YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Dünya Kupası Final - İspanya 1-0 Arjantin bitti. Goller: F. Torres. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (19.07.2026) Maçın sahası: New York New Jersey Stadium, East Rutherford, ABD.
Dünya Kupası Final - İspanya 1-0 Arjantin bitti. Goller: F. Torres. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (19.07.2026) Maçın sahası: New York New Jersey Stadium, East Rutherford, ABD.
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| %65 |
|
%35 |
| 1.56 |
|
0.14 |
| 20 |
|
2 |
| 12 |
|
0 |
| 762 (%89) |
|
358 (%77) |
| 21 |
|
25 |
| 4 |
|
1 |
| 9 |
|
4 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 19 |
|
22 |
| 5 |
|
11 |
| 31 |
|
6 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 20 |
|
2 |
| 12 |
|
0 |
| 5 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 9 |
|
1 |
| 11 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 853 |
|
464 |
| 762 (%89) |
|
358 (%77) |
| 23 (%44) |
|
25 (%34) |
| 5 (%18) |
|
1 (%12) |
| 15 |
|
1 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 17 |
|
18 |
| 11 |
|
16 |
| 22 |
|
24 |
| 0 |
|
11 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 61 (%50) |
|
59 (%49) |
| 12 (%54) |
|
8 (%66) |
| 156 |
|
148 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| %65 |
|
%35 |
| 0.18 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 313 (%89) |
|
155 (%79) |
| 7 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 1 |
|
2 |
| 7 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 348 |
|
196 |
| 313 (%89) |
|
155 (%79) |
| 10 (%43) |
|
7 (%25) |
| 1 (%10) |
|
0 (%0) |
| 3 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 4 |
|
5 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 24 (%51) |
|
23 (%48) |
| 7 (%63) |
|
4 (%66) |
| 62 |
|
56 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| %65 |
|
%35 |
| 0.87 |
|
0 |
| 17 |
|
2 |
| 10 |
|
0 |
| 268 (%53) |
|
113 (%42) |
| 14 |
|
16 |
| 2 |
|
0 |
| 7 |
|
4 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 7 |
|
6 |
| 1 |
|
5 |
| 16 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 17 |
|
2 |
| 10 |
|
0 |
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 5 |
|
0 |
| 6 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 504 |
|
267 |
| 268 (%53) |
|
113 (%42) |
| 13 (%44) |
|
18 (%40) |
| 4 (%23) |
|
1 (%14) |
| 7 |
|
0 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 10 |
|
10 |
| 7 |
|
11 |
| 17 |
|
20 |
| 0 |
|
7 |
| İspanya | Arjantin | |
|---|---|---|
| 37 (%50) |
|
36 (%49) |
| 5 (%45) |
|
4 (%66) |
| 94 |
|
92 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
İspanya
|
2
|
0
|
4
|
İspanya
|
2
|
0
|
3
|
İspanya
|
2
|
1
|
3
|
İspanya
|
1
|
0
|
2
|
İspanya
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Arjantin
|
9.80
|
İspanya
|
8.20
|
İspanya
|
8.00
|
İspanya
|
7.70
|
İspanya
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
İspanya
|
0
|
4
|
İspanya
|
0
|
2
|
İspanya
|
0
|
2
|
İspanya
|
1
|
2
|
İspanya
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
İspanya
|
121
|
96%
|
126
|
İspanya
|
101
|
95%
|
106
|
İspanya
|
90
|
90%
|
99
|
İspanya
|
85
|
92%
|
92
|
İspanya
|
69
|
87%
|
79
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
İspanya
|
1
|
14%
|
7
|
İspanya
|
2
|
33%
|
6
|
İspanya
|
1
|
20%
|
5
|
İspanya
|
1
|
20%
|
5
|
Arjantin
|
1
|
20%
|
5
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Arjantin
|
8
|
26%
|
30
|
İspanya
|
1
|
8%
|
12
|
İspanya
|
8
|
88%
|
9
|
Arjantin
|
5
|
55%
|
9
|
Arjantin
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
İspanya
|
5
|
55%
|
9
|
İspanya
|
1
|
25%
|
4
|
İspanya
|
3
|
100%
|
3
|
Arjantin
|
3
|
100%
|
3
|
Arjantin
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
İspanya
|
9
|
50%
|
18
|
Arjantin
|
7
|
46%
|
15
|
İspanya
|
5
|
35%
|
14
|
Arjantin
|
9
|
64%
|
14
|
Arjantin
|
8
|
66%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
İspanya
|
6
|
Arjantin
|
4
|
Arjantin
|
4
|
İspanya
|
3
|
İspanya
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
İspanya
|
1
|
İspanya
|
1
|
İspanya
|
1
|
Arjantin
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Arjantin
|
3
|
İspanya
|
2
|
İspanya
|
2
|
İspanya
|
2
|
Arjantin
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
İspanya
|
4
|
İspanya
|
3
|
Arjantin
|
3
|
Arjantin
|
3
|
İspanya
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
İspanya
|
25
|
Arjantin
|
23
|
İspanya
|
16
|
Arjantin
|
16
|
İspanya
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
İspanya
|
2
|
İspanya
|
2
|
Arjantin
|
2
|
Arjantin
|
2
|
Arjantin
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
İspanya
|
1
|
İspanya
|
1
|
İspanya
|
1
|
İspanya
|
1
|
Arjantin
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Arjantin
|
5
|
İspanya
|
4
|
Arjantin
|
4
|
İspanya
|
3
|
Arjantin
|
3
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Arjantin
|
4
|
Arjantin
|
4
|
İspanya
|
3
|
İspanya
|
3
|
İspanya
|
3
|
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
İspanya
Arjantin
Dünya Kupası Final kapsamında oynanan maçta İspanya, Arjantin karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 19.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: New York New Jersey Stadium, East Rutherford, ABD. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: F. Torres (106').
Maçta 6 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (İspanya - Arjantin): topla oynama %65 - %35, isabetli şut 12 - 0, beklenen gol (xG) 1.56 - 0.14.