FC Jarfalla - Gefle IF 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.05.2026) Bu karşılaşma İsveç - Ettan, Düşme/Yükselme Ettan 2026, Norra - 9. Hafta kapsamındadır.

FC Jarfalla 4-0 Gefle IF - Özet, Goller ve İstatistikler - 23.05.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Jarfalla logosu
%51
Topla Oynama
%49
7
Korner
8
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Gefle IF logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
50
56
Topa Sahip Olma
%51
%49
Ataklar
97
103
Şut
17
10
İsabetli Şut
9
5
Saat
23 Mayıs 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 23°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
Gol yeme
4
Korner 10.5 Alt
6
Kazanamama
3/4
Kazanamama
5/6
Kaybetmeme
3/4
2.5 Üst
3/4
Gol yeme
7/8
Gol yeme
8/9

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Jarfalla Gefle IF
%51
Topla Oynama
%49
17
Toplam Şut
10
9
İsabetli Şut
5
7
Korner
8
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Jarfalla Gefle IF
17
Toplam Şut
10
9
İsabetli Şut
5
8
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Jarfalla Gefle IF
%52
Topla Oynama
%48
2
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
3
1
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Jarfalla Gefle IF
2
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
3
0
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Jarfalla Gefle IF
%50
Topla Oynama
%50
15
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
2
6
Korner
6
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Jarfalla Gefle IF
15
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
2
8
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Jarfalla
Gefle IF
Maç Başına Ortalamalar
0.8
Gol
1.4
1.6
Yediği Gol
1.8
7.8
Şut
11.2
4.1
Korner
3.0
1.5
Sarı Kart
1.4
0.0
Faul
0.0
Jarfalla
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.22
%33
Beraberlik:
0
Oran:
3.06
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.15
%67
Gefle IF
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.15
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.06
%25
Mağlubiyet:
3
Oran:
2.22
%75
Jarfalla
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.70
%33
Beraberlik:
1
Oran:
2.04
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.63
%33
Gefle IF
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.63
%25
Beraberlik:
0
Oran:
2.04
%0
Mağlubiyet:
3
Oran:
2.70
%75
Jarfalla
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Gefle IF
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
4
Oran:
%100
Jarfalla
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Gefle IF
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%25
Üst:
3
Oran:
%75
Jarfalla
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.92
%67
Üst:
1
Oran:
1.39
%33
Gefle IF
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.92
%25
Üst:
3
Oran:
1.39
%75
Jarfalla
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gefle IF
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%50
Üst:
2
Oran:
%50
Jarfalla
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gefle IF
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%75
Üst:
1
Oran:
%25
Jarfalla
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gefle IF
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Jarfalla
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.32
%0
Oran:
3
Oran:
2.08
%100
Gefle IF
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
3
Oran:
1.32
%75
Oran:
1
Oran:
2.08
%25

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.22
0
3.06
2
2.15
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.70
0
2.04
2
2.63
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.46
0
2.39
2
2.40
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.27
0
3.82
2
3.98
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.16
1 ve 2
1.33
0 ve 2
1.15
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.26
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.92
Üst
1.39
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.49
Üst
1.76
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.03
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.57
Üst
1.66
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.59
Üst
1.64
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.32
Yok
2.08
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.13
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.43
Yok
1.21
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.74
Çift
1.50

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
19 12 3 4 41 - 17 24 39
G M G G G
2
18 11 4 3 45 - 15 30 37
G G B M B
3
19 11 4 4 31 - 17 14 37
G G M M B
4
19 10 6 3 33 - 22 11 36
M B M G G
5
19 10 4 5 33 - 26 7 34
G G G G G
6
19 9 4 6 31 - 31 0 31
M B G M G
7
19 9 2 8 27 - 31 -4 29
M G M B M
8
19 7 5 7 32 - 31 1 26
G G G M G
9
18 7 3 8 28 - 28 0 24
G G M G M
10
19 7 3 9 25 - 37 -12 24
G M G G B
11
19 6 5 8 30 - 38 -8 23
B G B G M
12
19 5 5 9 24 - 32 -8 20
M M M B G
13
19 4 8 7 18 - 27 -9 20
B M G G M
14
19 4 3 12 23 - 41 -18 15
M M M M M
15
19 2 6 11 21 - 40 -19 12
M B B B M
16
19 2 5 12 38 - 47 -9 11
M G M M M
1
19 12 3 4 41 - 17 24 39
G M G G G
2
0-0 19 11 5 3 45 - 15 30 38
G G B M B
3
19 11 4 4 31 - 17 14 37
G G M M B
4
19 10 6 3 33 - 22 11 36
M B M G G
5
19 10 4 5 33 - 26 7 34
G G G G G
6
19 9 4 6 31 - 31 0 31
M B G M G
7
19 9 2 8 27 - 31 -4 29
M G M B M
8
19 7 5 7 32 - 31 1 26
G G G M G
9
0-0 19 7 4 8 28 - 28 0 25
G G M G M
10
19 7 3 9 25 - 37 -12 24
G M G G B
11
19 6 5 8 30 - 38 -8 23
B G B G M
12
19 5 5 9 24 - 32 -8 20
M M M B G
13
19 4 8 7 18 - 27 -9 20
B M G G M
14
19 4 3 12 23 - 41 -18 15
M M M M M
15
19 2 6 11 21 - 40 -19 12
M B B B M
16
19 2 5 12 38 - 47 -9 11
M G M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 7 1 2 21 - 8 13 22
G G G G G
2
10 5 4 1 15 - 7 8 19
G G G B G
3
9 6 1 2 14 - 7 7 19
G B G G M
4
10 6 1 3 15 - 18 -3 19
M B G G M
5
10 5 2 3 9 - 11 -2 17
G G G G G
6
10 5 2 3 14 - 17 -3 17
M M M G G
7
9 5 1 3 16 - 15 1 16
G M B G G
8
9 4 2 3 13 - 15 -2 14
M M G G B
9
9 3 4 2 19 - 11 8 13
M B G B B
10
10 3 3 4 13 - 16 -3 12
G M M B G
11
9 3 2 4 21 - 21 0 11
G B G G M
12
9 3 2 4 11 - 15 -4 11
B M G G M
13
9 2 3 4 8 - 14 -6 9
B M M G G
14
10 1 4 5 24 - 30 -6 7
B B M G M
15
9 2 0 7 9 - 23 -14 6
M M M M M
16
9 0 3 6 8 - 22 -14 3
B M B M B
1
10 7 1 2 21 - 8 13 22
G G G G G
2
10 5 4 1 15 - 7 8 19
G G G B G
3
9 6 1 2 14 - 7 7 19
G B G G M
4
10 6 1 3 15 - 18 -3 19
M B G G M
5
10 5 2 3 9 - 11 -2 17
G G G G G
6
10 5 2 3 14 - 17 -3 17
M M M G G
7
9 5 1 3 16 - 15 1 16
G M B G G
8
0-0 10 3 5 2 19 - 11 8 14
M B G B B
9
9 4 2 3 13 - 15 -2 14
M M G G B
10
10 3 3 4 13 - 16 -3 12
G M M B G
11
9 3 2 4 21 - 21 0 11
G B G G M
12
9 3 2 4 11 - 15 -4 11
B M G G M
13
9 2 3 4 8 - 14 -6 9
B M M G G
14
10 1 4 5 24 - 30 -6 7
B B M G M
15
9 2 0 7 9 - 23 -14 6
M M M M M
16
9 0 3 6 8 - 22 -14 3
B M B M B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
9 8 0 1 26 - 4 22 24
G G G G M
2
10 5 3 2 17 - 10 7 18
B M G M B
3
9 5 2 2 20 - 9 11 17
B G G M G
4
9 5 2 2 24 - 15 9 17
G B G G G
5
9 5 2 2 18 - 15 3 17
B G M M G
6
10 4 3 3 11 - 10 1 15
M M G G G
7
9 4 2 3 17 - 14 3 14
B M G B M
8
9 4 1 4 17 - 13 4 13
M M G G M
9
10 2 5 3 10 - 13 -3 11
B B B M M
10
9 3 1 5 12 - 13 -1 10
G M M M B
11
10 3 1 6 12 - 22 -10 10
G M G M G
12
10 2 3 5 14 - 18 -4 9
M B G M M
13
10 2 3 5 13 - 18 -5 9
M M B B M
14
9 2 2 5 11 - 16 -5 8
B B M M M
15
10 1 4 5 14 - 23 -9 7
M B M B M
16
9 1 1 7 14 - 17 -3 4
G M M M M
1
9 8 0 1 26 - 4 22 24
G G G G M
2
10 5 3 2 17 - 10 7 18
B M G M B
3
9 5 2 2 20 - 9 11 17
B G G M G
4
9 5 2 2 24 - 15 9 17
G B G G G
5
9 5 2 2 18 - 15 3 17
B G M M G
6
10 4 3 3 11 - 10 1 15
M M G G G
7
0-0 10 4 2 4 17 - 13 4 14
M M G G M
8
9 4 2 3 17 - 14 3 14
B M G B M
9
10 2 5 3 10 - 13 -3 11
B B B M M
10
9 3 1 5 12 - 13 -1 10
G M M M B
11
10 3 1 6 12 - 22 -10 10
G M G M G
12
10 2 3 5 14 - 18 -4 9
M B G M M
13
10 2 3 5 13 - 18 -5 9
M M B B M
14
9 2 2 5 11 - 16 -5 8
B B M M M
15
10 1 4 5 14 - 23 -9 7
M B M B M
16
9 1 1 7 14 - 17 -3 4
G M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
23 Mayıs 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.22
MS 0
3.06
MS 2
2.15
2.5 Alt
1.92
2.5 Üst
1.39

Jarfalla - Gefle IF maç özeti

İsveç - Ettan, Düşme/Yükselme Ettan 2026, Norra - 9. Hafta kapsamında oynanan maçta Jarfalla, Gefle IF karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 23.05.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: A. Khalil (15'), O. Ogestad (64'), A. Rajamohan (76'), K. Dahir (83').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Jarfalla - Gefle IF): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 9 - 5.

Puan durumunda Jarfalla 14. sırada 15 puanla, Gefle IF 10. sırada 24 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler