Matlock Town - Rotherham United 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Matlock Town 1-1 Rotherham United - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 1
(İY: 1 - 0)
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
4/5
Kaybetmeme
3/4
2.5 Alt
5/6
İlk Golü Atma
3/4
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Matlock Rotherham
%52
Topla Oynama
%48
5
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
3
4
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Matlock Rotherham
5
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Matlock Rotherham
%58
Topla Oynama
%42
2
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
2
3
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Matlock Rotherham
2
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
2
0
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Matlock Rotherham
%46
Topla Oynama
%54
3
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
1
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Matlock Rotherham
3
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Matlock
Rotherham
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
3.0
Yediği Gol
0.5
12.0
Şut
2.0
8.0
Korner
1.0
1.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Matlock
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
5.09
%0
Beraberlik:
0
Oran:
4.17
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.25
%100
Rotherham
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.25
%50
Beraberlik:
1
Oran:
4.17
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
5.09
%0
Matlock
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
5.07
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.31
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.64
%0
Rotherham
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.64
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.31
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
5.07
%0
Matlock
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Rotherham
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Matlock
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Rotherham
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Matlock
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Rotherham
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Matlock
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.38
%0
Üst:
1
Oran:
1.95
%100
Rotherham
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.38
%100
Üst:
0
Oran:
1.95
%0
Matlock
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Rotherham
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Matlock
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Rotherham
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Matlock
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%100
Oran:
0
Oran:
1.82
%0
Rotherham
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%50
Oran:
1
Oran:
1.82
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
5.09
0
4.17
2
1.25
3
İlk Yarı Sonucu
1
5.07
0
2.31
2
1.64
3
İkinci Yarı Sonucu
1
4.61
0
2.68
2
1.54
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
2.26
0
3.28
2
1.81
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.55
1 ve 2
1.23
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
2.15
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.38
Üst
1.95
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.11
Üst
1.30
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.34
Üst
2.02
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.42
Üst
1.86
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.27
Üst
2.22
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.20
Üst
1.27
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.44
Yok
1.82
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.32
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.64
Yok
1.16
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.70
Çift
1.54
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
8' 1 - 0
IY | 1 - 0
C Trialist Penaltı
52' 1 - 1
C Trialist Penaltı
MS | 1 - 1
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 21°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
5.09
MS 0
4.17
MS 2
1.25

Matlock - Rotherham maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Matlock ile Rotherham 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: C Trialist (52').

Öne çıkan istatistikler (Matlock - Rotherham): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 3 - 3.