Macclesfield FC - Brackley Town 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Konferans Kuzey - 4. Hafta kapsamındadır.

Macclesfield FC 2-1 Brackley Town - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.08.2026

Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kaybetmeme
8
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
8
Korner 10.5 Alt
8
Galibiyet
4/5
Kaybetmeme
3/4
2.5 Alt
3/4
2.5 Alt
5/6
Kalesini gole kapatma
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Macclesfield Brackley Town
%59
Topla Oynama
%41
13
Toplam Şut
7
9
İsabetli Şut
4
7
Korner
4
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
2
Şut İstatistikleri — Tümü
Macclesfield Brackley Town
13
Toplam Şut
7
9
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Macclesfield Brackley Town
%54
Topla Oynama
%46
3
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
3
3
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Macclesfield Brackley Town
3
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
3
0
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Macclesfield Brackley Town
%64
Topla Oynama
%36
10
Toplam Şut
2
6
İsabetli Şut
1
4
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Macclesfield Brackley Town
10
Toplam Şut
2
6
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Macclesfield
Brackley Town
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.3
Yediği Gol
1.3
15.3
Şut
7.3
4.0
Korner
4.3
1.3
Sarı Kart
1.7
0.0
Faul
0.0
Macclesfield
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.51
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.31
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.07
%0
Brackley Town
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.07
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.31
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.51
%0
Macclesfield
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.01
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.03
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.52
%0
Brackley Town
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.52
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.03
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.01
%0
Macclesfield
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Brackley Town
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Macclesfield
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.16
%0
Üst:
1
Oran:
1.12
%100
Brackley Town
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
3.16
%0
Üst:
1
Oran:
1.12
%100
Macclesfield
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.68
%0
Üst:
1
Oran:
1.63
%100
Brackley Town
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.68
%0
Üst:
1
Oran:
1.63
%100
Macclesfield
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.19
%100
Üst:
0
Oran:
2.71
%0
Brackley Town
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.19
%100
Üst:
0
Oran:
2.71
%0
Macclesfield
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Brackley Town
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Macclesfield
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Brackley Town
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Macclesfield
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.61
%100
Oran:
0
Oran:
1.70
%0
Brackley Town
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.61
%100
Oran:
0
Oran:
1.70
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.51
0
3.31
2
4.07
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.01
0
2.03
2
4.52
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.86
0
2.36
2
3.96
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.49
0
3.21
2
1.79
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.38
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.05
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.76
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
10.20
HMS X
-
HMS 2
17.45
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.16
Üst
1.12
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.68
Üst
1.63
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.19
Üst
2.71
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.72
Üst
1.58
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.12
Üst
1.36
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.28
Üst
2.35
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.80
Üst
1.52
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.28
Üst
2.35
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.20
Hayır
1.32
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.70
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.61
Yok
1.70
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.98
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.13
Yok
1.12
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.23
2-3 gol
1.77
4-5 gol
3.41
6+ gol
13.15
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.74
Eşit
3.12
2.
1.90
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.83
Eşit
2.49
2.
2.19
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.62
Eşit
1.77
2.
2.71
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.62
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.81
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.41
Hayır
1.26
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
5.08
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.36
Evet/Hayır
5.39
Evet/Evet
16.35
Hayır/Evet
3.82
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
26.00
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
3.68
0 ve Alt
4.18
2 ve Alt
8.55
1 ve Üst
2.35
0 ve Üst
12.85
2 ve Üst
7.22
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.39
0 ve Alt
2.66
2 ve Alt
6.30
1 ve Üst
4.38
0 ve Üst
7.24
2 ve Üst
13.85
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.27
1 ve Yok
2.56
0 ve Var
4.45
0 ve Yok
10.85
2 ve Var
8.13
2 ve Yok
7.56
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
13.85
1 ve Yok
2.24
0 ve Var
7.18
0 ve Yok
2.64
2 ve Var
29.50
2 ve Yok
5.04
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.71
Üst ve Var
2.04
Alt ve Yok
2.15
Üst ve Yok
7.04
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
-
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
26.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
26.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 10 - 3 7 16
G B G G G
2
6 4 1 1 10 - 3 7 13
G G G B G
3
6 4 1 1 10 - 5 5 13
G B G M G
4
6 4 1 1 7 - 3 4 13
G G G B M
5
6 4 1 1 11 - 8 3 13
B G G G M
6
6 3 2 1 10 - 7 3 11
G B G M G
7
5 3 2 0 6 - 3 3 11
G G G B B
8
6 3 1 2 10 - 9 1 10
B M M G G
9
6 3 0 3 14 - 10 4 9
G G M G M
10
6 3 0 3 9 - 10 -1 9
M G M G G
11
6 2 2 2 6 - 4 2 8
M B M G B
12
6 2 2 2 9 - 8 1 8
M G G B B
13
6 2 1 3 5 - 6 -1 7
M M M G G
14
6 2 1 3 9 - 12 -3 7
M G M M G
15
6 1 3 2 8 - 8 0 6
M B B B M
16
6 2 0 4 7 - 7 0 6
M M G G M
17
6 1 3 2 9 - 11 -2 6
M B B G B
18
6 2 0 4 8 - 11 -3 6
G M M M G
19
6 2 0 4 5 - 10 -5 6
G M M M M
20
5 1 2 2 6 - 8 -2 5
G B M M B
21
6 1 2 3 9 - 13 -4 5
B B G M M
22
6 1 2 3 6 - 13 -7 5
G M M M B
23
6 1 0 5 3 - 11 -8 3
M M G M M
24
6 0 2 4 6 - 10 -4 2
M B B M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 8 - 3 5 9
G G G
2
3 3 0 0 7 - 2 5 9
G G G
3
3 3 0 0 7 - 3 4 9
G G G
4
3 2 1 0 5 - 1 4 7
G G B
5
3 2 0 1 8 - 2 6 6
M G G
6
3 2 0 1 7 - 5 2 6
M G G
7
3 2 0 1 3 - 1 2 6
G G M
8
3 2 0 1 5 - 4 1 6
G M G
9
3 1 2 0 5 - 3 2 5
G B B
10
3 1 2 0 4 - 3 1 5
G B B
11
3 1 1 1 5 - 3 2 4
B G M
12
3 1 1 1 3 - 2 1 4
M B G
13
3 1 1 1 7 - 7 0 4
M B G
14
3 1 1 1 5 - 5 0 4
M G B
15
3 1 1 1 4 - 4 0 4
G B M
16
3 1 1 1 3 - 3 0 4
B M G
17
3 1 1 1 5 - 6 -1 4
B M G
18
3 1 1 1 4 - 6 -2 4
G M B
19
3 1 0 2 2 - 3 -1 3
M M G
20
3 1 0 2 2 - 4 -2 3
M G M
21
3 1 0 2 2 - 5 -3 3
G M M
22
3 0 1 2 2 - 4 -2 1
M B M
23
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
B M
24
3 0 0 3 2 - 5 -3 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 6 - 1 5 9
G G G
2
3 2 1 0 4 - 2 2 7
G G B
3
3 2 1 0 3 - 1 2 7
G B G
4
3 2 0 1 5 - 2 3 6
M G G
5
2 2 0 0 2 - 0 2 6
G G
6
3 2 0 1 6 - 6 0 6
G M G
7
3 1 1 1 4 - 3 1 4
M G B
8
3 1 1 1 3 - 2 1 4
G M B
9
3 1 1 1 5 - 5 0 4
G M B
9
3 1 1 1 5 - 5 0 4
B M G
11
3 1 1 1 3 - 5 -2 4
B G M
12
3 1 0 2 5 - 4 1 3
M G M
13
3 1 0 2 2 - 3 -1 3
M M G
14
3 1 0 2 6 - 8 -2 3
G M M
15
3 1 0 2 4 - 6 -2 3
M G M
16
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
G M M
17
3 1 0 2 2 - 5 -3 3
M M G
18
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B B M
19
3 0 2 1 2 - 4 -2 2
M B B
20
3 0 1 2 4 - 6 -2 1
M B M
21
3 0 1 2 3 - 5 -2 1
M B M
22
3 0 1 2 2 - 7 -5 1
B M M
23
3 0 1 2 4 - 10 -6 1
M B M
24
3 0 0 3 1 - 7 -6 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 20°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.51
MS 0
3.31
MS 2
4.07
2.5 Alt
1.68
2.5 Üst
1.63

Macclesfield - Brackley Town maç özeti

İngiltere - Konferans Kuzey - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Macclesfield, Brackley Town karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: E. Williams (45+2'), B. Ustabasi (68'), Luke Duffy (74').

Maçta 0 sarı, 2 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Macclesfield - Brackley Town): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 9 - 4.

Puan durumunda Macclesfield 1. sırada 16 puanla, Brackley Town 20. sırada 5 puanla yer alıyor.