FC Karpaty Lviv - FK Zeljeznicar Sarajevo 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

FC Karpaty Lviv 4-0 FK Zeljeznicar Sarajevo - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 0
(İY: 3 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Karpaty Lviv logosu
%55
Topla Oynama
%45
3
Korner
1
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Zeljeznicar logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
31
28
Topa Sahip Olma
%55
%45
Ataklar
62
61
Şut
13
6
İsabetli Şut
7
2
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 18:00
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Karpaty Lviv Zeljeznicar
%55
Topla Oynama
%45
13
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
2
3
Korner
1
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Karpaty Lviv Zeljeznicar
13
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Karpaty Lviv Zeljeznicar
%56
Topla Oynama
%44
7
Toplam Şut
1
4
İsabetli Şut
0
1
Korner
0
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Karpaty Lviv Zeljeznicar
7
Toplam Şut
1
4
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Karpaty Lviv Zeljeznicar
%54
Topla Oynama
%46
6
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
2
Korner
1
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Karpaty Lviv Zeljeznicar
6
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Karpaty Lviv
Zeljeznicar
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.8
Yediği Gol
1.0
9.8
Şut
6.0
4.8
Korner
6.0
1.6
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Karpaty Lviv
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.59
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.07
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.52
%100
Karpaty Lviv
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.11
%0
Beraberlik:
0
Oran:
1.92
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.06
%100
Karpaty Lviv
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Karpaty Lviv
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Karpaty Lviv
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.59
%0
Üst:
1
Oran:
1.64
%100
Karpaty Lviv
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Karpaty Lviv
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Karpaty Lviv
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Karpaty Lviv
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.56
%100
Oran:
0
Oran:
1.67
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.59
0
3.07
2
3.52
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.11
0
1.92
2
4.06
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.94
0
2.26
2
3.56
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.74
0
3.18
2
1.62
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.29
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.10
0 ve 2
1.59
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.59
Üst
1.64
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.57
Üst
1.65
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.16
Üst
1.29
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.22
Üst
2.37
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.67
Üst
1.56
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.27
Üst
2.21
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.56
Yok
1.67
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.92
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.06
Yok
1.09
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.79
Çift
1.47
Goller
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
3.20
2.Y KG Yok
-
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 18:00
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.59
MS 0
3.07
MS 2
3.52
2.5 Alt
1.59
2.5 Üst
1.64

Karpaty Lviv - Zeljeznicar maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Karpaty Lviv, Zeljeznicar karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-0 tamamlanmıştı.

Goller: O. Dyedov (14'), O. Dyedov (32'), S. Artur (43'), S. Artur (50').

Öne çıkan istatistikler (Karpaty Lviv - Zeljeznicar): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 7 - 2.

İlk 11'ler