YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Servette - Grasshopper Club Zürich 5-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 31. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade de Geneve, Cenevre.
Servette - Grasshopper Club Zürich 5-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 31. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade de Geneve, Cenevre.
Grasshoppers Deplasman Form Durumu
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 3.75 |
|
0.42 |
| 19 |
|
10 |
| 8 |
|
5 |
| 471 (%84) |
|
273 (%74) |
| 5 |
|
10 |
| 1 |
|
0 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
27 |
| 5 |
|
6 |
| 44 |
|
15 |
| 9 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 19 |
|
10 |
| 8 |
|
5 |
| 5 |
|
4 |
| 6 |
|
1 |
| 15 |
|
4 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 556 |
|
368 |
| 471 (%84) |
|
273 (%74) |
| 30 (%50) |
|
27 (%40) |
| 9 (%52) |
|
4 (%26) |
| 8 |
|
9 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 25 |
|
31 |
| 7 |
|
7 |
| 26 |
|
29 |
| 5 |
|
3 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 67 (%52) |
|
61 (%47) |
| 13 (%38) |
|
5 (%29) |
| 157 |
|
157 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 2.71 |
|
0.27 |
| 12 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 214 (%83) |
|
133 (%76) |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
12 |
| 2 |
|
3 |
| 7 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 12 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 9 |
|
3 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 257 |
|
175 |
| 214 (%83) |
|
133 (%76) |
| 18 (%40) |
|
21 (%37) |
| 6 (%54) |
|
2 (%15) |
| 4 |
|
6 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 7 |
|
12 |
| 5 |
|
2 |
| 17 |
|
16 |
| 4 |
|
2 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 29 (%50) |
|
28 (%49) |
| 7 (%46) |
|
5 (%83) |
| 73 |
|
74 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| %68 |
|
%32 |
| 1.04 |
|
0.15 |
| 7 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 259 (%86) |
|
134 (%69) |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
15 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 7 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
0 |
| 6 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 299 |
|
193 |
| 259 (%86) |
|
134 (%69) |
| 12 (%80) |
|
6 (%54) |
| 3 (%50) |
|
2 (%100) |
| 4 |
|
3 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 18 |
|
19 |
| 2 |
|
5 |
| 9 |
|
13 |
| 1 |
|
1 |
| Servette | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 38 (%53) |
|
33 (%46) |
| 6 (%31) |
|
0 (%0) |
| 84 |
|
83 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Servette
|
4
|
2
|
6
|
Grasshoppers
|
1
|
0
|
4
|
Servette
|
2
|
2
|
3
|
Servette
|
0
|
0
|
3
|
Servette
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Servette
|
9.80
|
Servette
|
9.10
|
Servette
|
9.00
|
Servette
|
7.90
|
Servette
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Servette
|
2
|
3
|
Servette
|
1
|
3
|
Grasshoppers
|
0
|
3
|
Servette
|
0
|
2
|
Grasshoppers
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Servette
|
83
|
84%
|
98
|
Servette
|
76
|
88%
|
86
|
Servette
|
65
|
92%
|
70
|
Servette
|
57
|
91%
|
62
|
Grasshoppers
|
45
|
90%
|
50
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
3
|
30%
|
10
|
Servette
|
4
|
57%
|
7
|
Servette
|
2
|
40%
|
5
|
Servette
|
2
|
66%
|
3
|
Grasshoppers
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
10
|
40%
|
25
|
Servette
|
13
|
72%
|
18
|
Grasshoppers
|
3
|
33%
|
9
|
Grasshoppers
|
3
|
33%
|
9
|
Servette
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
3
|
42%
|
7
|
Servette
|
1
|
20%
|
5
|
Servette
|
3
|
60%
|
5
|
Servette
|
1
|
25%
|
4
|
Servette
|
0
|
0%
|
4
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
14
|
60%
|
23
|
Grasshoppers
|
10
|
47%
|
21
|
Servette
|
6
|
42%
|
14
|
Servette
|
10
|
76%
|
13
|
Servette
|
7
|
53%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Grasshoppers
|
9
|
Grasshoppers
|
7
|
Servette
|
6
|
Servette
|
6
|
Servette
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Servette
|
2
|
Servette
|
2
|
Servette
|
1
|
Servette
|
1
|
Grasshoppers
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Servette
|
2
|
Servette
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
Servette
|
1
|
Servette
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Servette
|
8
|
Grasshoppers
|
5
|
Servette
|
4
|
Grasshoppers
|
4
|
Grasshoppers
|
4
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Servette
|
24
|
Servette
|
23
|
Servette
|
18
|
Grasshoppers
|
17
|
Grasshoppers
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Grasshoppers
|
4
|
Servette
|
2
|
Servette
|
2
|
Servette
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Servette
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Grasshoppers
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
Servette
|
1
|
Servette
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Servette
|
2
|
Servette
|
2
|
Servette
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
Servette
|
1
|
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
Servette
Grasshoppers
İsviçre - Süper Lig - 31. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 24 | 2 | 7 | 75 - 37 | 38 | 74 |
M M M M B
|
||
|
2
|
33 | 17 | 9 | 7 | 64 - 40 | 24 | 60 |
G M G G B
|
||
|
3
|
33 | 16 | 9 | 8 | 50 - 38 | 12 | 57 |
G G M B G
|
||
|
4
|
33 | 15 | 8 | 10 | 51 - 45 | 6 | 53 |
M G M M M
|
||
|
5
|
33 | 13 | 13 | 7 | 51 - 35 | 16 | 52 |
G G G B B
|
||
|
6
|
33 | 13 | 9 | 11 | 65 - 60 | 5 | 48 |
M M G G B
|
||
|
7
|
33 | 10 | 10 | 13 | 64 - 61 | 3 | 40 |
G G B G G
|
||
|
8
|
33 | 9 | 13 | 11 | 57 - 57 | 0 | 40 |
G G B G G
|
||
|
9
|
33 | 10 | 9 | 14 | 47 - 57 | -10 | 39 |
G M M M M
|
||
|
10
|
33 | 10 | 4 | 19 | 45 - 63 | -18 | 34 |
M B G M M
|
||
|
11
|
33 | 6 | 9 | 18 | 40 - 65 | -25 | 27 |
M M M G G
|
||
|
12
|
33 | 4 | 7 | 22 | 35 - 86 | -51 | 19 |
M B G M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 12 | 2 | 3 | 42 - 20 | 22 | 38 |
M M
|
||
|
2
|
16 | 10 | 3 | 3 | 30 - 18 | 12 | 33 |
G M G
|
||
|
3
|
17 | 10 | 2 | 5 | 32 - 19 | 13 | 32 |
M B
|
||
|
4
|
17 | 8 | 6 | 3 | 25 - 12 | 13 | 30 |
G B
|
||
|
5
|
16 | 8 | 4 | 4 | 36 - 20 | 16 | 28 |
M G B
|
||
|
6
|
16 | 7 | 6 | 3 | 25 - 15 | 10 | 27 |
M G M
|
||
|
7
|
17 | 5 | 7 | 5 | 30 - 26 | 4 | 22 |
G G
|
||
|
8
|
16 | 5 | 5 | 6 | 28 - 27 | 1 | 20 |
G M M
|
||
|
9
|
17 | 6 | 1 | 10 | 27 - 33 | -6 | 19 |
G M
|
||
|
10
|
17 | 4 | 6 | 7 | 38 - 35 | 3 | 18 |
B G
|
||
|
11
|
16 | 3 | 5 | 8 | 22 - 28 | -6 | 14 |
M M G
|
||
|
12
|
16 | 2 | 4 | 10 | 19 - 37 | -18 | 10 |
B G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 12 | 0 | 4 | 33 - 17 | 16 | 36 |
M M B
|
||
|
2
|
16 | 7 | 7 | 2 | 32 - 21 | 11 | 28 |
G G G
|
||
|
3
|
17 | 8 | 2 | 7 | 26 - 30 | -4 | 26 |
M M
|
||
|
4
|
17 | 6 | 6 | 5 | 20 - 20 | 0 | 24 |
G B
|
||
|
5
|
16 | 5 | 7 | 4 | 26 - 23 | 3 | 22 |
G G B
|
||
|
6
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26 - 26 | 0 | 22 |
G G G
|
||
|
7
|
17 | 5 | 5 | 7 | 29 - 40 | -11 | 20 |
M G
|
||
|
8
|
17 | 5 | 4 | 8 | 19 - 30 | -11 | 19 |
M M
|
||
|
9
|
16 | 4 | 6 | 6 | 27 - 31 | -4 | 18 |
G B G
|
||
|
10
|
16 | 4 | 3 | 9 | 18 - 30 | -12 | 15 |
M B M
|
||
|
11
|
17 | 3 | 4 | 10 | 18 - 37 | -19 | 13 |
M G
|
||
|
12
|
17 | 2 | 3 | 12 | 16 - 49 | -33 | 9 |
M M
|
İsviçre - Süper Lig - 31. Hafta kapsamında oynanan maçta Servette, Grasshoppers karşısında 5-0 kazandı. Karşılaşma 21.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stade de Geneve, Cenevre. İlk yarı 4-0 tamamlanmıştı.
Goller: J. M. Kadile (8'), J. M. Kadile (10'), M. Stevanovic (13'), F. Aye (18'), M. Stevanovic (72').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Servette - Grasshoppers): topla oynama %61 - %39, isabetli şut 8 - 5, beklenen gol (xG) 3.75 - 0.42.
Puan durumunda Servette 8. sırada 40 puanla, Grasshoppers 11. sırada 27 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.