FC St. Pauli - HNK Gorica 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

FC St. Pauli 2-1 HNK Gorica - Özet, Goller ve İstatistikler - 19.07.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 1 - 1)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 1
76' 2 - 1
MS | 2 - 1

Önemli İstatistikler

St. Pauli logosu
%63
Topla Oynama
%37
9
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
HNK Gorica logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
94
42
Topa Sahip Olma
%63
%37
Ataklar
127
96
Şut
12
3
İsabetli Şut
6
2
Saat
19 Temmuz 2026, Pazar 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
St. Pauli HNK Gorica
%63
Topla Oynama
%37
12
Toplam Şut
3
6
İsabetli Şut
2
9
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
St. Pauli HNK Gorica
12
Toplam Şut
3
6
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
St. Pauli HNK Gorica
%62
Topla Oynama
%38
4
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
0
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
St. Pauli HNK Gorica
4
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
St. Pauli HNK Gorica
%64
Topla Oynama
%36
8
Toplam Şut
0
3
İsabetli Şut
0
9
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
St. Pauli HNK Gorica
8
Toplam Şut
0
3
İsabetli Şut
0
5
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
St. Pauli
HNK Gorica
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
0.6
17.0
Şut
7.6
4.8
Korner
2.8
0.2
Sarı Kart
1.0
0.0
Faul
0.0
St. Pauli
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.39
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.49
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.32
%0
HNK Gorica
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.32
%50
Beraberlik:
1
Oran:
3.49
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.39
%0
St. Pauli
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.85
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.08
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.63
%0
HNK Gorica
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.63
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.08
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.85
%50
St. Pauli
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
HNK Gorica
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
St. Pauli
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
3.38
%100
Üst:
0
Oran:
1.06
%0
HNK Gorica
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
3.38
%0
Üst:
2
Oran:
1.06
%100
St. Pauli
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.75
%100
Üst:
0
Oran:
1.49
%0
HNK Gorica
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.75
%50
Üst:
1
Oran:
1.49
%50
St. Pauli
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.21
%100
Üst:
0
Oran:
2.42
%0
HNK Gorica
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.21
%50
Üst:
1
Oran:
2.42
%50
St. Pauli
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
HNK Gorica
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
St. Pauli
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
HNK Gorica
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
St. Pauli
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.54
%0
Oran:
1
Oran:
1.69
%100
HNK Gorica
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.54
%100
Oran:
0
Oran:
1.69
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.39
0
3.49
2
4.32
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.85
0
2.08
2
4.63
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.72
0
2.41
2
4.10
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.21
0
3.15
2
1.90
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.30
0 ve 2
1.41
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.06
0 ve 2
1.85
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.38
Üst
1.06
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.75
Üst
1.49
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.21
Üst
2.42
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
4.67
Üst
-
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.84
Üst
1.44
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.17
Üst
2.61
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.06
Üst
1.33
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.09
Üst
3.06
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
7.92
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.75
Üst
1.14
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.15
3
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.98
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.88
Üst
1.41
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.25
Üst
2.29
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.32
Hayır
1.24
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.15
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.54
Yok
1.69
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.71
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.94
Yok
1.11
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.49
2-3 gol
1.75
4-5 gol
3.09
6+ gol
10.65
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.63
Eşit
3.16
2.
1.84
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.70
Eşit
2.55
2.
2.09
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.54
Eşit
1.72
2.
2.67
3
Tek / Çift
Tek
1.63
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.74
Çift
1.50
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.14
Hayır
1.29
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.95
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.36
Evet/Hayır
5.10
Evet/Evet
14.55
Hayır/Evet
3.64
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
6.99
0 ve Alt
12.15
2 ve Alt
13.85
1 ve Üst
1.64
0 ve Üst
4.51
2 ve Üst
5.87
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
3.67
0 ve Alt
4.54
2 ve Alt
9.49
1 ve Üst
2.07
0 ve Üst
12.50
2 ve Üst
7.38
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.10
0 ve Alt
4.53
2 ve Alt
5.57
1 ve Üst
3.54
0 ve Üst
12.50
2 ve Üst
16.60
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.26
0 ve Alt
2.79
2 ve Alt
6.55
1 ve Üst
3.80
0 ve Üst
6.92
2 ve Üst
13.90
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.91
1 ve Yok
2.42
0 ve Var
4.57
0 ve Yok
12.30
2 ve Var
8.23
2 ve Yok
8.42
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
12.00
1 ve Yok
2.08
0 ve Var
6.86
0 ve Yok
2.77
2 ve Var
28.50
2 ve Yok
5.24
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
7.12
Üst ve Var
1.90
Alt ve Yok
2.25
Üst ve Yok
6.14
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 1
76' 2 - 1
MS | 2 - 1
Saat
19 Temmuz 2026, Pazar 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.39
MS 0
3.49
MS 2
4.32
2.5 Alt
1.75
2.5 Üst
1.49

St. Pauli - HNK Gorica maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta St. Pauli, HNK Gorica karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 19.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Goller: L. Oppie (20'), Ante Erceg (28').

Öne çıkan istatistikler (St. Pauli - HNK Gorica): topla oynama %63 - %37, isabetli şut 6 - 2.

İlk 11'ler