YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Shrewsbury Town - Harrogate Town 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.01.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig 2 - 27. Hafta kapsamındadır.
Shrewsbury Town - Harrogate Town 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.01.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig 2 - 27. Hafta kapsamındadır.
Shrewsbury İç Saha Form Durumu
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 1.66 |
|
0.67 |
| 23 |
|
11 |
| 8 |
|
1 |
| 328 (%78) |
|
172 (%69) |
| 6 |
|
13 |
| 0 |
|
1 |
| 8 |
|
4 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 27 |
|
24 |
| 8 |
|
14 |
| 33 |
|
21 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 23 |
|
11 |
| 8 |
|
1 |
| 8 |
|
8 |
| 7 |
|
2 |
| 12 |
|
6 |
| 10 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 420 |
|
249 |
| 328 (%78) |
|
172 (%69) |
| 25 (%35) |
|
26 (%38) |
| 5 (%17) |
|
8 (%34) |
| 11 |
|
7 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 12 |
|
20 |
| 6 |
|
6 |
| 38 |
|
54 |
| 1 |
|
7 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 65 (%48) |
|
69 (%51) |
| 9 (%64) |
|
11 (%73) |
| 150 |
|
138 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 0.50 |
|
0.22 |
| 10 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 156 (%78) |
|
95 (%68) |
| 5 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
11 |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 10 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 5 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 200 |
|
138 |
| 156 (%78) |
|
95 (%68) |
| 12 (%23) |
|
21 (%38) |
| 1 (%7) |
|
5 (%35) |
| 7 |
|
5 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 6 |
|
9 |
| 2 |
|
5 |
| 20 |
|
26 |
| 1 |
|
3 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 32 (%48) |
|
34 (%51) |
| 2 (%33) |
|
3 (%50) |
| 77 |
|
72 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| %65 |
|
%35 |
| 1.15 |
|
0.45 |
| 13 |
|
6 |
| 4 |
|
0 |
| 175 (%79) |
|
76 (%68) |
| 1 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 15 |
|
13 |
| 6 |
|
9 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 13 |
|
6 |
| 4 |
|
0 |
| 5 |
|
5 |
| 4 |
|
1 |
| 7 |
|
1 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 220 |
|
111 |
| 175 (%79) |
|
76 (%68) |
| 13 (%72) |
|
5 (%41) |
| 4 (%26) |
|
3 (%33) |
| 4 |
|
2 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 6 |
|
11 |
| 4 |
|
1 |
| 18 |
|
28 |
| 0 |
|
4 |
| Shrewsbury | Harrogate | |
|---|---|---|
| 33 (%48) |
|
35 (%51) |
| 7 (%87) |
|
8 (%88) |
| 73 |
|
66 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Shrewsbury
|
4
|
0
|
8
|
Shrewsbury
|
1
|
1
|
4
|
Shrewsbury
|
0
|
0
|
3
|
Harrogate
|
0
|
0
|
3
|
Shrewsbury
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
8.20
|
Harrogate
|
8.20
|
Harrogate
|
8.10
|
Shrewsbury
|
7.80
|
Shrewsbury
|
7.80
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Shrewsbury
|
1
|
5
|
Shrewsbury
|
0
|
3
|
Shrewsbury
|
0
|
3
|
Shrewsbury
|
0
|
2
|
Shrewsbury
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Shrewsbury
|
54
|
90%
|
60
|
Shrewsbury
|
43
|
81%
|
53
|
Shrewsbury
|
36
|
73%
|
49
|
Shrewsbury
|
34
|
77%
|
44
|
Shrewsbury
|
34
|
77%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Shrewsbury
|
2
|
15%
|
13
|
Harrogate
|
3
|
33%
|
9
|
Shrewsbury
|
2
|
40%
|
5
|
Shrewsbury
|
1
|
25%
|
4
|
Shrewsbury
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Harrogate
|
10
|
37%
|
27
|
Harrogate
|
8
|
30%
|
26
|
Shrewsbury
|
4
|
30%
|
13
|
Shrewsbury
|
5
|
41%
|
12
|
Shrewsbury
|
7
|
58%
|
12
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Harrogate
|
4
|
80%
|
5
|
Harrogate
|
4
|
100%
|
4
|
Shrewsbury
|
3
|
100%
|
3
|
Shrewsbury
|
2
|
66%
|
3
|
Shrewsbury
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Harrogate
|
11
|
40%
|
27
|
Shrewsbury
|
14
|
60%
|
23
|
Shrewsbury
|
9
|
50%
|
18
|
Shrewsbury
|
9
|
52%
|
17
|
Shrewsbury
|
6
|
35%
|
17
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
15
|
Harrogate
|
13
|
Harrogate
|
13
|
Harrogate
|
11
|
Harrogate
|
8
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
2
|
Shrewsbury
|
2
|
Shrewsbury
|
2
|
Shrewsbury
|
1
|
Harrogate
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Harrogate
|
2
|
Harrogate
|
2
|
Shrewsbury
|
1
|
Shrewsbury
|
1
|
Shrewsbury
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Harrogate
|
4
|
Harrogate
|
3
|
Harrogate
|
3
|
Harrogate
|
3
|
Shrewsbury
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
22
|
Shrewsbury
|
20
|
Shrewsbury
|
18
|
Harrogate
|
18
|
Harrogate
|
18
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
3
|
Shrewsbury
|
3
|
Harrogate
|
3
|
Shrewsbury
|
2
|
Shrewsbury
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Harrogate
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
3
|
Shrewsbury
|
2
|
Harrogate
|
2
|
Harrogate
|
2
|
Shrewsbury
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Shrewsbury
|
4
|
Shrewsbury
|
3
|
Harrogate
|
2
|
Harrogate
|
2
|
Shrewsbury
|
1
|
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
Shrewsbury
Harrogate
İngiltere - Lig 2 - 27. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71 - 46 | 25 | 87 |
G M B M G
|
||
|
2
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86 - 45 | 41 | 86 |
B G G G B
|
||
|
3
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66 - 33 | 33 | 82 |
G B M G B
|
||
|
4
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61 - 51 | 10 | 81 |
M B G G B
|
||
|
5
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74 - 52 | 22 | 80 |
G M M G B
|
||
|
6
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71 - 56 | 15 | 79 |
B G B G G
|
||
|
7
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74 - 50 | 24 | 78 |
M G G G B
|
||
|
8
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70 - 53 | 17 | 76 |
G G G G G
|
||
|
9
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70 - 59 | 11 | 75 |
G M B M M
|
||
|
10
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60 - 44 | 16 | 68 |
M M M M G
|
||
|
11
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64 - 58 | 6 | 67 |
G M M M B
|
||
|
12
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62 - 49 | 13 | 66 |
G G M M G
|
||
|
13
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56 - 56 | 0 | 65 |
M M G M M
|
||
|
14
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56 - 65 | -9 | 62 |
G G G G B
|
||
|
15
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57 - 58 | -1 | 61 |
M G B B B
|
||
|
16
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47 - 58 | -11 | 53 |
M M B B M
|
||
|
17
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53 - 72 | -19 | 53 |
B M M M G
|
||
|
18
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53 - 79 | -26 | 52 |
G G M M M
|
||
|
19
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42 - 69 | -27 | 49 |
M G B B M
|
||
|
20
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48 - 77 | -29 | 43 |
M G M G G
|
||
|
21
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54 - 79 | -25 | 41 |
B M G M B
|
||
|
22
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44 - 68 | -24 | 40 |
M M B B B
|
||
|
23
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39 - 68 | -29 | 39 |
M M G G M
|
||
|
24
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45 - 78 | -33 | 36 |
M G M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43 - 15 | 28 | 51 |
G B G M G
|
||
|
2
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41 - 21 | 20 | 51 |
G G G B G
|
||
|
3
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34 - 24 | 10 | 46 |
G G G B G
|
||
|
4
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41 - 20 | 21 | 45 |
G M B G G
|
||
|
5
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45 - 25 | 20 | 43 |
M G G M B
|
||
|
6
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41 - 22 | 19 | 41 |
G G M G G
|
||
|
7
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38 - 24 | 14 | 41 |
M G B G G
|
||
|
8
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34 - 28 | 6 | 41 |
M G G M B
|
||
|
9
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38 - 27 | 11 | 39 |
M B G B M
|
||
|
10
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30 - 18 | 12 | 38 |
G G B M G
|
||
|
11
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31 - 28 | 3 | 37 |
G G G G G
|
||
|
12
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35 - 23 | 12 | 36 |
B M G G M
|
||
|
13
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38 - 29 | 9 | 36 |
M G B G G
|
||
|
14
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34 - 34 | 0 | 33 |
B G M B B
|
||
|
15
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22 - 27 | -5 | 33 |
M M G G B
|
||
|
16
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27 - 27 | 0 | 32 |
M M G M B
|
||
|
17
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28 - 33 | -5 | 31 |
B G G M M
|
||
|
18
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29 - 36 | -7 | 31 |
M M G M G
|
||
|
19
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23 - 30 | -7 | 29 |
B G B M M
|
||
|
20
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26 - 28 | -2 | 25 |
B G M B B
|
||
|
21
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24 - 37 | -13 | 22 |
M G M G G
|
||
|
22
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18 - 34 | -16 | 19 |
G M G M M
|
||
|
23
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22 - 37 | -15 | 18 |
M M M M B
|
||
|
24
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16 - 38 | -22 | 15 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45 - 25 | 20 | 41 |
G M B G B
|
||
|
2
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32 - 24 | 8 | 40 |
B G G G G
|
||
|
3
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33 - 32 | 1 | 38 |
G G G B G
|
||
|
4
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33 - 28 | 5 | 37 |
G M G G B
|
||
|
5
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29 - 27 | 2 | 37 |
M G M M G
|
||
|
6
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33 - 26 | 7 | 36 |
G B M G M
|
||
|
7
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30 - 25 | 5 | 36 |
G M B M M
|
||
|
8
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32 - 32 | 0 | 36 |
G G B M M
|
||
|
9
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27 - 27 | 0 | 35 |
G M M G B
|
||
|
10
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23 - 18 | 5 | 31 |
B M B B B
|
||
|
11
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30 - 26 | 4 | 30 |
M G M M M
|
||
|
12
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27 - 26 | 1 | 30 |
M M G M G
|
||
|
13
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23 - 24 | -1 | 28 |
M B M G B
|
||
|
14
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30 - 30 | 0 | 26 |
B G M M M
|
||
|
15
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25 - 37 | -12 | 25 |
M G G G B
|
||
|
16
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23 - 30 | -7 | 24 |
G M G M G
|
||
|
17
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32 - 42 | -10 | 23 |
B M B G M
|
||
|
18
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24 - 36 | -12 | 22 |
M B B M M
|
||
|
19
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20 - 31 | -11 | 21 |
M M M B M
|
||
|
20
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24 - 40 | -16 | 21 |
G M M M G
|
||
|
21
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25 - 46 | -21 | 21 |
G M M G M
|
||
|
22
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27 - 44 | -17 | 17 |
M M B M M
|
||
|
23
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20 - 42 | -22 | 16 |
M M M B M
|
||
|
24
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18 - 40 | -22 | 15 |
B M G M B
|
İngiltere - Lig 2 - 27. Hafta kapsamında oynanan maçta Shrewsbury, Harrogate karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 17.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: T. Perry (62').
Maçta 9 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Shrewsbury - Harrogate): topla oynama %62 - %38, isabetli şut 8 - 1, beklenen gol (xG) 1.66 - 0.67.
Puan durumunda Shrewsbury 19. sırada 49 puanla, Harrogate 23. sırada 39 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.