YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Santa Clara - Benfica 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.02.2025) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal - 22. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio de Sao Miguel, Ponta Delgada.
Santa Clara - Benfica 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.02.2025) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal - 22. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio de Sao Miguel, Ponta Delgada.
Santa Clara İç Saha Form Durumu
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.97 |
|
2.62 |
| 10 |
|
17 |
| 3 |
|
6 |
| 271 (%78) |
|
346 (%79) |
| 21 |
|
17 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
5 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 21 |
|
24 |
| 13 |
|
4 |
| 18 |
|
26 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 10 |
|
17 |
| 3 |
|
6 |
| 4 |
|
6 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 345 |
|
435 |
| 271 (%78) |
|
346 (%79) |
| 17 (%32) |
|
15 (%35) |
| 0 (%0) |
|
3 (%11) |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 12 |
|
15 |
| 10 |
|
4 |
| 64 |
|
29 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 50 (%44) |
|
63 (%55) |
| 11 (%52) |
|
12 (%63) |
| 128 |
|
153 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.62 |
|
1.54 |
| 4 |
|
10 |
| 2 |
|
3 |
| 132 (%75) |
|
238 (%83) |
| 9 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
9 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 4 |
|
10 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 175 |
|
285 |
| 132 (%75) |
|
238 (%83) |
| 10 (%23) |
|
13 (%41) |
| 0 (%0) |
|
1 (%6) |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 13 |
|
10 |
| 6 |
|
2 |
| 39 |
|
8 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 34 (%48) |
|
35 (%51) |
| 5 (%41) |
|
8 (%50) |
| 67 |
|
88 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 0.36 |
|
1.09 |
| 6 |
|
7 |
| 1 |
|
3 |
| 139 (%81) |
|
108 (%72) |
| 12 |
|
12 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 16 |
|
15 |
| 8 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 6 |
|
7 |
| 1 |
|
3 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 170 |
|
150 |
| 139 (%81) |
|
108 (%72) |
| 7 (%63) |
|
2 (%18) |
| 0 (%0) |
|
2 (%20) |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 0 |
|
5 |
| 4 |
|
2 |
| 25 |
|
21 |
| Santa Clara | Benfica | |
|---|---|---|
| 16 (%37) |
|
28 (%62) |
| 6 (%66) |
|
4 (%133) |
| 61 |
|
65 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Benfica
|
1
|
1
|
6
|
Santa Clara
|
1
|
0
|
3
|
Santa Clara
|
1
|
0
|
2
|
Benfica
|
1
|
0
|
2
|
Benfica
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Benfica
|
8.20
|
Santa Clara
|
8.10
|
Santa Clara
|
7.80
|
Benfica
|
7.70
|
Benfica
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Santa Clara
|
0
|
2
|
Santa Clara
|
0
|
2
|
Benfica
|
0
|
2
|
Santa Clara
|
0
|
1
|
Benfica
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Benfica
|
47
|
77%
|
61
|
Santa Clara
|
44
|
84%
|
52
|
Santa Clara
|
42
|
93%
|
45
|
Santa Clara
|
40
|
76%
|
52
|
Benfica
|
39
|
88%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Benfica
|
2
|
25%
|
8
|
Benfica
|
0
|
0%
|
5
|
Benfica
|
0
|
0%
|
5
|
Santa Clara
|
0
|
0%
|
4
|
Santa Clara
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Santa Clara
|
8
|
47%
|
17
|
Benfica
|
8
|
57%
|
14
|
Santa Clara
|
1
|
9%
|
11
|
Santa Clara
|
4
|
40%
|
10
|
Benfica
|
2
|
25%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Santa Clara
|
4
|
50%
|
8
|
Santa Clara
|
2
|
50%
|
4
|
Benfica
|
2
|
50%
|
4
|
Santa Clara
|
2
|
66%
|
3
|
Benfica
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Benfica
|
8
|
38%
|
21
|
Santa Clara
|
9
|
56%
|
16
|
Santa Clara
|
5
|
33%
|
15
|
Santa Clara
|
6
|
40%
|
15
|
Benfica
|
8
|
61%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Santa Clara
|
16
|
Santa Clara
|
10
|
Santa Clara
|
10
|
Benfica
|
9
|
Santa Clara
|
7
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Benfica
|
4
|
Santa Clara
|
1
|
Santa Clara
|
1
|
Santa Clara
|
1
|
Benfica
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Santa Clara
|
4
|
Santa Clara
|
3
|
Santa Clara
|
2
|
Santa Clara
|
1
|
Benfica
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Benfica
|
4
|
Santa Clara
|
3
|
Benfica
|
3
|
Santa Clara
|
2
|
Santa Clara
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Benfica
|
24
|
Benfica
|
24
|
Benfica
|
19
|
Santa Clara
|
18
|
Santa Clara
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Benfica
|
3
|
Santa Clara
|
2
|
Santa Clara
|
1
|
Santa Clara
|
1
|
Santa Clara
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Santa Clara
|
1
|
Benfica
|
1
|
Benfica
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Benfica
|
5
|
Santa Clara
|
4
|
Santa Clara
|
4
|
Santa Clara
|
2
|
Santa Clara
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Santa Clara
|
4
|
Benfica
|
4
|
Santa Clara
|
3
|
Benfica
|
3
|
Benfica
|
3
|
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Santa Clara
Benfica
Portekiz - Liga Portugal - 22. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
34 | 25 | 7 | 2 | 88 - 27 | 61 | 82 |
G G G B G
|
||
|
2
|
34 | 25 | 5 | 4 | 84 - 28 | 56 | 80 |
G G G B B
|
||
|
3
|
34 | 22 | 5 | 7 | 65 - 30 | 35 | 71 |
G M G G G
|
||
|
4
|
34 | 19 | 9 | 6 | 55 - 30 | 25 | 66 |
G B B M B
|
||
|
5
|
34 | 17 | 6 | 11 | 36 - 32 | 4 | 57 |
B G B G G
|
||
|
6
|
34 | 14 | 12 | 8 | 47 - 37 | 10 | 54 |
M G G M M
|
||
|
7
|
34 | 12 | 11 | 11 | 44 - 39 | 5 | 47 |
M B M M G
|
||
|
8
|
34 | 12 | 10 | 12 | 48 - 53 | -5 | 46 |
M G M B G
|
||
|
9
|
34 | 12 | 9 | 13 | 39 - 44 | -5 | 45 |
B M B G M
|
||
|
10
|
34 | 10 | 10 | 14 | 42 - 50 | -8 | 40 |
M B M B G
|
||
|
11
|
34 | 9 | 11 | 14 | 39 - 55 | -16 | 38 |
B M G B B
|
||
|
12
|
34 | 9 | 11 | 14 | 35 - 49 | -14 | 38 |
G M B B G
|
||
|
13
|
34 | 8 | 10 | 16 | 34 - 47 | -13 | 34 |
G G M B B
|
||
|
14
|
34 | 9 | 7 | 18 | 32 - 50 | -18 | 34 |
M B M B M
|
||
|
15
|
34 | 7 | 8 | 19 | 24 - 50 | -26 | 29 |
M G M M M
|
||
|
16
|
34 | 5 | 12 | 17 | 25 - 60 | -35 | 27 |
B M M G M
|
||
|
17
|
34 | 6 | 9 | 19 | 25 - 46 | -21 | 27 |
M M G G M
|
||
|
18
|
34 | 6 | 6 | 22 | 24 - 59 | -35 | 24 |
G M G M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 14 | 2 | 1 | 40 - 13 | 27 | 44 |
G B G G G
|
||
|
2
|
17 | 14 | 2 | 1 | 52 - 12 | 40 | 44 |
G G B G B
|
||
|
3
|
17 | 13 | 3 | 1 | 39 - 11 | 28 | 42 |
G M G G G
|
||
|
4
|
17 | 9 | 5 | 3 | 29 - 19 | 10 | 32 |
G G M G M
|
||
|
5
|
17 | 10 | 2 | 5 | 18 - 14 | 4 | 32 |
B G M G G
|
||
|
6
|
17 | 9 | 5 | 3 | 33 - 19 | 14 | 32 |
G G G B B
|
||
|
7
|
17 | 7 | 7 | 3 | 20 - 12 | 8 | 28 |
G G G B G
|
||
|
8
|
17 | 8 | 4 | 5 | 22 - 19 | 3 | 28 |
M G M M G
|
||
|
9
|
17 | 6 | 8 | 3 | 25 - 24 | 1 | 26 |
M M B G B
|
||
|
10
|
17 | 6 | 8 | 3 | 22 - 21 | 1 | 26 |
G B M B B
|
||
|
11
|
17 | 7 | 4 | 6 | 23 - 23 | 0 | 25 |
B M M M G
|
||
|
12
|
17 | 7 | 3 | 7 | 23 - 27 | -4 | 24 |
G M M M B
|
||
|
13
|
17 | 5 | 6 | 6 | 16 - 19 | -3 | 21 |
B M G B G
|
||
|
14
|
17 | 5 | 5 | 7 | 18 - 19 | -1 | 20 |
M M M G B
|
||
|
15
|
17 | 5 | 4 | 8 | 18 - 24 | -6 | 19 |
B M M G M
|
||
|
16
|
17 | 3 | 6 | 8 | 13 - 26 | -13 | 15 |
M M B M M
|
||
|
17
|
17 | 3 | 2 | 12 | 10 - 24 | -14 | 11 |
M B M G M
|
||
|
18
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8 - 31 | -23 | 6 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 11 | 5 | 1 | 48 - 14 | 34 | 38 |
G G G G B
|
||
|
2
|
17 | 11 | 3 | 3 | 32 - 16 | 16 | 36 |
G G G G B
|
||
|
3
|
17 | 10 | 4 | 3 | 22 - 11 | 11 | 34 |
G B G B M
|
||
|
4
|
17 | 9 | 2 | 6 | 26 - 19 | 7 | 29 |
M G G M G
|
||
|
5
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18 - 18 | 0 | 25 |
G M B B G
|
||
|
6
|
17 | 5 | 7 | 5 | 18 - 18 | 0 | 22 |
G B G G M
|
||
|
7
|
17 | 5 | 6 | 6 | 25 - 30 | -5 | 21 |
B G M G B
|
||
|
8
|
17 | 5 | 4 | 8 | 24 - 27 | -3 | 19 |
M G M M M
|
||
|
9
|
17 | 5 | 3 | 9 | 16 - 28 | -12 | 18 |
M G G G M
|
||
|
10
|
17 | 4 | 5 | 8 | 17 - 25 | -8 | 17 |
M B B B M
|
||
|
11
|
17 | 4 | 5 | 8 | 19 - 30 | -11 | 17 |
G M B M B
|
||
|
12
|
17 | 3 | 7 | 7 | 15 - 22 | -7 | 16 |
B M G M G
|
||
|
13
|
17 | 4 | 2 | 11 | 20 - 29 | -9 | 14 |
B G M M G
|
||
|
14
|
17 | 3 | 5 | 9 | 16 - 28 | -12 | 14 |
B G G M B
|
||
|
15
|
17 | 2 | 6 | 9 | 12 - 34 | -22 | 12 |
M M M M G
|
||
|
16
|
17 | 3 | 3 | 11 | 14 - 31 | -17 | 12 |
M M G M B
|
||
|
17
|
17 | 2 | 4 | 11 | 6 - 26 | -20 | 10 |
M G M M M
|
||
|
18
|
17 | 2 | 4 | 11 | 9 - 23 | -14 | 10 |
M M G B M
|
Portekiz - Liga Portugal - 22. Hafta kapsamında oynanan maçta Benfica, Santa Clara karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 15.02.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio de Sao Miguel, Ponta Delgada. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: Bruma (55').
Maçta 7 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Santa Clara - Benfica): topla oynama %44 - %56, isabetli şut 3 - 6, beklenen gol (xG) 0.97 - 2.62.
Puan durumunda Santa Clara 5. sırada 57 puanla, Benfica 2. sırada 80 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.