Stenhousemuir - Forfar Athletic FC 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup E kapsamındadır.

Stenhousemuir 2-0 Forfar Athletic FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 11.07.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-2-1
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
23,9
4-3-3
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
27,6
Teknik Direktörler
İlk 11
Ross Meechan profil resmi
7.2
Leyton Grant profil resmi
7.1
Sam Youngs profil resmi
7.1
C. Penman profil resmi
6.5
Kinlay Bilham profil resmi
6.6
Euan O'Reilly profil resmi
89' Oyundan çıktı
6.2
Finn Robson profil resmi
69' Oyundan çıktı
6.1
Matthew Aitken profil resmi
68' Gol
69' Oyundan çıktı
7.6
Leyton Grant profil resmi
7.1
Lewis Hodgkiss profil resmi
66' Gol
81' Oyundan çıktı
8.1
Angus Mailer profil resmi
6.1
Blair Alston profil resmi
60' Oyundan çıktı
Adam Brown profil resmi
76' Oyundan çıktı
6.0
Aron Lynas profil resmi
6.3
Tyler Pasnik profil resmi
56' Oyundan çıktı
6.4
A. Haddow profil resmi
6.1
Neil Stafford profil resmi
7.0
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Stenhousemuir logosu
%61
Topla Oynama
%39
13
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Forfar logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
71
24
Topa Sahip Olma
%61
%39
Ataklar
91
93
Şut
12
1
İsabetli Şut
7
1
Saat
11 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
6
İlk Golü Yeme
4
Gol yeme
4
Gol yeme
6
Korner 10.5 Alt
3
Mağlubiyet
4/5
Kazanamama
3/4
Kaybetmeme
5/6
2.5 Üst
4/5
İlk Golü Atma
5/6
Karşılıklı Gol
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Stenhousemuir Forfar
%61
Topla Oynama
%39
12
Toplam Şut
1
7
İsabetli Şut
1
2
Ofsayt
2
13
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Stenhousemuir Forfar
12
Toplam Şut
1
7
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Stenhousemuir Forfar
%55
Topla Oynama
%45
4
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
2
Ofsayt
0
4
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Stenhousemuir Forfar
4
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Stenhousemuir Forfar
%67
Topla Oynama
%33
8
Toplam Şut
0
5
İsabetli Şut
0
0
Ofsayt
2
9
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Stenhousemuir Forfar
8
Toplam Şut
0
5
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
0
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Lewis Hodgkiss profil resmi
Stenhousemuir
4
1
4
Lewis Hodgkiss profil resmi
Stenhousemuir
4
1
4
Ross Meechan profil resmi
Stenhousemuir
1
0
2
Matthew Aitken profil resmi
Stenhousemuir
1
1
2
Dale Carrick profil resmi
Stenhousemuir
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Lewis Hodgkiss profil resmi
Stenhousemuir
8.10
Matthew Aitken profil resmi
Stenhousemuir
7.60
Ross Meechan profil resmi
Stenhousemuir
7.20
Leyton Grant profil resmi
Stenhousemuir
7.10
Sam Youngs profil resmi
Stenhousemuir
7.10
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Lewis Hodgkiss profil resmi
Stenhousemuir
1
Euan O'Reilly profil resmi
Stenhousemuir
1
Lewis Hodgkiss profil resmi
Stenhousemuir
1
Aaron Arnott profil resmi
1
Ross MacLean profil resmi
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Leyton Grant profil resmi
Stenhousemuir
4
Matthew Gillies profil resmi
Stenhousemuir
4
Leyton Grant profil resmi
Stenhousemuir
4
Angus Mailer profil resmi
4
Euan O'Reilly profil resmi
Stenhousemuir
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Matthew Aitken profil resmi
Stenhousemuir
3
Angus Mailer profil resmi
3
Aaron Arnott profil resmi
3
A. Haddow profil resmi
3
Finn Robson profil resmi
Stenhousemuir
2

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.28
0
3.93
2
4.83
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.68
0
2.29
2
4.85
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.58
0
2.63
2
4.37
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.90
0
3.32
2
2.14
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.23
0 ve 2
1.51
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.05
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-2)
HMS 1
6.93
HMS X
-
HMS 2
17.00
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.11
Üst
1.30
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.38
Üst
1.96
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.07
Üst
3.32
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.32
Üst
2.08
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.19
Üst
1.27
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.42
Üst
1.86
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.15
Üst
1.29
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.28
Üst
2.17
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.83
Hayır
1.13
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.26
Hayır
1.07
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.42
Yok
1.86
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.27
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.59
Yok
1.17
3
Toplam Gol
0-1 gol
4.60
2-3 gol
1.87
4-5 gol
2.64
6+ gol
6.91
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.57
Eşit
3.38
2.
1.80
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.61
Eşit
2.78
2.
2.02
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.44
Eşit
1.78
2.
2.58
3
Tek / Çift
Tek
1.63
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.70
Çift
1.53
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.81
Hayır
1.45
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.53
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.49
Evet/Hayır
4.71
Evet/Evet
10.95
Hayır/Evet
3.33
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
12.75
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
8.64
0 ve Alt
17.05
2 ve Alt
18.55
1 ve Üst
1.44
0 ve Üst
4.71
2 ve Üst
6.10
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.30
0 ve Alt
3.32
2 ve Alt
7.22
1 ve Üst
3.09
0 ve Üst
6.44
2 ve Üst
13.10
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.42
1 ve Yok
2.46
0 ve Var
4.81
0 ve Yok
17.50
2 ve Var
8.18
2 ve Yok
10.95
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
9.15
1 ve Yok
1.95
0 ve Var
6.38
0 ve Yok
3.29
2 ve Var
24.80
2 ve Yok
5.69
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
8.33
Üst ve Var
1.66
Alt ve Yok
2.75
Üst ve Yok
5.26
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
16.60
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.50
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
25.50
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup E İskoçya - Lig Kupası Grup E
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 2 2 0 6 - 3 3 10
G G G G
2
4 2 2 0 13 - 3 10 9
G G G M
3
4 2 2 0 11 - 1 10 8
G M G M
4
4 1 0 3 3 - 15 -12 3
M M M G
5
4 0 0 4 2 - 13 -11 0
M M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 1 1 0 5 - 1 4 5
G G
2
2 1 1 0 11 - 4 7 4
M G
3
2 1 1 0 11 - 7 4 4
G M
4
2 1 0 1 3 - 5 -2 3
M G
5
2 0 0 2 1 - 4 -3 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 1 1 0 8 - 3 5 5
G G
2
2 1 1 0 9 - 6 3 5
G G
3
2 1 1 0 3 - 3 0 4
G M
4
2 0 0 2 1 - 9 -8 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 10 -10 0
M M
Son Maçlar
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
11 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.28
MS 0
3.93
MS 2
4.83
2.5 Alt
2.11
2.5 Üst
1.30

Stenhousemuir - Forfar maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup E kapsamında oynanan maçta Stenhousemuir, Forfar karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 11.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: Lewis Hodgkiss (66'), M. Aitken (68').

Öne çıkan istatistikler (Stenhousemuir - Forfar): topla oynama %61 - %39, isabetli şut 7 - 1.

Puan durumunda Stenhousemuir 1. sırada 10 puanla, Forfar 4. sırada 3 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut