YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Notts County - Barnet 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.04.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig 2 - 44. Hafta kapsamındadır.
Notts County - Barnet 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.04.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig 2 - 44. Hafta kapsamındadır.
Notts County İç Saha Form Durumu
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 1.38 |
|
1.43 |
| 9 |
|
14 |
| 4 |
|
2 |
| 308 (%73) |
|
234 (%67) |
| 12 |
|
16 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
18 |
| 12 |
|
7 |
| 19 |
|
23 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 9 |
|
14 |
| 4 |
|
2 |
| 3 |
|
11 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
10 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 421 |
|
347 |
| 308 (%73) |
|
234 (%67) |
| 15 (%28) |
|
16 (%23) |
| 1 (%5) |
|
8 (%47) |
| 5 |
|
10 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 15 |
|
15 |
| 9 |
|
13 |
| 35 |
|
33 |
| 0 |
|
3 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 56 (%48) |
|
59 (%51) |
| 6 (%40) |
|
7 (%63) |
| 169 |
|
166 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 1.04 |
|
0.81 |
| 5 |
|
8 |
| 4 |
|
1 |
| 114 (%70) |
|
132 (%71) |
| 9 |
|
7 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
7 |
| 6 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 5 |
|
8 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 162 |
|
185 |
| 114 (%70) |
|
132 (%71) |
| 5 (%16) |
|
15 (%28) |
| 0 (%0) |
|
7 (%58) |
| 4 |
|
6 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 6 |
|
4 |
| 16 |
|
10 |
| 0 |
|
3 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 27 (%46) |
|
31 (%53) |
| 3 (%60) |
|
2 (%33) |
| 72 |
|
79 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 0.34 |
|
0.62 |
| 4 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 199 (%76) |
|
100 (%61) |
| 3 |
|
9 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
11 |
| 6 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 4 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
7 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 259 |
|
162 |
| 199 (%76) |
|
100 (%61) |
| 10 (%45) |
|
1 (%6) |
| 1 (%8) |
|
1 (%20) |
| 1 |
|
4 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 3 |
|
9 |
| 19 |
|
23 |
| 0 |
|
0 |
| Notts County | Barnet | |
|---|---|---|
| 29 (%50) |
|
28 (%49) |
| 3 (%30) |
|
5 (%100) |
| 97 |
|
87 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Barnet
|
2
|
2
|
4
|
Barnet
|
2
|
2
|
4
|
Barnet
|
0
|
0
|
3
|
Barnet
|
0
|
0
|
3
|
Notts County
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Barnet
|
8.20
|
Barnet
|
8.00
|
Barnet
|
7.70
|
Barnet
|
7.10
|
Barnet
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Barnet
|
0
|
3
|
Notts County
|
0
|
2
|
Notts County
|
0
|
2
|
Barnet
|
1
|
2
|
Barnet
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Notts County
|
65
|
83%
|
78
|
Notts County
|
65
|
83%
|
78
|
Notts County
|
44
|
74%
|
59
|
Notts County
|
43
|
74%
|
58
|
Barnet
|
39
|
72%
|
54
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Barnet
|
4
|
44%
|
9
|
Notts County
|
0
|
0%
|
6
|
Notts County
|
0
|
0%
|
5
|
Notts County
|
0
|
0%
|
5
|
Barnet
|
3
|
60%
|
5
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Barnet
|
7
|
29%
|
24
|
Notts County
|
4
|
23%
|
17
|
Notts County
|
4
|
23%
|
17
|
Notts County
|
2
|
22%
|
9
|
Notts County
|
3
|
33%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Notts County
|
1
|
25%
|
4
|
Notts County
|
1
|
33%
|
3
|
Barnet
|
2
|
66%
|
3
|
Notts County
|
1
|
50%
|
2
|
Notts County
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Notts County
|
8
|
42%
|
19
|
Notts County
|
8
|
42%
|
19
|
Notts County
|
8
|
44%
|
18
|
Barnet
|
13
|
86%
|
15
|
Barnet
|
9
|
60%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
12
|
Barnet
|
11
|
Notts County
|
9
|
Barnet
|
9
|
Barnet
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
2
|
Barnet
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
3
|
Barnet
|
3
|
Notts County
|
2
|
Notts County
|
2
|
Notts County
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Barnet
|
6
|
Notts County
|
3
|
Notts County
|
2
|
Notts County
|
2
|
Notts County
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Barnet
|
22
|
Barnet
|
21
|
Notts County
|
20
|
Notts County
|
20
|
Notts County
|
19
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
2
|
Barnet
|
2
|
Barnet
|
2
|
Barnet
|
2
|
Notts County
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
1
|
Notts County
|
1
|
Notts County
|
1
|
Barnet
|
1
|
Barnet
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
4
|
Barnet
|
4
|
Barnet
|
4
|
Notts County
|
2
|
Notts County
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Notts County
|
4
|
Barnet
|
4
|
Notts County
|
3
|
Barnet
|
3
|
Notts County
|
2
|
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
Notts County
Barnet
İngiltere - Lig 2 - 44. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71 - 46 | 25 | 87 |
G M B M G
|
||
|
2
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86 - 45 | 41 | 86 |
B G G G B
|
||
|
3
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66 - 33 | 33 | 82 |
G B M G B
|
||
|
4
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61 - 51 | 10 | 81 |
M B G G B
|
||
|
5
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74 - 52 | 22 | 80 |
G M M G B
|
||
|
6
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71 - 56 | 15 | 79 |
B G B G G
|
||
|
7
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74 - 50 | 24 | 78 |
M G G G B
|
||
|
8
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70 - 53 | 17 | 76 |
G G G G G
|
||
|
9
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70 - 59 | 11 | 75 |
G M B M M
|
||
|
10
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60 - 44 | 16 | 68 |
M M M M G
|
||
|
11
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64 - 58 | 6 | 67 |
G M M M B
|
||
|
12
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62 - 49 | 13 | 66 |
G G M M G
|
||
|
13
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56 - 56 | 0 | 65 |
M M G M M
|
||
|
14
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56 - 65 | -9 | 62 |
G G G G B
|
||
|
15
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57 - 58 | -1 | 61 |
M G B B B
|
||
|
16
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47 - 58 | -11 | 53 |
M M B B M
|
||
|
17
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53 - 72 | -19 | 53 |
B M M M G
|
||
|
18
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53 - 79 | -26 | 52 |
G G M M M
|
||
|
19
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42 - 69 | -27 | 49 |
M G B B M
|
||
|
20
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48 - 77 | -29 | 43 |
M G M G G
|
||
|
21
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54 - 79 | -25 | 41 |
B M G M B
|
||
|
22
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44 - 68 | -24 | 40 |
M M B B B
|
||
|
23
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39 - 68 | -29 | 39 |
M M G G M
|
||
|
24
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45 - 78 | -33 | 36 |
M G M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43 - 15 | 28 | 51 |
G B G M G
|
||
|
2
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41 - 21 | 20 | 51 |
G G G B G
|
||
|
3
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34 - 24 | 10 | 46 |
G G G B G
|
||
|
4
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41 - 20 | 21 | 45 |
G M B G G
|
||
|
5
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45 - 25 | 20 | 43 |
M G G M B
|
||
|
6
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41 - 22 | 19 | 41 |
G G M G G
|
||
|
7
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38 - 24 | 14 | 41 |
M G B G G
|
||
|
8
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34 - 28 | 6 | 41 |
M G G M B
|
||
|
9
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38 - 27 | 11 | 39 |
M B G B M
|
||
|
10
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30 - 18 | 12 | 38 |
G G B M G
|
||
|
11
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31 - 28 | 3 | 37 |
G G G G G
|
||
|
12
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35 - 23 | 12 | 36 |
B M G G M
|
||
|
13
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38 - 29 | 9 | 36 |
M G B G G
|
||
|
14
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34 - 34 | 0 | 33 |
B G M B B
|
||
|
15
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22 - 27 | -5 | 33 |
M M G G B
|
||
|
16
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27 - 27 | 0 | 32 |
M M G M B
|
||
|
17
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28 - 33 | -5 | 31 |
B G G M M
|
||
|
18
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29 - 36 | -7 | 31 |
M M G M G
|
||
|
19
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23 - 30 | -7 | 29 |
B G B M M
|
||
|
20
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26 - 28 | -2 | 25 |
B G M B B
|
||
|
21
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24 - 37 | -13 | 22 |
M G M G G
|
||
|
22
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18 - 34 | -16 | 19 |
G M G M M
|
||
|
23
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22 - 37 | -15 | 18 |
M M M M B
|
||
|
24
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16 - 38 | -22 | 15 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45 - 25 | 20 | 41 |
G M B G B
|
||
|
2
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32 - 24 | 8 | 40 |
B G G G G
|
||
|
3
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33 - 32 | 1 | 38 |
G G G B G
|
||
|
4
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33 - 28 | 5 | 37 |
G M G G B
|
||
|
5
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29 - 27 | 2 | 37 |
M G M M G
|
||
|
6
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33 - 26 | 7 | 36 |
G B M G M
|
||
|
7
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30 - 25 | 5 | 36 |
G M B M M
|
||
|
8
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32 - 32 | 0 | 36 |
G G B M M
|
||
|
9
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27 - 27 | 0 | 35 |
G M M G B
|
||
|
10
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23 - 18 | 5 | 31 |
B M B B B
|
||
|
11
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30 - 26 | 4 | 30 |
M G M M M
|
||
|
12
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27 - 26 | 1 | 30 |
M M G M G
|
||
|
13
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23 - 24 | -1 | 28 |
M B M G B
|
||
|
14
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30 - 30 | 0 | 26 |
B G M M M
|
||
|
15
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25 - 37 | -12 | 25 |
M G G G B
|
||
|
16
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23 - 30 | -7 | 24 |
G M G M G
|
||
|
17
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32 - 42 | -10 | 23 |
B M B G M
|
||
|
18
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24 - 36 | -12 | 22 |
M B B M M
|
||
|
19
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20 - 31 | -11 | 21 |
M M M B M
|
||
|
20
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24 - 40 | -16 | 21 |
G M M M G
|
||
|
21
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25 - 46 | -21 | 21 |
G M M G M
|
||
|
22
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27 - 44 | -17 | 17 |
M M B M M
|
||
|
23
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20 - 42 | -22 | 16 |
M M M B M
|
||
|
24
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18 - 40 | -22 | 15 |
B M G M B
|
İngiltere - Lig 2 - 44. Hafta kapsamında oynanan maçta Barnet, Notts County karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 18.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: K. Tshimanga (32'), Jodi Jones (36'), K. Tshimanga (69').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Notts County - Barnet): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 4 - 2, beklenen gol (xG) 1.38 - 1.43.
Puan durumunda Notts County 5. sırada 80 puanla, Barnet 8. sırada 76 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.