Dynamo Malzenice - MFK Bytca 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.08.2026) Bu karşılaşma Slovakya - 2. Liga - 6. Hafta kapsamındadır.

Dynamo Malzenice 3-1 MFK Bytca - Özet, Goller ve İstatistikler - 31.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
3 - 1
(İY: 2 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Malzenice logosu
%65
Topla Oynama
%35
6
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
MFK Bytca logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
92
66
Topa Sahip Olma
%65
%35
Ataklar
149
118
Şut
22
5
İsabetli Şut
8
1
Saat
31 Ağustos 2026, Pazartesi 18:00
Bulutlu
Bulutlu, 23°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Mağlubiyet
3
Kazanamama
4
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
5
Gol yeme
11
Sarı Kart 4.5 Üst
4
Kazanamama
7/8
2.5 Üst
5/6
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Malzenice MFK Bytca
%65
Topla Oynama
%35
22
Toplam Şut
5
8
İsabetli Şut
1
6
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Malzenice MFK Bytca
22
Toplam Şut
5
8
İsabetli Şut
1
14
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Malzenice MFK Bytca
%64
Topla Oynama
%36
14
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
1
4
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Malzenice MFK Bytca
14
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
1
9
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Malzenice MFK Bytca
%66
Topla Oynama
%34
8
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
0
2
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Malzenice MFK Bytca
8
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
0
5
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Malzenice
MFK Bytca
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.8
Yediği Gol
3.2
10.6
Şut
7.8
4.8
Korner
3.6
2.6
Sarı Kart
2.8
0.0
Faul
0.0
Malzenice
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.22
%50
Beraberlik:
0
Oran:
4.26
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
6.44
%50
MFK Bytca
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
6.44
%0
Beraberlik:
0
Oran:
4.26
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.22
%100
Malzenice
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.61
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.34
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
6.18
%50
MFK Bytca
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
6.18
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.34
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.61
%100
Malzenice
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
MFK Bytca
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Malzenice
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
MFK Bytca
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Malzenice
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.96
%0
Üst:
2
Oran:
1.43
%100
MFK Bytca
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.96
%0
Üst:
2
Oran:
1.43
%100
Malzenice
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
MFK Bytca
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Malzenice
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
MFK Bytca
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Malzenice
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
MFK Bytca
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Malzenice
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.66
%100
Oran:
0
Oran:
1.65
%0
MFK Bytca
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.66
%50
Oran:
1
Oran:
1.65
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.22
0
4.26
2
6.44
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.61
0
2.34
2
6.18
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.52
0
2.67
2
5.52
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.76
0
3.29
2
2.53
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.26
0 ve 2
1.65
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.38
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.96
Üst
1.43
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.36
Üst
2.11
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.85
Üst
1.49
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
2.03
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.24
Üst
1.30
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.21
Üst
2.63
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.66
Yok
1.65
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.90
Yok
1.05
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.12
Yok
1.12
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.64
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.75
Çift
1.57

Puan Durumu

Slovakya - 2. Liga - 6. Hafta Slovakya - 2. Liga - 6. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 6 0 0 16 - 2 14 18
G G G G G
2
6 5 0 1 13 - 6 7 15
G G M G G
3
6 3 1 2 12 - 10 2 10
G M G M G
4
6 3 1 2 6 - 6 0 10
G G B G M
5
6 2 4 0 11 - 8 3 10
B B G B G
6
6 3 1 2 10 - 10 0 10
M G G M B
7
6 3 1 2 9 - 10 -1 10
G B M G M
8
6 2 2 2 10 - 6 4 8
G B B M M
9
6 2 1 3 9 - 7 2 7
M G G M B
10
6 2 1 3 10 - 10 0 7
G B M M G
11
6 2 1 3 4 - 9 -5 7
M M M G G
12
6 2 0 4 4 - 9 -5 6
M G M G M
13
6 1 2 3 5 - 7 -2 5
B M B M M
14
6 1 2 3 9 - 10 -1 5
M M G B B
15
6 0 3 3 4 - 7 -3 3
M M B M B
16
6 1 0 5 4 - 19 -15 3
M M M G M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 10 - 2 8 9
G G G
2
3 3 0 0 8 - 3 5 9
G G G
3
4 3 0 1 7 - 4 3 9
G G M G
4
4 1 3 0 7 - 6 1 6
B B B G
5
3 2 0 1 4 - 4 0 6
M G G
6
3 2 0 1 3 - 2 1 6
M G G
7
3 2 0 1 6 - 6 0 6
G G M
8
3 2 0 1 8 - 5 3 6
G M G
9
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
10
3 1 1 1 4 - 2 2 4
M G B
11
2 1 1 0 4 - 2 2 4
G B
12
4 1 1 2 5 - 4 1 4
M M G B
13
3 1 1 1 3 - 4 -1 4
B M G
14
3 1 0 2 2 - 9 -7 3
M M G
15
3 0 2 1 2 - 3 -1 2
B B M
16
2 0 0 2 0 - 2 -2 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 6 - 0 6 9
G G G
2
2 2 0 0 6 - 2 4 6
G G
3
4 2 0 2 6 - 8 -2 6
G G M M
4
4 1 1 2 6 - 4 2 4
G B M M
5
2 1 1 0 4 - 2 2 4
B G
6
3 1 1 1 4 - 4 0 4
M G B
7
3 1 1 1 2 - 2 0 4
G B M
8
3 1 0 2 1 - 5 -4 3
M M G
9
4 0 3 1 4 - 5 -1 3
B M B B
10
3 1 0 2 5 - 5 0 3
M G M
11
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
G M M
12
3 0 1 2 4 - 7 -3 1
B M M
13
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
M B M
14
2 0 1 1 4 - 6 -2 1
M B
15
3 0 0 3 1 - 7 -6 0
M M M
16
3 0 0 3 2 - 10 -8 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
31 Ağustos 2026, Pazartesi 18:00
Bulutlu
Bulutlu, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.22
MS 0
4.26
MS 2
6.44
2.5 Alt
1.96
2.5 Üst
1.43

Malzenice - MFK Bytca maç özeti

Slovakya - 2. Liga - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Malzenice, MFK Bytca karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 31.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Goller: Cesar Luna (22'), J. Duchovic (25'), J. Duchovic (45'), A. Mojzis (86').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Malzenice - MFK Bytca): topla oynama %65 - %35, isabetli şut 8 - 1.

Puan durumunda Malzenice 10. sırada 7 puanla, MFK Bytca 16. sırada 3 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler