YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sivasspor - Esenler Erokspor 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma Türkiye - 1. Lig - 1. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumu, Sivas.
Sivasspor - Esenler Erokspor 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma Türkiye - 1. Lig - 1. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumu, Sivas.
Sivasspor İç Saha Form Durumu
Esenler Erok Deplasman Form Durumu
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 16 |
|
7 |
| 5 |
|
0 |
| 278 (%79) |
|
348 (%82) |
| 7 |
|
12 |
| 2 |
|
1 |
| 8 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
21 |
| 18 |
|
9 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 16 |
|
7 |
| 5 |
|
0 |
| 7 |
|
6 |
| 4 |
|
4 |
| 7 |
|
4 |
| 9 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 351 |
|
420 |
| 278 (%79) |
|
348 (%82) |
| 32 (%51) |
|
21 (%45) |
| 2 (%8) |
|
4 (%26) |
| 11 |
|
6 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 12 |
|
10 |
| 9 |
|
5 |
| 13 |
|
34 |
| 0 |
|
5 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 42 (%55) |
|
34 (%44) |
| 10 (%71) |
|
4 (%40) |
| 120 |
|
111 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 6 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 149 (%78) |
|
147 (%81) |
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
12 |
| 8 |
|
1 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 6 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 189 |
|
181 |
| 149 (%78) |
|
147 (%81) |
| 19 (%54) |
|
7 (%35) |
| 2 (%25) |
|
0 (%0) |
| 4 |
|
0 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 9 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 5 |
|
11 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 21 (%56) |
|
16 (%43) |
| 3 (%75) |
|
2 (%33) |
| 57 |
|
58 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| %40 |
|
%60 |
| 10 |
|
6 |
| 5 |
|
0 |
| 269 (%166) |
|
291 (%120) |
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 10 |
|
8 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 10 |
|
6 |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 5 |
|
4 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 162 |
|
241 |
| 269 (%166) |
|
291 (%120) |
| 13 (%48) |
|
14 (%53) |
| 0 (%0) |
|
4 (%40) |
| 7 |
|
6 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 3 |
|
5 |
| 6 |
|
4 |
| 8 |
|
23 |
| 0 |
|
5 |
| Sivasspor | Esenler Erok | |
|---|---|---|
| 21 (%53) |
|
18 (%46) |
| 7 (%70) |
|
2 (%50) |
| 63 |
|
53 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Sivasspor
|
2
|
0
|
4
|
Sivasspor
|
1
|
0
|
2
|
Sivasspor
|
0
|
0
|
2
|
Sivasspor
|
0
|
0
|
2
|
Sivasspor
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Esenler Erok
|
7.90
|
Sivasspor
|
7.50
|
Sivasspor
|
7.20
|
Esenler Erok
|
7.20
|
Sivasspor
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Sivasspor
|
0
|
2
|
Sivasspor
|
0
|
2
|
Esenler Erok
|
0
|
2
|
Sivasspor
|
0
|
1
|
Sivasspor
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Esenler Erok
|
49
|
89%
|
55
|
Sivasspor
|
44
|
84%
|
52
|
Sivasspor
|
41
|
85%
|
48
|
Esenler Erok
|
40
|
83%
|
48
|
Esenler Erok
|
40
|
90%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sivasspor
|
0
|
0%
|
14
|
Sivasspor
|
1
|
20%
|
5
|
Esenler Erok
|
0
|
0%
|
4
|
Esenler Erok
|
3
|
100%
|
3
|
Esenler Erok
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sivasspor
|
5
|
31%
|
16
|
Esenler Erok
|
2
|
16%
|
12
|
Sivasspor
|
8
|
80%
|
10
|
Sivasspor
|
4
|
50%
|
8
|
Esenler Erok
|
4
|
50%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sivasspor
|
2
|
66%
|
3
|
Sivasspor
|
2
|
66%
|
3
|
Sivasspor
|
3
|
100%
|
3
|
Esenler Erok
|
2
|
66%
|
3
|
Sivasspor
|
1
|
100%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sivasspor
|
5
|
33%
|
15
|
Esenler Erok
|
2
|
15%
|
13
|
Sivasspor
|
3
|
30%
|
10
|
Sivasspor
|
5
|
55%
|
9
|
Sivasspor
|
6
|
66%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Esenler Erok
|
11
|
Esenler Erok
|
10
|
Sivasspor
|
4
|
Sivasspor
|
3
|
Sivasspor
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
1
|
Sivasspor
|
1
|
Sivasspor
|
1
|
Sivasspor
|
1
|
Esenler Erok
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
3
|
Sivasspor
|
2
|
Sivasspor
|
2
|
Esenler Erok
|
2
|
Sivasspor
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
3
|
Sivasspor
|
2
|
Sivasspor
|
2
|
Sivasspor
|
2
|
Esenler Erok
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
20
|
Sivasspor
|
19
|
Esenler Erok
|
14
|
Sivasspor
|
13
|
Esenler Erok
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
3
|
Esenler Erok
|
2
|
Sivasspor
|
1
|
Sivasspor
|
1
|
Sivasspor
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
1
|
Sivasspor
|
1
|
Esenler Erok
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Esenler Erok
|
3
|
Sivasspor
|
2
|
Sivasspor
|
2
|
Sivasspor
|
2
|
Esenler Erok
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Sivasspor
|
4
|
Esenler Erok
|
3
|
Sivasspor
|
2
|
Esenler Erok
|
2
|
Sivasspor
|
1
|
Türkiye - 1. Lig - 1. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 4 | 4 | 10 |
B G G G
|
||
|
2
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 2 | 4 | 9 |
G G G M
|
||
|
3
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 3 | 3 | 9 |
G G M G
|
||
|
4
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6 - 1 | 5 | 8 |
B G G B
|
||
|
5
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8 - 4 | 4 | 8 |
G G B B
|
||
|
6
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 4 | 2 | 7 |
G B M G
|
||
|
7
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 7 |
M G G B
|
||
|
8
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5 - 2 | 3 | 6 |
G B B B
|
||
|
9
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3 - 2 | 1 | 6 |
G M M G
|
||
|
10
|
4 | 1 | 2 | 1 | 10 - 8 | 2 | 5 |
M G B B
|
||
|
11
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2 - 2 | 0 | 5 |
M B B G
|
||
|
12
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7 - 9 | -2 | 5 |
B M G B
|
||
|
13
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 9 | -4 | 4 |
M M G B
|
||
|
14
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4 - 5 | -1 | 3 |
B M B B
|
||
|
15
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 |
B B B M
|
||
|
16
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2 - 4 | -2 | 3 |
M B B B
|
||
|
17
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7 - 10 | -3 | 3 |
G M M M
|
||
|
18
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 6 | -3 | 2 |
B M B M
|
||
|
19
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 9 | -4 | 2 |
M B M B
|
||
|
20
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 9 | -8 | 0 |
M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 2 | 2 | 6 |
G G
|
||
|
3
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 3 | 3 | 4 |
G B
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 4 |
G B
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 4 |
G B
|
||
|
6
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 |
G B
|
||
|
7
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 4 |
B G
|
||
|
8
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 |
G M
|
||
|
8
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 |
G M
|
||
|
10
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 | 1 | 3 |
G M
|
||
|
11
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
12
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 8 | -1 | 3 |
G M M
|
||
|
13
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 |
M G
|
||
|
14
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
14
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
16
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
17
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
18
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 |
B M
|
||
|
19
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | -2 | 1 |
M B
|
||
|
20
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 6 |
G M G
|
||
|
3
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 0 | 3 | 4 |
B G
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
G B
|
||
|
6
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
7
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 | 3 |
M G
|
||
|
8
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 6 | -2 | 3 |
M G
|
||
|
9
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
10
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
10
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 |
B B
|
||
|
12
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4 - 5 | -1 | 1 |
M B
|
||
|
13
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 4 | -1 | 1 |
M B
|
||
|
14
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 |
M B
|
||
|
15
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | -2 | 1 |
M B
|
||
|
16
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 5 | -3 | 1 |
M B
|
||
|
17
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
M
|
||
|
18
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 0 |
M M
|
||
|
19
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 0 |
M M
|
||
|
20
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
M M
|