UD Santarem - CD Mafra 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.10.2025) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal 3 Grup B - 8. Hafta kapsamındadır.

UD Santarem 1-2 CD Mafra - Özet, Goller ve İstatistikler - 26.10.2025

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 2
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-3
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
25,7
4-1-3-2
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
25,6
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Santarem logosu
%36
Topla Oynama
%64
1
Korner
11
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
0
Mafra logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
15
58
Topa Sahip Olma
%36
%64
Ataklar
84
101
Şut
2
14
İsabetli Şut
1
6
Saat
26 Ekim 2025, Pazar 18:00
Güneşli
Güneşli, 24°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Santarem Mafra
%36
Topla Oynama
%64
2
Toplam Şut
14
1
İsabetli Şut
6
0
Ofsayt
0
1
Korner
11
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Santarem Mafra
2
Toplam Şut
14
1
İsabetli Şut
6
1
İsabetsiz Şut
8
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Santarem Mafra
%39
Topla Oynama
%61
0
Toplam Şut
6
0
İsabetli Şut
3
1
Korner
5
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Santarem Mafra
0
Toplam Şut
6
0
İsabetli Şut
3
0
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Santarem Mafra
%33
Topla Oynama
%67
2
Toplam Şut
8
1
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
0
Korner
6
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Santarem Mafra
2
Toplam Şut
8
1
İsabetli Şut
3
1
İsabetsiz Şut
5
Santarem
Mafra
Maç Başına Ortalamalar
0.6
Gol
1.3
1.0
Yediği Gol
1.0
5.9
Şut
9.0
5.1
Korner
5.0
3.0
Sarı Kart
1.6
0.0
Faul
0.0
Santarem
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.48
%33
Beraberlik:
1
Oran:
2.69
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.22
%33
Mafra
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.22
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.69
%67
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.48
%33
Santarem
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.24
%33
Beraberlik:
1
Oran:
1.73
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.95
%33
Mafra
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.95
%0
Beraberlik:
2
Oran:
1.73
%67
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.24
%33
Santarem
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Mafra
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Santarem
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Mafra
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Santarem
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.34
%100
Üst:
0
Oran:
2.07
%0
Mafra
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.34
%67
Üst:
1
Oran:
2.07
%33
Santarem
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mafra
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Santarem
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mafra
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Santarem
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mafra
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Santarem
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.76
%33
Oran:
2
Oran:
1.52
%67
Mafra
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.76
%67
Oran:
1
Oran:
1.52
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.48
0
2.69
2
2.22
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.24
0
1.73
2
2.95
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.82
0
2.06
2
2.59
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.20
0
2.92
2
3.92
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.13
1 ve 2
1.49
0 ve 2
1.10
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.18
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.13
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.34
Üst
2.07
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.32
Üst
1.26
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.22
Üst
2.44
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.09
Üst
1.33
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.32
Üst
2.13
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.37
Üst
2.02
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.76
Yok
1.52
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.58
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.58
Yok
1.06
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.90
Çift
1.42

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 12 2 4 27 - 16 11 38
M B B G G
2
18 9 7 2 28 - 19 9 34
M G G B M
3
18 7 7 4 29 - 18 11 28
G B G B G
4
18 6 7 5 15 - 14 1 25
B B B M B
5
18 6 4 8 16 - 17 -1 22
M M G M G
6
18 6 4 8 19 - 19 0 22
B G G G M
7
18 5 6 7 19 - 22 -3 21
G M G M B
8
18 6 3 9 17 - 23 -6 21
B G M B M
9
18 3 8 7 13 - 21 -8 17
M M M G G
10
18 2 8 8 10 - 24 -14 14
G G M B B
Yükselme Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
9 6 3 0 15 - 5 10 21
M G M G B
2
9 6 1 2 12 - 7 5 19
M G B B G
3
9 5 3 1 16 - 7 9 18
G B G G G
4
9 6 0 3 13 - 7 6 18
G M G G M
5
9 3 4 2 8 - 7 1 13
M M M B B
6
9 2 5 2 7 - 6 1 11
M B M M G
7
9 3 2 4 10 - 12 -2 11
G G M B B
8
9 2 4 3 12 - 11 1 10
M M M M M
9
9 3 1 5 11 - 11 0 10
G M M G M
10
9 1 5 3 5 - 11 -6 8
G M M G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
9 6 1 2 15 - 9 6 19
G G M B G
2
9 3 4 2 13 - 14 -1 13
M M G G M
3
9 3 3 3 7 - 7 0 12
M M B B M
4
9 3 3 3 5 - 6 -1 12
G G G M G
5
9 3 2 4 7 - 11 -4 11
M M G G B
6
9 3 1 5 7 - 11 -4 10
M G G M M
7
9 2 4 3 13 - 11 2 10
G B M B B
8
9 1 3 5 6 - 15 -9 6
M G G M G
9
9 1 3 5 5 - 13 -8 6
G G G M B
10
9 0 4 5 6 - 12 -6 4
M B G B G
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
26 Ekim 2025, Pazar 18:00
Güneşli
Güneşli, 24°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.48
MS 0
2.69
MS 2
2.22
2.5 Alt
1.34
2.5 Üst
2.07

Santarem - Mafra maç özeti

Portekiz - Liga Portugal 3 Grup B - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Mafra, Santarem karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 26.10.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: M. Niang (26'), V. Goncalves (58'), E. A. Nogueira (67').

Maçta 3 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Santarem - Mafra): topla oynama %36 - %64, isabetli şut 1 - 6.

Puan durumunda Santarem 4. sırada 25 puanla, Mafra 2. sırada 34 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler