YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Real Madrid - RC Celta de Vigo 5-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.01.2025) Bu karşılaşma İspanya - Kral Kupası Son 16 Turu kapsamındadır.
Real Madrid - RC Celta de Vigo 5-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.01.2025) Bu karşılaşma İspanya - Kral Kupası Son 16 Turu kapsamındadır.
Real Madrid İç Saha Form Durumu
Celta Vigo Deplasman Form Durumu
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| %58 |
|
%42 |
| 3.44 |
|
1.30 |
| 21 |
|
12 |
| 9 |
|
4 |
| 752 (%91) |
|
499 (%85) |
| 10 |
|
11 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 40 |
|
19 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 21 |
|
12 |
| 9 |
|
4 |
| 6 |
|
3 |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 822 |
|
587 |
| 752 (%91) |
|
499 (%85) |
| 53 (%52) |
|
24 (%35) |
| 7 (%25) |
|
4 (%23) |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 18 |
|
25 |
| 10 |
|
4 |
| 19 |
|
43 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 49 (%47) |
|
55 (%52) |
| 16 (%55) |
|
12 (%54) |
| 142 |
|
143 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| %66 |
|
%34 |
| 0.74 |
|
0.19 |
| 8 |
|
4 |
| 5 |
|
0 |
| 332 (%92) |
|
152 (%82) |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 5 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 359 |
|
184 |
| 332 (%92) |
|
152 (%82) |
| 22 (%51) |
|
8 (%30) |
| 2 (%14) |
|
2 (%40) |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 3 |
|
11 |
| 2 |
|
0 |
| 5 |
|
24 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 11 (%34) |
|
21 (%65) |
| 5 (%62) |
|
6 (%75) |
| 63 |
|
48 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 1.42 |
|
1.16 |
| 7 |
|
8 |
| 2 |
|
4 |
| 246 (%89) |
|
218 (%86) |
| 5 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 275 |
|
253 |
| 246 (%89) |
|
218 (%86) |
| 18 (%50) |
|
10 (%58) |
| 1 (%20) |
|
2 (%22) |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 8 |
|
9 |
| 6 |
|
2 |
| 10 |
|
9 |
| Real Madrid | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 25 (%54) |
|
21 (%45) |
| 10 (%62) |
|
4 (%50) |
| 53 |
|
59 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Real Madrid
|
3
|
1
|
4
|
Real Madrid
|
1
|
1
|
4
|
Real Madrid
|
2
|
2
|
3
|
Real Madrid
|
1
|
1
|
2
|
Real Madrid
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Real Madrid
|
8.70
|
Real Madrid
|
8.60
|
Real Madrid
|
8.30
|
Real Madrid
|
8.30
|
Celta Vigo
|
8.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Real Madrid
|
0
|
4
|
Real Madrid
|
1
|
4
|
Real Madrid
|
1
|
3
|
Real Madrid
|
1
|
2
|
Real Madrid
|
2
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Real Madrid
|
95
|
94%
|
101
|
Real Madrid
|
81
|
94%
|
86
|
Real Madrid
|
76
|
96%
|
79
|
Real Madrid
|
74
|
96%
|
77
|
Real Madrid
|
74
|
89%
|
83
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Real Madrid
|
2
|
28%
|
7
|
Celta Vigo
|
1
|
20%
|
5
|
Real Madrid
|
0
|
0%
|
4
|
Real Madrid
|
2
|
50%
|
4
|
Celta Vigo
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Real Madrid
|
9
|
52%
|
17
|
Real Madrid
|
5
|
41%
|
12
|
Real Madrid
|
6
|
60%
|
10
|
Real Madrid
|
8
|
88%
|
9
|
Celta Vigo
|
0
|
0%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Real Madrid
|
2
|
28%
|
7
|
Real Madrid
|
3
|
60%
|
5
|
Celta Vigo
|
1
|
20%
|
5
|
Real Madrid
|
2
|
50%
|
4
|
Celta Vigo
|
3
|
75%
|
4
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celta Vigo
|
10
|
58%
|
17
|
Real Madrid
|
4
|
28%
|
14
|
Real Madrid
|
8
|
61%
|
13
|
Celta Vigo
|
9
|
69%
|
13
|
Real Madrid
|
4
|
40%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
15
|
Celta Vigo
|
7
|
Celta Vigo
|
5
|
Real Madrid
|
4
|
Real Madrid
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
2
|
Real Madrid
|
1
|
Real Madrid
|
1
|
Real Madrid
|
1
|
Real Madrid
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Real Madrid
|
3
|
Real Madrid
|
2
|
Real Madrid
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
Real Madrid
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
6
|
Real Madrid
|
5
|
Real Madrid
|
3
|
Celta Vigo
|
3
|
Celta Vigo
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
22
|
Real Madrid
|
19
|
Real Madrid
|
14
|
Real Madrid
|
13
|
Celta Vigo
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Real Madrid
|
4
|
Celta Vigo
|
3
|
Real Madrid
|
2
|
Real Madrid
|
2
|
Real Madrid
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Real Madrid
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
Real Madrid
|
1
|
Celta Vigo
|
1
|
Celta Vigo
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
4
|
Real Madrid
|
3
|
Celta Vigo
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
Real Madrid
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
3
|
Real Madrid
|
2
|
Real Madrid
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
Real Madrid
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
Celta Vigo
İspanya - Kral Kupası Son 16 Turu kapsamında oynanan maçta Real Madrid, Celta Vigo karşısında 5-2 kazandı. Karşılaşma 16.01.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: Mbappe (37'), Vinicius Junior (48'), J. Bamba (83'), M. Alonso (90+1'), Endrick (108'), F. Valverde (112'), Endrick (119').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Real Madrid - Celta Vigo): topla oynama %58 - %42, isabetli şut 9 - 4, beklenen gol (xG) 3.44 - 1.30.