YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SC Paderborn 07 - FC Schalke 04 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.04.2026) Bu karşılaşma Almanya - 2. Bundesliga - 31. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Benteler-Arena, Paderborn.
SC Paderborn 07 - FC Schalke 04 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.04.2026) Bu karşılaşma Almanya - 2. Bundesliga - 31. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Benteler-Arena, Paderborn.
Paderborn İç Saha Form Durumu
Schalke Deplasman Form Durumu
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 1.22 |
|
2.61 |
| 14 |
|
11 |
| 4 |
|
7 |
| 274 (%74) |
|
374 (%81) |
| 12 |
|
8 |
| 3 |
|
3 |
| 7 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 24 |
|
22 |
| 5 |
|
5 |
| 21 |
|
28 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 14 |
|
11 |
| 4 |
|
7 |
| 6 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| 13 |
|
10 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 367 |
|
461 |
| 274 (%74) |
|
374 (%81) |
| 26 (%46) |
|
21 (%42) |
| 7 (%36) |
|
2 (%12) |
| 10 |
|
4 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 25 |
|
22 |
| 9 |
|
9 |
| 20 |
|
25 |
| 3 |
|
2 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 73 (%55) |
|
59 (%44) |
| 11 (%61) |
|
7 (%35) |
| 153 |
|
154 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| %39 |
|
%61 |
| 0.63 |
|
1.65 |
| 6 |
|
7 |
| 4 |
|
5 |
| 127 (%73) |
|
229 (%84) |
| 6 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
13 |
| 4 |
|
1 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 6 |
|
7 |
| 4 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 173 |
|
270 |
| 127 (%73) |
|
229 (%84) |
| 20 (%50) |
|
13 (%35) |
| 2 (%66) |
|
1 (%16) |
| 4 |
|
3 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 12 |
|
11 |
| 5 |
|
8 |
| 11 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 40 (%57) |
|
30 (%42) |
| 8 (%66) |
|
3 (%37) |
| 68 |
|
76 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 0.58 |
|
0.96 |
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 145 (%74) |
|
147 (%76) |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 6 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
9 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 194 |
|
191 |
| 145 (%74) |
|
147 (%76) |
| 6 (%37) |
|
8 (%66) |
| 5 (%31) |
|
1 (%10) |
| 6 |
|
1 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 13 |
|
11 |
| 4 |
|
1 |
| 9 |
|
20 |
| 1 |
|
0 |
| Paderborn | Schalke | |
|---|---|---|
| 33 (%53) |
|
29 (%46) |
| 3 (%50) |
|
4 (%33) |
| 85 |
|
78 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Schalke
|
3
|
0
|
4
|
Paderborn
|
2
|
1
|
3
|
Schalke
|
2
|
2
|
3
|
Paderborn
|
0
|
0
|
3
|
Paderborn
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Schalke
|
8.60
|
Paderborn
|
7.60
|
Paderborn
|
7.40
|
Paderborn
|
7.20
|
Schalke
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Paderborn
|
1
|
5
|
Paderborn
|
0
|
2
|
Paderborn
|
0
|
1
|
Paderborn
|
0
|
1
|
Paderborn
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Schalke
|
79
|
90%
|
87
|
Schalke
|
56
|
93%
|
60
|
Schalke
|
55
|
91%
|
60
|
Paderborn
|
49
|
83%
|
59
|
Paderborn
|
40
|
90%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Paderborn
|
5
|
50%
|
10
|
Schalke
|
1
|
16%
|
6
|
Paderborn
|
1
|
33%
|
3
|
Schalke
|
0
|
0%
|
3
|
Paderborn
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Schalke
|
7
|
38%
|
18
|
Paderborn
|
7
|
41%
|
17
|
Paderborn
|
4
|
40%
|
10
|
Schalke
|
5
|
50%
|
10
|
Paderborn
|
4
|
57%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Schalke
|
1
|
16%
|
6
|
Paderborn
|
3
|
75%
|
4
|
Schalke
|
3
|
75%
|
4
|
Paderborn
|
3
|
100%
|
3
|
Paderborn
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Schalke
|
11
|
50%
|
22
|
Paderborn
|
12
|
57%
|
21
|
Paderborn
|
7
|
36%
|
19
|
Paderborn
|
9
|
56%
|
16
|
Schalke
|
8
|
53%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Schalke
|
6
|
Paderborn
|
5
|
Schalke
|
5
|
Schalke
|
5
|
Paderborn
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Paderborn
|
1
|
Paderborn
|
1
|
Paderborn
|
1
|
Schalke
|
1
|
Schalke
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Schalke
|
3
|
Paderborn
|
2
|
Paderborn
|
2
|
Paderborn
|
2
|
Paderborn
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Paderborn
|
7
|
Paderborn
|
4
|
Schalke
|
4
|
Schalke
|
4
|
Schalke
|
4
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Schalke
|
26
|
Paderborn
|
24
|
Schalke
|
23
|
Paderborn
|
21
|
Schalke
|
20
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Paderborn
|
5
|
Paderborn
|
3
|
Paderborn
|
3
|
Schalke
|
3
|
Schalke
|
3
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Paderborn
|
1
|
Paderborn
|
1
|
Paderborn
|
1
|
Schalke
|
1
|
Schalke
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Paderborn
|
3
|
Paderborn
|
2
|
Schalke
|
2
|
Schalke
|
2
|
Paderborn
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Schalke
|
3
|
Paderborn
|
2
|
Paderborn
|
2
|
Schalke
|
2
|
Schalke
|
2
|
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Paderborn
Schalke
Almanya - 2. Bundesliga - 31. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
34 | 21 | 7 | 6 | 50 - 31 | 19 | 70 |
G G G M G
|
||
|
2
|
34 | 18 | 8 | 8 | 64 - 39 | 25 | 62 |
G B G M G
|
||
|
3
|
34 | 18 | 8 | 8 | 59 - 45 | 14 | 62 |
B M M B G
|
||
|
4
|
34 | 16 | 12 | 6 | 60 - 44 | 16 | 60 |
B G B B B
|
||
|
5
|
34 | 13 | 13 | 8 | 57 - 45 | 12 | 52 |
M B M B M
|
||
|
6
|
34 | 16 | 4 | 14 | 52 - 47 | 5 | 52 |
M M M G G
|
||
|
7
|
34 | 14 | 9 | 11 | 47 - 44 | 3 | 51 |
B M M G M
|
||
|
8
|
34 | 12 | 10 | 12 | 47 - 45 | 2 | 46 |
B G B G B
|
||
|
9
|
34 | 11 | 11 | 12 | 49 - 47 | 2 | 44 |
M G B B G
|
||
|
10
|
34 | 12 | 8 | 14 | 53 - 64 | -11 | 44 |
M M G B M
|
||
|
11
|
34 | 11 | 8 | 15 | 54 - 53 | 1 | 41 |
G M G M G
|
||
|
12
|
34 | 11 | 8 | 15 | 44 - 48 | -4 | 41 |
G G G M M
|
||
|
13
|
34 | 10 | 9 | 15 | 53 - 51 | 2 | 39 |
B G B M G
|
||
|
14
|
34 | 12 | 3 | 19 | 52 - 58 | -6 | 39 |
G M G G M
|
||
|
15
|
34 | 10 | 7 | 17 | 36 - 54 | -18 | 37 |
B G M G M
|
||
|
16
|
34 | 10 | 7 | 17 | 49 - 68 | -19 | 37 |
G M B M G
|
||
|
17
|
34 | 11 | 4 | 19 | 33 - 53 | -20 | 37 |
M G M G M
|
||
|
18
|
34 | 6 | 12 | 16 | 38 - 61 | -23 | 30 |
M M B B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 13 | 3 | 1 | 29 - 14 | 15 | 42 |
B G G G G
|
||
|
2
|
17 | 11 | 4 | 2 | 35 - 14 | 21 | 37 |
G M G G G
|
||
|
3
|
17 | 10 | 5 | 2 | 32 - 17 | 15 | 35 |
G B M B M
|
||
|
4
|
17 | 11 | 1 | 5 | 35 - 19 | 16 | 34 |
M G G M G
|
||
|
5
|
17 | 10 | 3 | 4 | 35 - 27 | 8 | 33 |
B G G M B
|
||
|
6
|
17 | 9 | 4 | 4 | 27 - 17 | 10 | 31 |
M G M G G
|
||
|
7
|
17 | 9 | 3 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
G G M G M
|
||
|
8
|
17 | 8 | 5 | 4 | 30 - 21 | 9 | 29 |
G M G G B
|
||
|
9
|
17 | 7 | 6 | 4 | 27 - 23 | 4 | 27 |
G B B B B
|
||
|
10
|
17 | 7 | 5 | 5 | 34 - 21 | 13 | 26 |
B G B B G
|
||
|
11
|
17 | 7 | 3 | 7 | 30 - 22 | 8 | 24 |
G M G G G
|
||
|
12
|
17 | 7 | 3 | 7 | 22 - 26 | -4 | 24 |
G M M G G
|
||
|
13
|
17 | 6 | 5 | 6 | 16 - 18 | -2 | 23 |
G B M M G
|
||
|
14
|
17 | 6 | 5 | 6 | 26 - 31 | -5 | 23 |
G M G B G
|
||
|
15
|
17 | 6 | 5 | 6 | 20 - 26 | -6 | 23 |
M G B B G
|
||
|
16
|
17 | 6 | 4 | 7 | 22 - 19 | 3 | 22 |
M B G G M
|
||
|
17
|
17 | 3 | 8 | 6 | 22 - 26 | -4 | 17 |
M M B M B
|
||
|
18
|
17 | 5 | 2 | 10 | 23 - 28 | -5 | 17 |
B G G G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 9 | 6 | 2 | 33 - 21 | 12 | 33 |
G B G G B
|
||
|
2
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24 - 18 | 6 | 29 |
B G B M G
|
||
|
3
|
17 | 8 | 4 | 5 | 31 - 26 | 5 | 28 |
G G B M M
|
||
|
4
|
17 | 8 | 4 | 5 | 21 - 17 | 4 | 28 |
B B G G M
|
||
|
5
|
17 | 7 | 4 | 6 | 29 - 25 | 4 | 25 |
B M B B M
|
||
|
6
|
17 | 7 | 1 | 9 | 29 - 30 | -1 | 22 |
M G M M G
|
||
|
7
|
17 | 5 | 4 | 8 | 22 - 29 | -7 | 19 |
M G G G M
|
||
|
8
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17 - 28 | -11 | 18 |
M G M M G
|
||
|
9
|
17 | 3 | 8 | 6 | 25 - 28 | -3 | 17 |
B M M M B
|
||
|
10
|
17 | 4 | 5 | 8 | 24 - 31 | -7 | 17 |
B M G M M
|
||
|
11
|
17 | 3 | 6 | 8 | 19 - 26 | -7 | 15 |
B M M B G
|
||
|
12
|
17 | 3 | 6 | 8 | 20 - 28 | -8 | 15 |
G B B B B
|
||
|
13
|
17 | 4 | 2 | 11 | 16 - 28 | -12 | 14 |
M M G M M
|
||
|
14
|
17 | 4 | 2 | 11 | 23 - 37 | -14 | 14 |
G M B M M
|
||
|
15
|
17 | 3 | 5 | 9 | 19 - 35 | -16 | 14 |
G M M M B
|
||
|
16
|
17 | 3 | 4 | 10 | 19 - 30 | -11 | 13 |
M M M G M
|
||
|
17
|
17 | 4 | 1 | 12 | 11 - 27 | -16 | 13 |
M M M M M
|
||
|
18
|
17 | 3 | 4 | 10 | 16 - 35 | -19 | 13 |
M B M B M
|
Almanya - 2. Bundesliga - 31. Hafta kapsamında oynanan maçta Schalke, Paderborn karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 26.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Benteler-Arena, Paderborn. İlk yarı 2-2 tamamlanmıştı.
Goller: L. Curda (13'), S. Marino (26'), D. Ljubicic (35'), A. Aouchiche (41'), D. Ljubicic (83').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Paderborn - Schalke): topla oynama %44 - %56, isabetli şut 4 - 7, beklenen gol (xG) 1.22 - 2.61.
Puan durumunda Paderborn 3. sırada 62 puanla, Schalke 1. sırada 70 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.