Sporting CP U23 - Braga U23 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.04.2026) Bu karşılaşma Portekiz - U23 Revelacao Ligi Şampiyonluk Turu - 11. Hafta kapsamındadır.

Sporting CP U23 2-1 Braga U23 - Özet, Goller ve İstatistikler - 06.04.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Galibiyet
3
Mağlubiyet
6
Kazanamama
10
Kaybetmeme
3
Gol yeme
10
Sarı Kart 4.5 Üst
3
İlk Golü Yeme
7/8
Gol yeme
12/13

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Sporting U23 Braga U23
%61
Topla Oynama
%39
17
Toplam Şut
5
6
İsabetli Şut
2
3
Korner
2
3
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Sporting U23 Braga U23
17
Toplam Şut
5
6
İsabetli Şut
2
11
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Sporting U23 Braga U23
%61
Topla Oynama
%39
5
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
2
3
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Sporting U23 Braga U23
5
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Sporting U23 Braga U23
%61
Topla Oynama
%39
12
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
0
0
Korner
1
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Sporting U23 Braga U23
12
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
0
8
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Sporting U23
Braga U23
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
1.6
9.0
Şut
10.7
4.6
Korner
4.9
2.2
Sarı Kart
2.7
0.0
Faul
0.0
Sporting U23
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.27
%23
Beraberlik:
2
Oran:
2.98
%15
Mağlubiyet:
8
Oran:
2.15
%62
Braga U23
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.15
%42
Beraberlik:
1
Oran:
2.98
%8
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.27
%50
Sporting U23
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.84
%15
Beraberlik:
6
Oran:
1.92
%46
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.72
%38
Braga U23
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.72
%25
Beraberlik:
5
Oran:
1.92
%42
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.84
%33
Sporting U23
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
13
Oran:
%100
Braga U23
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
12
Oran:
%100
Sporting U23
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%23
Üst:
10
Oran:
%77
Braga U23
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%8
Üst:
11
Oran:
%92
Sporting U23
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.68
%54
Üst:
6
Oran:
1.56
%46
Braga U23
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.68
%25
Üst:
9
Oran:
1.56
%75
Sporting U23
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Braga U23
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%83
Üst:
2
Oran:
%17
Sporting U23
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Braga U23
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Sporting U23
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
13
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Braga U23
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Sporting U23
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
6
Oran:
1.44
%46
Oran:
7
Oran:
1.84
%54
Braga U23
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
9
Oran:
1.44
%75
Oran:
3
Oran:
1.84
%25

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.27
0
2.98
2
2.15
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.84
0
1.92
2
2.72
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.55
0
2.28
2
2.45
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.27
0
3.66
2
4.16
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.14
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.24
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.68
Üst
1.56
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.02
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
1.95
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.25
Üst
2.27
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.47
Üst
1.79
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.50
Üst
1.74
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.44
Yok
1.84
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.55
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.75
Yok
1.14
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.47

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
14 10 2 2 18 - 8 10 32
G G G G B
2
14 9 4 1 32 - 19 13 31
B M G G G
3
14 7 3 4 19 - 13 6 24
B B G M B
4
14 6 0 8 24 - 28 -4 18
M G G M M
5
14 5 2 7 20 - 24 -4 17
G M M M B
6
14 3 5 6 20 - 24 -4 14
M B M G B
7
14 4 2 8 20 - 23 -3 14
M M M M G
8
14 2 2 10 15 - 29 -14 8
M G M G M
Sonraki Tur
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 2 0 18 - 9 9 17
G G B G G
2
7 5 1 1 7 - 2 5 16
G G G G B
3
7 3 2 2 9 - 6 3 11
M G B G B
4
7 3 1 3 11 - 11 0 10
M G G M M
5
7 3 0 4 11 - 11 0 9
G M M G M
6
7 2 1 4 12 - 13 -1 7
G M M M G
7
7 1 3 3 13 - 16 -3 6
B B M B G
8
7 2 0 5 7 - 12 -5 6
M M M G G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 1 1 11 - 6 5 16
B G G G G
2
7 4 2 1 14 - 10 4 14
G B M G G
3
7 4 1 2 10 - 7 3 13
G G G B M
4
7 3 0 4 13 - 17 -4 9
G M M G M
5
7 2 2 3 7 - 8 -1 8
M G M M B
6
7 2 1 4 9 - 13 -4 7
M M G M B
7
7 2 1 4 8 - 10 -2 7
M G B M M
8
7 0 2 5 8 - 17 -9 2
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
5' 0 - 1
24'
IY | 0 - 1
55' 1 - 1
90+2 2 - 1
MS | 2 - 1
Saat
6 Nisan 2026, Pazartesi 20:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 17°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.27
MS 0
2.98
MS 2
2.15
2.5 Alt
1.68
2.5 Üst
1.56

Sporting U23 - Braga U23 maç özeti

Portekiz - U23 Revelacao Ligi Şampiyonluk Turu - 11. Hafta kapsamında oynanan maçta Sporting U23, Braga U23 karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 06.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Maçta 0 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Sporting U23 - Braga U23): topla oynama %61 - %39, isabetli şut 6 - 2.

Puan durumunda Sporting U23 8. sırada 8 puanla, Braga U23 5. sırada 17 puanla yer alıyor.