YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Midtjylland - Kuopion Palloseura 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.08.2025) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamındadır. Maçın sahası: MCH Arena, Herning, Danimarka.
FC Midtjylland - Kuopion Palloseura 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.08.2025) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamındadır. Maçın sahası: MCH Arena, Herning, Danimarka.
Sıradaki Maç
Midtjylland İç Saha Form Durumu
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 1.96 |
|
0.84 |
| 14 |
|
6 |
| 9 |
|
3 |
| 375 (%86) |
|
497 (%87) |
| 11 |
|
11 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
12 |
| 2 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 14 |
|
6 |
| 9 |
|
3 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 9 |
|
4 |
| 5 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 436 |
|
565 |
| 375 (%86) |
|
497 (%87) |
| 30 (%61) |
|
32 (%54) |
| 5 (%41) |
|
1 (%6) |
| 13 |
|
6 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 11 |
|
22 |
| 7 |
|
10 |
| 18 |
|
17 |
| 2 |
|
4 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 44 (%53) |
|
39 (%46) |
| 16 (%66) |
|
3 (%33) |
| 105 |
|
109 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.70 |
|
0.66 |
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
3 |
| 201 (%85) |
|
237 (%85) |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 234 |
|
276 |
| 201 (%85) |
|
237 (%85) |
| 13 (%56) |
|
14 (%36) |
| 4 (%50) |
|
1 (%12) |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 5 |
|
14 |
| 4 |
|
4 |
| 12 |
|
8 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 22 (%52) |
|
20 (%47) |
| 11 (%64) |
|
1 (%33) |
| 58 |
|
61 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 1.25 |
|
0.18 |
| 13 |
|
4 |
| 9 |
|
2 |
| 375 (%86) |
|
497 (%87) |
| 11 |
|
10 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
12 |
| 2 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 13 |
|
4 |
| 9 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 9 |
|
4 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 436 |
|
565 |
| 375 (%86) |
|
497 (%87) |
| 17 (%65) |
|
18 (%85) |
| 1 (%25) |
|
0 (%0) |
| 13 |
|
6 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 6 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 6 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| Midtjylland | KuPS | |
|---|---|---|
| 22 (%53) |
|
19 (%46) |
| 5 (%71) |
|
2 (%33) |
| 47 |
|
48 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
1
|
0
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
2
|
2
|
KuPS
|
2
|
0
|
2
|
Midtjylland
|
1
|
0
|
2
|
KuPS
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
8.30
|
Midtjylland
|
7.90
|
Midtjylland
|
7.80
|
Midtjylland
|
7.60
|
Midtjylland
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Midtjylland
|
0
|
3
|
Midtjylland
|
0
|
2
|
Midtjylland
|
0
|
2
|
Midtjylland
|
0
|
2
|
Midtjylland
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
KuPS
|
70
|
93%
|
75
|
KuPS
|
70
|
94%
|
74
|
KuPS
|
60
|
95%
|
63
|
Midtjylland
|
59
|
98%
|
60
|
KuPS
|
53
|
82%
|
64
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
KuPS
|
0
|
0%
|
4
|
Midtjylland
|
1
|
33%
|
3
|
Midtjylland
|
3
|
100%
|
3
|
Midtjylland
|
1
|
33%
|
3
|
KuPS
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
KuPS
|
7
|
41%
|
17
|
Midtjylland
|
7
|
46%
|
15
|
KuPS
|
6
|
66%
|
9
|
Midtjylland
|
3
|
42%
|
7
|
KuPS
|
6
|
85%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
3
|
60%
|
5
|
Midtjylland
|
4
|
100%
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
100%
|
3
|
Midtjylland
|
1
|
33%
|
3
|
Midtjylland
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
7
|
53%
|
13
|
Midtjylland
|
9
|
81%
|
11
|
Midtjylland
|
4
|
36%
|
11
|
KuPS
|
3
|
27%
|
11
|
Midtjylland
|
4
|
40%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
KuPS
|
5
|
Midtjylland
|
4
|
Midtjylland
|
4
|
Midtjylland
|
4
|
KuPS
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
1
|
Midtjylland
|
1
|
KuPS
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
KuPS
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
KuPS
|
2
|
KuPS
|
2
|
Midtjylland
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
KuPS
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
Midtjylland
|
3
|
KuPS
|
3
|
KuPS
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
16
|
Midtjylland
|
14
|
KuPS
|
14
|
KuPS
|
14
|
KuPS
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
KuPS
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
KuPS
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
4
|
KuPS
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
KuPS
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
KuPS
|
2
|
KuPS
|
2
|
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
Midtjylland
KuPS
UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu kapsamında oynanan maçta Midtjylland, KuPS karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 21.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: MCH Arena, Herning, Danimarka. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: Adam Buksa (15'), D. Osorio (19'), J. Brumado (81'), J. Brumado (90+1').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Midtjylland - KuPS): topla oynama %44 - %56, isabetli şut 9 - 3, beklenen gol (xG) 1.96 - 0.84.