K. İrlanda - Championship - 4. Hafta - Newington FC 4-0 Rathfriland Rangers bitti. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (22.08.2026)

Newington FC 4-0 Rathfriland Rangers - K. İrlanda - Championship - 4. Hafta - Özet, Goller

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
MS
4 - 0
(İY: 3 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Mağlubiyet
3
Kazanamama
3
Kaybetmeme
5
2.5 Üst
3
2.5 Üst
3
İlk Golü Atma
3
Karşılıklı Gol
5
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
5
Gol yeme
3

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Newington Rathfriland Rangers
%63
Topla Oynama
%37
9
Toplam Şut
4
6
İsabetli Şut
2
4
Korner
2
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Newington Rathfriland Rangers
9
Toplam Şut
4
6
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Newington Rathfriland Rangers
%62
Topla Oynama
%38
5
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
0
1
Korner
0
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Newington Rathfriland Rangers
5
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
0
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Newington Rathfriland Rangers
%64
Topla Oynama
%36
4
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
3
Korner
2
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Newington Rathfriland Rangers
4
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Newington
Rathfriland Rangers
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
3.0
8.3
Şut
0.0
5.3
Korner
0.0
1.7
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Newington
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.15
%100
Beraberlik:
0
Oran:
5.13
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
7.00
%0
Rathfriland Rangers
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
7.00
%0
Beraberlik:
0
Oran:
5.13
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.15
%100
Newington
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
%100
Beraberlik:
0
Oran:
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
%0
Rathfriland Rangers
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
%0
Beraberlik:
0
Oran:
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
%100
Newington
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Rathfriland Rangers
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Newington
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Rathfriland Rangers
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Newington
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
2.70
%0
Üst:
2
Oran:
1.19
%100
Rathfriland Rangers
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
2.70
%0
Üst:
1
Oran:
1.19
%100
Newington
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.65
%50
Üst:
1
Oran:
1.66
%50
Rathfriland Rangers
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.65
%0
Üst:
1
Oran:
1.66
%100
Newington
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.21
%50
Üst:
1
Oran:
2.60
%50
Rathfriland Rangers
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.21
%0
Üst:
1
Oran:
2.60
%100
Newington
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Rathfriland Rangers
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Newington
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.44
%100
Oran:
0
Oran:
1.93
%0
Rathfriland Rangers
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%100
Oran:
0
Oran:
1.93
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.15
0
5.13
2
7.00
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
2.42
0
3.74
2
1.71
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.70
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.70
Üst
1.19
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.65
Üst
1.66
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.21
Üst
2.60
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.66
Üst
1.64
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.13
Üst
1.35
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.44
Yok
1.93
3
Toplam Gol
0-1 gol
6.45
2-3 gol
2.14
4-5 gol
2.42
6+ gol
4.79
3
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.65
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
10.60
0 ve Alt
25.50
2 ve Alt
29.50
1 ve Üst
1.23
0 ve Üst
5.85
2 ve Üst
8.53
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.08
1 ve Yok
2.26
0 ve Var
6.12
0 ve Yok
26.50
2 ve Var
11.10
2 ve Yok
18.20
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
11.55
Üst ve Var
1.61
Alt ve Yok
3.48
Üst ve Yok
4.00

Puan Durumu

K. İrlanda - Championship - 4. Hafta K. İrlanda - Championship - 4. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P
1
5 4 1 0 14 - 5 9 13
2
6 4 1 1 14 - 10 4 13
3
5 4 0 1 9 - 3 6 12
4
5 3 1 1 14 - 8 6 10
5
5 3 1 1 11 - 5 6 10
6
6 3 1 2 9 - 11 -2 10
7
5 2 3 0 10 - 7 3 9
8
5 2 1 2 9 - 9 0 7
9
6 2 1 3 10 - 11 -1 7
10
5 2 1 2 6 - 7 -1 7
11
5 2 0 3 5 - 8 -3 6
12
5 1 1 3 4 - 9 -5 4
13
5 0 3 2 7 - 10 -3 3
14
5 1 0 4 6 - 10 -4 3
15
6 0 3 3 5 - 9 -4 3
16
5 0 0 5 5 - 16 -11 0
Yükselme Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P
1
3 3 0 0 10 - 2 8 9
2
3 3 0 0 6 - 0 6 9
3
3 3 0 0 8 - 3 5 9
4
2 2 0 0 6 - 2 4 6
5
3 2 0 1 8 - 5 3 6
6
3 2 0 1 4 - 3 1 6
7
2 1 0 1 3 - 3 0 3
8
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
9
2 0 2 0 5 - 5 0 2
10
2 0 2 0 4 - 4 0 2
11
2 0 2 0 3 - 3 0 2
12
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
13
3 0 1 2 3 - 7 -4 1
14
3 0 1 2 3 - 9 -6 1
15
2 0 0 2 2 - 5 -3 0
15
3 0 0 3 2 - 5 -3 0
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P
1
3 3 0 0 6 - 2 4 9
2
3 2 1 0 5 - 2 3 7
3
3 2 0 1 7 - 4 3 6
4
2 1 1 0 6 - 3 3 4
5
3 1 1 1 5 - 3 2 4
6
2 1 1 0 4 - 3 1 4
7
3 1 1 1 6 - 6 0 4
8
3 1 1 1 6 - 7 -1 4
9
2 1 0 1 3 - 3 0 3
10
2 1 0 1 4 - 5 -1 3
11
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
12
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
13
2 0 1 1 2 - 4 -2 1
14
3 0 1 2 3 - 6 -3 1
15
4 0 1 3 2 - 6 -4 1
16
3 0 0 3 3 - 11 -8 0
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
8' 1 - 0
35' 2 - 0
37' 3 - 0
IY | 3 - 0
84' 4 - 0
MS | 4 - 0
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 17°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.15
MS 0
5.13
MS 2
7.00
2.5 Alt
2.70
2.5 Üst
1.19

Newington - Rathfriland Rangers maç özeti

K. İrlanda - Championship - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Newington, Rathfriland Rangers karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Newington - Rathfriland Rangers): topla oynama %63 - %37, isabetli şut 6 - 2.

Puan durumunda Newington 1. sırada 13 puanla, Rathfriland Rangers 16. sırada 0 puanla yer alıyor.