YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Nottingham Forest - Luton Town 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.01.2025) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamındadır.
Nottingham Forest - Luton Town 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.01.2025) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamındadır.
Nottingham İç Saha Form Durumu
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 1.14 |
|
1.32 |
| 11 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 333 (%79) |
|
427 (%83) |
| 11 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 25 |
|
20 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 11 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 5 |
|
2 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 420 |
|
512 |
| 333 (%79) |
|
427 (%83) |
| 24 (%43) |
|
28 (%54) |
| 1 (%7) |
|
4 (%25) |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 17 |
|
13 |
| 9 |
|
7 |
| 19 |
|
27 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 40 (%45) |
|
48 (%54) |
| 3 (%42) |
|
6 (%50) |
| 140 |
|
134 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.53 |
|
0.54 |
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 202 (%85) |
|
190 (%84) |
| 6 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 237 |
|
226 |
| 202 (%85) |
|
190 (%84) |
| 15 (%41) |
|
18 (%64) |
| 1 (%9) |
|
0 (%0) |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 9 |
|
11 |
| 5 |
|
4 |
| 7 |
|
16 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 20 (%42) |
|
27 (%57) |
| 2 (%50) |
|
2 (%28) |
| 69 |
|
60 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| %40 |
|
%60 |
| 0.61 |
|
0.78 |
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 131 (%71) |
|
237 (%82) |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 183 |
|
286 |
| 131 (%71) |
|
237 (%82) |
| 9 (%47) |
|
10 (%43) |
| 0 (%0) |
|
4 (%36) |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 8 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 12 |
|
11 |
| Nottingham | Luton | |
|---|---|---|
| 20 (%48) |
|
21 (%51) |
| 1 (%33) |
|
4 (%80) |
| 71 |
|
74 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
0
|
0
|
4
|
Luton
|
2
|
0
|
3
|
Nottingham
|
1
|
1
|
2
|
Nottingham
|
1
|
0
|
2
|
Luton
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
8.50
|
Nottingham
|
8.20
|
Nottingham
|
8.20
|
Nottingham
|
7.80
|
Nottingham
|
7.80
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Nottingham
|
1
|
3
|
Nottingham
|
1
|
2
|
Luton
|
0
|
2
|
Luton
|
0
|
2
|
Nottingham
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Luton
|
76
|
92%
|
82
|
Luton
|
70
|
90%
|
77
|
Luton
|
56
|
87%
|
64
|
Luton
|
55
|
83%
|
66
|
Luton
|
55
|
83%
|
66
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
0
|
0%
|
8
|
Luton
|
1
|
20%
|
5
|
Luton
|
0
|
0%
|
4
|
Nottingham
|
1
|
50%
|
2
|
Luton
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
9
|
45%
|
20
|
Luton
|
5
|
45%
|
11
|
Luton
|
5
|
50%
|
10
|
Luton
|
5
|
50%
|
10
|
Luton
|
4
|
57%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Luton
|
2
|
50%
|
4
|
Nottingham
|
1
|
33%
|
3
|
Luton
|
1
|
50%
|
2
|
Luton
|
1
|
50%
|
2
|
Luton
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Luton
|
9
|
60%
|
15
|
Luton
|
8
|
53%
|
15
|
Nottingham
|
3
|
21%
|
14
|
Nottingham
|
3
|
25%
|
12
|
Nottingham
|
4
|
36%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Luton
|
7
|
Nottingham
|
4
|
Luton
|
4
|
Luton
|
4
|
Luton
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
3
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Luton
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Luton
|
5
|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Luton
|
3
|
Nottingham
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
18
|
Luton
|
16
|
Nottingham
|
15
|
Luton
|
14
|
Luton
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
5
|
Luton
|
5
|
Nottingham
|
2
|
Luton
|
2
|
Nottingham
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Luton
|
2
|
Nottingham
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Luton
|
4
|
Luton
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamında oynanan maçta Nottingham, Luton karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 11.01.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: Ryan Yates (40'), Ramon Sosa (68').
Öne çıkan istatistikler (Nottingham - Luton): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 3 - 6, beklenen gol (xG) 1.14 - 1.32.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.