Polonya - II Liga Yükselme Final - CWKS Resovia 3-0 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski bitti. Goller: M. Geniec, B. Zimnicki, D. Baldyga. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (09.06.2026)

CWKS Resovia 3-0 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Polonya - II Liga Yükselme Final - Özet, Goller

Galibiyet
Mağlubiyet
MS
3 - 0
(İY: 2 - 0)
(Tp.Sk.: 4 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Resovia logosu
%42
Topla Oynama
%58
1
Korner
5
4
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
KSZO Ostrowiec logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
44
51
Topa Sahip Olma
%42
%58
Ataklar
95
97
Şut
11
7
İsabetli Şut
6
2
Saat
9 Haziran 2026, Salı 20:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kaybetmeme
4
İlk Golü Atma
4
Sarı Kart 4.5 Üst
5
Galibiyet
4/5
Kazanamama
5/6
Kaybetmeme
4/5
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
5/6
Gol yeme
8/9

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Resovia KSZO Ostrowiec
%42
Topla Oynama
%58
11
Toplam Şut
7
6
İsabetli Şut
2
1
Korner
5
4
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Resovia KSZO Ostrowiec
11
Toplam Şut
7
6
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Resovia KSZO Ostrowiec
%44
Topla Oynama
%56
3
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
1
1
Korner
3
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Resovia KSZO Ostrowiec
3
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
1
0
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Resovia KSZO Ostrowiec
%40
Topla Oynama
%60
8
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
1
0
Korner
2
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Resovia KSZO Ostrowiec
8
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Resovia
KSZO Ostrowiec
Maç Başına Ortalamalar
1.1
Gol
0.0
1.4
Yediği Gol
1.0
11.5
Şut
11.0
5.1
Korner
5.5
2.7
Sarı Kart
1.5
0.0
Faul
0.0
Resovia
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.58
%31
Beraberlik:
6
Oran:
3.01
%38
Mağlubiyet:
5
Oran:
3.63
%31
Resovia
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.05
%31
Beraberlik:
7
Oran:
1.98
%44
Mağlubiyet:
4
Oran:
4.03
%25
Resovia
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
16
Oran:
%100
Resovia
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
3.21
%12
Üst:
14
Oran:
1.08
%88
Resovia
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
1.67
%62
Üst:
6
Oran:
1.56
%38
Resovia
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
13
Oran:
1.18
%81
Üst:
3
Oran:
2.55
%19
Resovia
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
15
Oran:
%94
Üst:
1
Oran:
%6
Resovia
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
16
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Resovia
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
9
Oran:
1.50
%56
Oran:
7
Oran:
1.75
%44

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.58
0
3.01
2
3.63
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.05
0
1.98
2
4.03
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.92
0
2.29
2
3.54
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.66
0
3.27
2
1.62
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.32
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.05
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.60
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.21
Üst
1.08
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.67
Üst
1.56
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.18
Üst
2.55
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.64
Üst
1.58
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.26
Üst
1.26
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.26
Üst
2.24
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.74
Üst
1.50
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.29
Üst
2.15
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.21
Hayır
1.27
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.40
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.50
Yok
1.75
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.70
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.88
Yok
1.12
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.29
2-3 gol
1.74
4-5 gol
3.22
6+ gol
11.85
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.70
Eşit
3.02
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.77
Eşit
2.42
2.
2.15
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.40
Eşit
1.82
2.
2.52
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.55
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.77
Çift
1.49
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.42
Hayır
1.21
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.46
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.38
Evet/Hayır
5.11
Evet/Evet
14.15
Hayır/Evet
3.57
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
4.01
0 ve Alt
3.92
2 ve Alt
8.08
1 ve Üst
2.42
0 ve Üst
10.75
2 ve Üst
6.13
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.47
0 ve Alt
2.64
2 ve Alt
5.81
1 ve Üst
4.45
0 ve Üst
6.73
2 ve Üst
11.50
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.26
1 ve Yok
2.80
0 ve Var
3.93
0 ve Yok
10.65
2 ve Var
6.97
2 ve Yok
6.99
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
13.20
1 ve Yok
2.31
0 ve Var
6.69
0 ve Yok
2.63
2 ve Var
25.00
2 ve Yok
4.55
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.10
Üst ve Var
1.90
Alt ve Yok
2.21
Üst ve Yok
7.56
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
9 Haziran 2026, Salı 20:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.58
MS 0
3.01
MS 2
3.63
2.5 Alt
1.67
2.5 Üst
1.56

Resovia - KSZO Ostrowiec maç özeti

Polonya - II Liga Yükselme Final kapsamında oynanan maçta Resovia, KSZO Ostrowiec karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 09.06.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.

Goller: M. Geniec (8'), B. Zimnicki (28'), D. Baldyga (51').

Maçta 5 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Resovia - KSZO Ostrowiec): topla oynama %42 - %58, isabetli şut 6 - 2.

İlk 11'ler