
1.27
3
Toplam Gol
0-1 gol
5.13
2-3 gol
1.96
4-5 gol
2.60
6+ gol
6.21
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.66
Eşit
3.53
2.
1.80
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.26
Eşit
2.02
2.
2.42
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.72
Eşit
2.78
2.
2.05
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.63
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.57
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
5.65
0 ve Alt
5.75
2 ve Alt
2.58
1 ve Üst
9.55
0 ve Üst
9.02
2 ve Üst
2.83
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
6.31
0 ve Alt
3.41
2 ve Alt
3.63
1 ve Üst
9.28
0 ve Üst
5.76
2 ve Üst
3.35
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
5.83
1 ve Yok
9.02
0 ve Var
4.32
0 ve Yok
19.35
2 ve Var
2.43
2 ve Yok
3.03
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
17.80
1 ve Yok
4.73
0 ve Var
5.71
0 ve Yok
3.39
2 ve Var
8.72
2 ve Yok
2.20
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
7.91
Üst ve Var
1.51
Alt ve Yok
2.97
Üst ve Yok
6.21

Puan Durumu

Norveç - 2. Lig Grup 2 - 8. Hafta Norveç - 2. Lig Grup 2 - 8. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
26 20 2 4 69 - 24 45 62
M G G G G
2
26 17 3 6 58 - 36 22 54
G G G G G
3
26 15 3 8 57 - 41 16 48
G G G G G
4
26 14 5 7 54 - 37 17 47
G M M G M
5
26 13 5 8 59 - 51 8 44
G M M M G
6
26 13 5 8 50 - 51 -1 44
G M G G M
7
26 13 3 10 57 - 48 9 42
G G G M G
8
26 11 2 13 45 - 45 0 35
G G M M M
9
26 10 3 13 34 - 42 -8 33
M M G M G
10
26 8 7 11 37 - 44 -7 31
M M B G M
11
26 8 2 16 33 - 50 -17 26
M G M M M
12
26 7 1 18 36 - 65 -29 22
M G M G G
13
26 5 4 17 49 - 68 -19 19
M M B M M
14
26 3 5 18 32 - 68 -36 14
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
13 11 0 2 41 - 9 32 33
G G G G G
2
13 9 1 3 38 - 20 18 28
G G G G G
3
13 8 3 2 35 - 16 19 27
G B G G G
4
13 8 3 2 30 - 18 12 27
B G G M M
5
13 8 1 4 36 - 26 10 25
M G G G G
6
13 8 1 4 23 - 19 4 25
M M G G M
7
13 8 1 4 14 - 11 3 25
G M G G G
8
13 7 1 5 23 - 18 5 22
G M G G M
9
13 6 1 6 20 - 25 -5 19
B G G M M
10
13 5 2 6 32 - 35 -3 17
M B M M M
11
13 5 1 7 19 - 19 0 16
B G M G G
12
13 3 5 5 18 - 18 0 14
M B G B M
13
13 4 1 8 27 - 31 -4 13
M B M M M
14
13 2 4 7 19 - 30 -11 10
M B M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
13 9 2 2 28 - 15 13 29
G B M G G
2
13 8 3 2 27 - 16 11 27
G B G M G
3
13 8 2 3 20 - 16 4 26
G B G G G
4
13 7 2 4 21 - 15 6 23
B G M G G
5
13 6 2 5 24 - 19 5 20
G G M M G
6
13 5 4 4 27 - 32 -5 19
B B G M G
7
13 5 2 6 19 - 26 -7 17
G M M M G
8
13 5 0 8 22 - 32 -10 15
M M M G M
9
13 4 1 8 22 - 27 -5 13
B M G M M
10
13 2 2 9 20 - 31 -11 8
G B M M M
11
13 2 1 10 13 - 25 -12 7
M G M M M
12
13 1 3 9 22 - 37 -15 6
B M G B M
13
13 2 0 11 17 - 46 -29 6
M M M M G
14
13 1 1 11 13 - 38 -25 4
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
1 Haziran 2025, Pazar 17:00
Yağmurlu
Yağmurlu, 16°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.78
MS 0
3.79
MS 2
1.45
2.5 Alt
2.29
2.5 Üst
1.28

Strindheim - Grorud IL maç özeti

Norveç - 2. Lig Grup 2 - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Grorud IL, Strindheim karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 01.06.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: Preben Asp (8'), L. Fajfric (89').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Strindheim - Grorud IL): topla oynama %41 - %59, isabetli şut 2 - 5.

Puan durumunda Strindheim 12. sırada 22 puanla, Grorud IL 2. sırada 54 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler