YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
PAOK Saloniki - RC Celta de Vigo 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.02.2026) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Toumba Stadyumu, Selanik, Yunanistan.
PAOK Saloniki - RC Celta de Vigo 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.02.2026) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Toumba Stadyumu, Selanik, Yunanistan.
Sıradaki Maç
PAOK İç Saha Form Durumu
Celta Vigo Deplasman Form Durumu
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 0.57 |
|
1.16 |
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
8 |
| 506 (%89) |
|
373 (%85) |
| 10 |
|
11 |
| 4 |
|
4 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 24 |
|
15 |
| 3 |
|
5 |
| 15 |
|
22 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
7 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 568 |
|
434 |
| 506 (%89) |
|
373 (%85) |
| 26 (%46) |
|
16 (%47) |
| 3 (%12) |
|
2 (%33) |
| 4 |
|
8 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 11 |
|
12 |
| 4 |
|
7 |
| 11 |
|
32 |
| 6 |
|
1 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 28 (%42) |
|
38 (%57) |
| 3 (%33) |
|
7 (%43) |
| 113 |
|
93 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.09 |
|
0.96 |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
5 |
| 246 (%87) |
|
230 (%85) |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 280 |
|
268 |
| 246 (%87) |
|
230 (%85) |
| 15 (%45) |
|
10 (%37) |
| 1 (%14) |
|
0 (%0) |
| 1 |
|
5 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 3 |
|
4 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
10 |
| 3 |
|
0 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 10 (%41) |
|
14 (%58) |
| 3 (%75) |
|
3 (%50) |
| 53 |
|
48 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 0.48 |
|
0.20 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| 260 (%90) |
|
143 (%86) |
| 5 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
6 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 288 |
|
166 |
| 260 (%90) |
|
143 (%86) |
| 11 (%47) |
|
6 (%85) |
| 2 (%11) |
|
2 (%40) |
| 3 |
|
3 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| 10 |
|
22 |
| 3 |
|
1 |
| PAOK | Celta Vigo | |
|---|---|---|
| 18 (%42) |
|
24 (%57) |
| 0 (%0) |
|
4 (%40) |
| 60 |
|
45 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Celta Vigo
|
3
|
1
|
3
|
PAOK
|
2
|
1
|
3
|
Celta Vigo
|
2
|
1
|
2
|
PAOK
|
0
|
0
|
2
|
Celta Vigo
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
9.00
|
Celta Vigo
|
7.90
|
Celta Vigo
|
7.70
|
PAOK
|
7.50
|
PAOK
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Celta Vigo
|
0
|
2
|
Celta Vigo
|
1
|
2
|
PAOK
|
0
|
1
|
PAOK
|
0
|
1
|
PAOK
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PAOK
|
73
|
89%
|
82
|
Celta Vigo
|
70
|
97%
|
72
|
Celta Vigo
|
63
|
90%
|
70
|
PAOK
|
60
|
98%
|
61
|
Celta Vigo
|
60
|
92%
|
65
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PAOK
|
0
|
0%
|
8
|
PAOK
|
1
|
25%
|
4
|
PAOK
|
1
|
33%
|
3
|
PAOK
|
0
|
0%
|
3
|
PAOK
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PAOK
|
10
|
45%
|
22
|
PAOK
|
3
|
37%
|
8
|
Celta Vigo
|
5
|
62%
|
8
|
PAOK
|
1
|
14%
|
7
|
PAOK
|
5
|
83%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PAOK
|
1
|
33%
|
3
|
Celta Vigo
|
2
|
66%
|
3
|
PAOK
|
0
|
0%
|
2
|
Celta Vigo
|
1
|
50%
|
2
|
Celta Vigo
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PAOK
|
2
|
16%
|
12
|
PAOK
|
5
|
50%
|
10
|
PAOK
|
4
|
50%
|
8
|
PAOK
|
3
|
37%
|
8
|
Celta Vigo
|
6
|
75%
|
8
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
13
|
Celta Vigo
|
7
|
Celta Vigo
|
5
|
PAOK
|
3
|
PAOK
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
PAOK
|
1
|
PAOK
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
3
|
PAOK
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
PAOK
|
1
|
PAOK
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Celta Vigo
|
3
|
PAOK
|
2
|
PAOK
|
2
|
PAOK
|
2
|
PAOK
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
PAOK
|
18
|
Celta Vigo
|
14
|
PAOK
|
12
|
PAOK
|
12
|
PAOK
|
11
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
PAOK
|
3
|
PAOK
|
1
|
PAOK
|
1
|
PAOK
|
1
|
Celta Vigo
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
PAOK
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
PAOK
|
1
|
PAOK
|
1
|
Celta Vigo
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
PAOK
|
3
|
Celta Vigo
|
3
|
Celta Vigo
|
3
|
PAOK
|
2
|
PAOK
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
PAOK
|
4
|
PAOK
|
3
|
Celta Vigo
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
Celta Vigo
|
2
|
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
PAOK
Celta Vigo
UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamında oynanan maçta Celta Vigo, PAOK karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 19.02.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Toumba Stadyumu, Selanik, Yunanistan. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.
Goller: Iago Aspas (34'), W. Swedberg (43'), A. Jeremejeff (77').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (PAOK - Celta Vigo): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 2 - 8, beklenen gol (xG) 0.57 - 1.16.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.