YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Stoke City - Oldham Athletic 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: bet365 Stadium, Stoke.
Stoke City - Oldham Athletic 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: bet365 Stadium, Stoke.
Stoke City İç Saha Form Durumu
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 1.62 |
|
0.88 |
| 11 |
|
9 |
| 3 |
|
4 |
| 332 (%82) |
|
180 (%67) |
| 14 |
|
11 |
| 4 |
|
2 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
21 |
| 5 |
|
12 |
| 4 |
|
3 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 11 |
|
9 |
| 3 |
|
4 |
| 7 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 9 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 404 |
|
268 |
| 332 (%82) |
|
180 (%67) |
| 29 (%48) |
|
26 (%38) |
| 4 (%22) |
|
5 (%27) |
| 9 |
|
6 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 6 |
|
17 |
| 9 |
|
8 |
| 37 |
|
22 |
| 4 |
|
2 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 48 (%47) |
|
54 (%52) |
| 9 (%47) |
|
3 (%50) |
| 128 |
|
135 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 0.67 |
|
0.59 |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
3 |
| 172 (%81) |
|
79 (%65) |
| 5 |
|
7 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
13 |
| 2 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
3 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 4 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 211 |
|
121 |
| 172 (%81) |
|
79 (%65) |
| 11 (%47) |
|
9 (%30) |
| 1 (%16) |
|
1 (%10) |
| 5 |
|
3 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 1 |
|
2 |
| 5 |
|
6 |
| 18 |
|
11 |
| 3 |
|
1 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 23 (%53) |
|
20 (%46) |
| 4 (%80) |
|
1 (%50) |
| 60 |
|
69 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.94 |
|
0.30 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 160 (%82) |
|
101 (%68) |
| 9 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
8 |
| 3 |
|
7 |
| 3 |
|
1 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 193 |
|
147 |
| 160 (%82) |
|
101 (%68) |
| 18 (%48) |
|
17 (%44) |
| 3 (%25) |
|
4 (%50) |
| 4 |
|
3 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 5 |
|
15 |
| 4 |
|
2 |
| 19 |
|
11 |
| 1 |
|
1 |
| Stoke City | Oldham | |
|---|---|---|
| 25 (%42) |
|
34 (%57) |
| 5 (%35) |
|
2 (%50) |
| 68 |
|
66 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Oldham
|
2
|
0
|
3
|
Stoke City
|
1
|
0
|
3
|
Oldham
|
1
|
0
|
3
|
Stoke City
|
2
|
1
|
2
|
Oldham
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
7.90
|
Stoke City
|
7.80
|
Stoke City
|
7.70
|
Stoke City
|
7.60
|
Stoke City
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Stoke City
|
1
|
3
|
Stoke City
|
0
|
2
|
Stoke City
|
0
|
2
|
Stoke City
|
0
|
2
|
Oldham
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stoke City
|
56
|
88%
|
63
|
Stoke City
|
47
|
85%
|
55
|
Stoke City
|
38
|
79%
|
48
|
Stoke City
|
31
|
91%
|
34
|
Stoke City
|
31
|
79%
|
39
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stoke City
|
2
|
25%
|
8
|
Oldham
|
0
|
0%
|
4
|
Oldham
|
3
|
75%
|
4
|
Stoke City
|
1
|
33%
|
3
|
Oldham
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Oldham
|
16
|
45%
|
35
|
Oldham
|
15
|
42%
|
35
|
Stoke City
|
8
|
44%
|
18
|
Stoke City
|
9
|
69%
|
13
|
Oldham
|
2
|
28%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stoke City
|
2
|
28%
|
7
|
Stoke City
|
2
|
50%
|
4
|
Stoke City
|
0
|
0%
|
2
|
Stoke City
|
2
|
100%
|
2
|
Stoke City
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Oldham
|
2
|
11%
|
17
|
Stoke City
|
5
|
31%
|
16
|
Stoke City
|
4
|
30%
|
13
|
Stoke City
|
3
|
25%
|
12
|
Oldham
|
4
|
33%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
10
|
Oldham
|
7
|
Stoke City
|
5
|
Oldham
|
5
|
Stoke City
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
1
|
Oldham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Oldham
|
3
|
Stoke City
|
2
|
Stoke City
|
2
|
Stoke City
|
2
|
Oldham
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Oldham
|
7
|
Stoke City
|
2
|
Oldham
|
2
|
Oldham
|
2
|
Oldham
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
25
|
Oldham
|
20
|
Oldham
|
19
|
Oldham
|
19
|
Oldham
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
5
|
Stoke City
|
2
|
Stoke City
|
1
|
Oldham
|
1
|
Oldham
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
2
|
Stoke City
|
1
|
Stoke City
|
1
|
Oldham
|
1
|
Oldham
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
3
|
Stoke City
|
2
|
Stoke City
|
2
|
Oldham
|
2
|
Oldham
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
4
|
Oldham
|
3
|
Oldham
|
2
|
Oldham
|
2
|
Stoke City
|
1
|
İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamında oynanan maçta Stoke City, Oldham karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 08.08.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: bet365 Stadium, Stoke. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: O. Norburn (48'), R. Bozenik (82').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Stoke City - Oldham): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 3 - 4, beklenen gol (xG) 1.62 - 0.88.