YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FK Liepaja - Austria Wien 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Slokas Stadions, Jurmala, Letonya.
FK Liepaja - Austria Wien 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Slokas Stadions, Jurmala, Letonya.
Sıradaki Maç
Austria Wien Deplasman Form Durumu
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 1.74 |
|
1.39 |
| 14 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 340 (%81) |
|
356 (%76) |
| 9 |
|
12 |
| 2 |
|
2 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 23 |
|
23 |
| 5 |
|
15 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
4 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 14 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| 5 |
|
4 |
| 11 |
|
10 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 419 |
|
463 |
| 340 (%81) |
|
356 (%76) |
| 18 (%40) |
|
16 (%29) |
| 6 (%19) |
|
4 (%28) |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 11 |
|
23 |
| 20 |
|
9 |
| 14 |
|
44 |
| 0 |
|
2 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 52 (%49) |
|
53 (%50) |
| 8 (%44) |
|
12 (%63) |
| 155 |
|
152 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 0.61 |
|
0.21 |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 144 (%79) |
|
192 (%78) |
| 6 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
12 |
| 3 |
|
7 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 182 |
|
246 |
| 144 (%79) |
|
192 (%78) |
| 10 (%41) |
|
10 (%35) |
| 2 (%14) |
|
2 (%18) |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 4 |
|
5 |
| 12 |
|
5 |
| 10 |
|
14 |
| 0 |
|
1 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 24 (%58) |
|
17 (%41) |
| 3 (%75) |
|
1 (%25) |
| 69 |
|
81 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 1.13 |
|
1.19 |
| 9 |
|
7 |
| 2 |
|
2 |
| 196 (%82) |
|
164 (%75) |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
11 |
| 2 |
|
8 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
4 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 9 |
|
7 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 3 |
|
3 |
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 237 |
|
217 |
| 196 (%82) |
|
164 (%75) |
| 8 (%38) |
|
6 (%23) |
| 4 (%23) |
|
2 (%66) |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 7 |
|
18 |
| 8 |
|
4 |
| 4 |
|
30 |
| 0 |
|
1 |
| Liepaja | Austria Wien | |
|---|---|---|
| 28 (%43) |
|
36 (%56) |
| 5 (%35) |
|
11 (%73) |
| 86 |
|
71 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Liepaja
|
0
|
0
|
6
|
Austria Wien
|
1
|
1
|
4
|
Liepaja
|
1
|
0
|
2
|
Liepaja
|
0
|
0
|
2
|
Austria Wien
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
8.20
|
Austria Wien
|
8.10
|
Austria Wien
|
7.60
|
Austria Wien
|
7.60
|
Liepaja
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Liepaja
|
0
|
3
|
Liepaja
|
0
|
3
|
Liepaja
|
0
|
2
|
Liepaja
|
0
|
2
|
Austria Wien
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Liepaja
|
65
|
85%
|
76
|
Liepaja
|
52
|
85%
|
61
|
Liepaja
|
49
|
83%
|
59
|
Austria Wien
|
48
|
87%
|
55
|
Liepaja
|
47
|
85%
|
55
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Liepaja
|
2
|
25%
|
8
|
Liepaja
|
2
|
25%
|
8
|
Liepaja
|
0
|
0%
|
5
|
Liepaja
|
1
|
20%
|
5
|
Austria Wien
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Austria Wien
|
3
|
21%
|
14
|
Liepaja
|
6
|
54%
|
11
|
Austria Wien
|
4
|
44%
|
9
|
Austria Wien
|
1
|
12%
|
8
|
Liepaja
|
3
|
50%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Austria Wien
|
4
|
80%
|
5
|
Liepaja
|
3
|
75%
|
4
|
Liepaja
|
2
|
66%
|
3
|
Liepaja
|
0
|
0%
|
3
|
Austria Wien
|
1
|
33%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Austria Wien
|
10
|
58%
|
17
|
Liepaja
|
6
|
46%
|
13
|
Austria Wien
|
7
|
53%
|
13
|
Liepaja
|
8
|
66%
|
12
|
Austria Wien
|
4
|
33%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
10
|
Austria Wien
|
7
|
Austria Wien
|
5
|
Liepaja
|
4
|
Austria Wien
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Liepaja
|
2
|
Liepaja
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Liepaja
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Liepaja
|
5
|
Liepaja
|
4
|
Liepaja
|
3
|
Austria Wien
|
3
|
Liepaja
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
7
|
Austria Wien
|
5
|
Liepaja
|
3
|
Austria Wien
|
3
|
Liepaja
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
24
|
Liepaja
|
22
|
Austria Wien
|
18
|
Liepaja
|
17
|
Liepaja
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Liepaja
|
3
|
Liepaja
|
2
|
Liepaja
|
1
|
Liepaja
|
1
|
Liepaja
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Liepaja
|
1
|
Liepaja
|
1
|
Austria Wien
|
1
|
Austria Wien
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
4
|
Liepaja
|
3
|
Liepaja
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Liepaja
|
4
|
Liepaja
|
3
|
Austria Wien
|
3
|
Austria Wien
|
2
|
Liepaja
|
1
|
Liepaja
Austria Wien
Liepaja
Liepaja
Liepaja
Liepaja
Liepaja
Liepaja
Liepaja
Liepaja
Liepaja
UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Austria Wien, Liepaja karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 23.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Slokas Stadions, Jurmala, Letonya. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: F. Wustinger (31'), M. Wels (55').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Liepaja - Austria Wien): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 3 - 3, beklenen gol (xG) 1.74 - 1.39.