Stade Rennais FC - Guingamp 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Stade Rennais FC 3-1 Guingamp - Özet, Goller ve İstatistikler - 17.07.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
3 - 1
(İY: 2 - 1)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Rennes logosu
%59
Topla Oynama
%41
8
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Guingamp logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
57
33
Topa Sahip Olma
%59
%41
Ataklar
91
69
Şut
12
10
İsabetli Şut
6
3
Saat
17 Temmuz 2026, Cuma 18:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 27°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Üst
8
2.5 Alt
4
Karşılıklı Gol
5
Gol yeme
5
Sarı Kart 4.5 Alt
4
Mağlubiyet
3/4
Kazanamama
3/4
Kazanamama
8/9
İlk Golü Yeme
3/4
Gol yeme
8/9

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Rennes Guingamp
%59
Topla Oynama
%41
12
Toplam Şut
10
6
İsabetli Şut
3
18
Faul
11
8
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Rennes Guingamp
12
Toplam Şut
10
6
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
7
2
Engellenen Şut
2
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Rennes Guingamp
%48
Topla Oynama
%52
4
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
2
9
Faul
8
2
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Rennes Guingamp
4
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Rennes Guingamp
%70
Topla Oynama
%30
8
Toplam Şut
2
4
İsabetli Şut
1
9
Faul
3
6
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Rennes Guingamp
8
Toplam Şut
2
4
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
1
2
Engellenen Şut
1
Rennes
Guingamp
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0
2.0
Yediği Gol
0
13.0
Şut
0
5.0
Korner
0
1.0
Sarı Kart
0
0.0
Faul
0
Rennes
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.34
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.65
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.51
%100
Rennes
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.77
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.16
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.70
%0
Rennes
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Rennes
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.74
%0
Üst:
1
Oran:
-
%100
Rennes
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.90
%0
Üst:
1
Oran:
1.40
%100
Rennes
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.27
%100
Üst:
0
Oran:
2.20
%0
Rennes
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Rennes
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Rennes
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.48
%100
Oran:
0
Oran:
1.77
%0

İddaa

Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
1.34
0
3.65
2
4.51
2
İlk Yarı Sonucu
1
1.77
0
2.16
2
4.70
2
İkinci Yarı Sonucu
1
1.66
0
2.50
2
4.20
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.07
0
3.21
2
1.98
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.45
2
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
1.92
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 1.5
Alt
3.74
Üst
-
2
Alt/Üst 2.5
Alt
1.90
Üst
1.40
2
Alt/Üst 3.5
Alt
1.27
Üst
2.20
2
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
5.15
Üst
-
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.99
Üst
1.36
2
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.22
Üst
2.37
2
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.12
Üst
1.30
2
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.11
Üst
2.94
2
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
7.57
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.95
Üst
1.11
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.02
2
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.55
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.99
Üst
1.36
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.27
Üst
2.23
2
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.52
Hayır
1.19
2
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.73
Hayır
-
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.48
Yok
1.77
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.51
Yok
1.05
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.78
Yok
1.14
2
Toplam Gol
0-1 gol
3.92
2-3 gol
1.80
4-5 gol
2.87
6+ gol
8.81
2
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.61
Eşit
3.25
2.
1.82
2
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.66
Eşit
2.65
2.
2.06
2
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.49
Eşit
1.74
2.
2.62
2
Tek / Çift
Tek
1.63
Çift
1.59
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.51
Goller
2
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.99
Hayır
1.36
2
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.75
Hayır
-
2
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.41
Evet/Hayır
4.92
Evet/Evet
12.80
Hayır/Evet
3.50
İkili
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
7.64
0 ve Alt
14.00
2 ve Alt
15.65
1 ve Üst
1.56
0 ve Üst
4.56
2 ve Üst
5.93
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
3.89
0 ve Alt
4.94
2 ve Alt
10.65
1 ve Üst
1.92
0 ve Üst
11.70
2 ve Üst
7.34
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.16
0 ve Alt
4.95
2 ve Alt
6.03
1 ve Üst
3.13
0 ve Üst
11.75
2 ve Üst
15.80
2
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.27
0 ve Alt
3.00
2 ve Alt
6.80
1 ve Üst
3.47
0 ve Üst
6.68
2 ve Üst
13.40
2
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.68
1 ve Yok
2.45
0 ve Var
4.63
0 ve Yok
14.20
2 ve Var
8.15
2 ve Yok
9.36
2
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
10.65
1 ve Yok
2.02
0 ve Var
6.62
0 ve Yok
2.98
2 ve Var
26.50
2 ve Yok
5.40
2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
7.53
Üst ve Var
1.79
Alt ve Yok
2.45
Üst ve Yok
5.75
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
17 Temmuz 2026, Cuma 18:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 27°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
1.34
MS 0
3.65
MS 2
4.51
2.5 Alt
1.90
2.5 Üst
1.40

Rennes - Guingamp maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Rennes, Guingamp karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 17.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Goller: I. Soumare (10'), S. Kielt (18'), E. Lepaul (25'), D. Cisse (81').

Öne çıkan istatistikler (Rennes - Guingamp): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 6 - 3.

İlk 11'ler