YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Melbourne Victory FC - Perth Glory 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.01.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Melbourne Rectangular Stadyumu, Melbourne.
Melbourne Victory FC - Perth Glory 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.01.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Melbourne Rectangular Stadyumu, Melbourne.
Melbourne V. İç Saha Form Durumu
Perth Glory Deplasman Form Durumu
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 1.84 |
|
0.74 |
| 19 |
|
9 |
| 8 |
|
3 |
| 404 (%81) |
|
297 (%75) |
| 8 |
|
12 |
| 1 |
|
4 |
| 8 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 25 |
|
27 |
| 7 |
|
13 |
| 28 |
|
15 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 19 |
|
9 |
| 8 |
|
3 |
| 7 |
|
4 |
| 4 |
|
2 |
| 13 |
|
5 |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 496 |
|
391 |
| 404 (%81) |
|
297 (%75) |
| 23 (%40) |
|
14 (%25) |
| 5 (%23) |
|
2 (%20) |
| 13 |
|
7 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 14 |
|
25 |
| 12 |
|
9 |
| 25 |
|
25 |
| 1 |
|
5 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 45 (%47) |
|
50 (%52) |
| 4 (%21) |
|
4 (%80) |
| 151 |
|
150 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 0.62 |
|
0.43 |
| 9 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 216 (%80) |
|
126 (%72) |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
10 |
| 2 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 9 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 5 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 6 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 270 |
|
174 |
| 216 (%80) |
|
126 (%72) |
| 14 (%34) |
|
7 (%14) |
| 4 (%26) |
|
1 (%20) |
| 5 |
|
4 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 8 |
|
16 |
| 3 |
|
6 |
| 6 |
|
18 |
| 1 |
|
1 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 23 (%44) |
|
29 (%55) |
| 3 (%25) |
|
2 (%66) |
| 90 |
|
73 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 1.22 |
|
0.31 |
| 10 |
|
4 |
| 6 |
|
1 |
| 188 (%83) |
|
171 (%78) |
| 3 |
|
9 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
17 |
| 5 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 10 |
|
4 |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 7 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 226 |
|
217 |
| 188 (%83) |
|
171 (%78) |
| 9 (%56) |
|
7 (%77) |
| 1 (%16) |
|
1 (%20) |
| 8 |
|
3 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 6 |
|
9 |
| 9 |
|
3 |
| 19 |
|
7 |
| 0 |
|
4 |
| Melbourne V. | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 22 (%51) |
|
21 (%48) |
| 1 (%14) |
|
2 (%100) |
| 61 |
|
77 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Melbourne V.
|
3
|
1
|
4
|
Melbourne V.
|
1
|
1
|
4
|
Melbourne V.
|
1
|
0
|
2
|
Melbourne V.
|
0
|
0
|
2
|
Melbourne V.
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
8.20
|
Melbourne V.
|
7.80
|
Melbourne V.
|
7.80
|
Perth Glory
|
7.30
|
Perth Glory
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Melbourne V.
|
2
|
4
|
Melbourne V.
|
0
|
3
|
Melbourne V.
|
0
|
2
|
Melbourne V.
|
0
|
2
|
Perth Glory
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Melbourne V.
|
57
|
85%
|
67
|
Melbourne V.
|
56
|
76%
|
73
|
Melbourne V.
|
49
|
83%
|
59
|
Perth Glory
|
47
|
83%
|
56
|
Melbourne V.
|
46
|
86%
|
53
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Melbourne V.
|
3
|
42%
|
7
|
Perth Glory
|
2
|
28%
|
7
|
Melbourne V.
|
1
|
25%
|
4
|
Melbourne V.
|
1
|
33%
|
3
|
Melbourne V.
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
3
|
16%
|
18
|
Melbourne V.
|
2
|
15%
|
13
|
Perth Glory
|
4
|
33%
|
12
|
Melbourne V.
|
6
|
66%
|
9
|
Melbourne V.
|
3
|
33%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Melbourne V.
|
0
|
0%
|
5
|
Melbourne V.
|
0
|
0%
|
4
|
Melbourne V.
|
1
|
33%
|
3
|
Melbourne V.
|
2
|
66%
|
3
|
Melbourne V.
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Melbourne V.
|
11
|
84%
|
13
|
Melbourne V.
|
4
|
30%
|
13
|
Melbourne V.
|
3
|
23%
|
13
|
Perth Glory
|
6
|
46%
|
13
|
Melbourne V.
|
6
|
50%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
7
|
Perth Glory
|
6
|
Melbourne V.
|
5
|
Perth Glory
|
5
|
Melbourne V.
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
1
|
Melbourne V.
|
1
|
Melbourne V.
|
1
|
Melbourne V.
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
5
|
Melbourne V.
|
3
|
Melbourne V.
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
8
|
Melbourne V.
|
4
|
Perth Glory
|
4
|
Melbourne V.
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
19
|
Melbourne V.
|
18
|
Melbourne V.
|
16
|
Melbourne V.
|
15
|
Melbourne V.
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
2
|
Melbourne V.
|
2
|
Melbourne V.
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Melbourne V.
|
1
|
Melbourne V.
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Melbourne V.
|
4
|
Melbourne V.
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Melbourne V.
|
1
|
Melbourne V.
|
1
|
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Melbourne V.
Perth Glory
Avustralya - A-League - 11. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
G M B B G
|
||
|
2
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
G B B G G
|
||
|
3
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
M B B M B
|
||
|
4
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
G M B B G
|
||
|
5
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
M B G B B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
G G M M G
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
G G M G M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
B M B G M
|
||
|
10
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
B B G B G
|
||
|
11
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
M B B M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25 - 17 | 8 | 24 |
M G B B G
|
||
|
2
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 14 | 12 | 22 |
B G G M B
|
||
|
3
|
13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 20 | 10 | 22 |
G G M B G
|
||
|
4
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 13 | 5 | 20 |
M G G G M
|
||
|
5
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 13 | 6 | 19 |
B M M B B
|
||
|
6
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 |
G B M B M
|
||
|
7
|
13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 22 | 0 | 19 |
B M M G G
|
||
|
8
|
13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 16 | 0 | 17 |
G M B G G
|
||
|
9
|
13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 17 |
M M M G G
|
||
|
10
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17 - 17 | 0 | 16 |
G B B B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 18 | -4 | 13 |
B B M B M
|
||
|
12
|
13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 19 | -7 | 13 |
B B M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 19 | 6 | 26 |
G B G M B
|
||
|
2
|
13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 12 | 10 | 23 |
B G G B B
|
||
|
3
|
13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 12 | 2 | 20 |
M M G B G
|
||
|
4
|
13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 19 | 2 | 19 |
B B G B G
|
||
|
5
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 19 | -1 | 18 |
G G B B G
|
||
|
6
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15 - 20 | -5 | 18 |
B M G B G
|
||
|
7
|
13 | 5 | 1 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
G M M G M
|
||
|
8
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 25 | -8 | 16 |
B G G M M
|
||
|
9
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 15 |
M M G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 23 | -7 | 14 |
B B M B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 18 | -5 | 13 |
M B M B M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 24 | -9 | 8 |
G M B M M
|
Avustralya - A-League - 11. Hafta kapsamında oynanan maçta Melbourne V., Perth Glory karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 02.01.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Melbourne Rectangular Stadyumu, Melbourne. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: T. J. Ostler (12'), L. D. Arrigo (45+6'), N. Velupillay (53'), C. S. Rodrigus (69'), Khoa Ngo (79').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Melbourne V. - Perth Glory): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 8 - 3, beklenen gol (xG) 1.84 - 0.74.
Puan durumunda Melbourne V. 4. sırada 40 puanla, Perth Glory 10. sırada 31 puanla yer alıyor.