YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SV Hemelingen - VfL Wolfsburg 0-9 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.08.2025) Bu karşılaşma Almanya - Kupa 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Bezirkssportanlage Hemelingen, Bremen.
SV Hemelingen - VfL Wolfsburg 0-9 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (16.08.2025) Bu karşılaşma Almanya - Kupa 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Bezirkssportanlage Hemelingen, Bremen.
Hemelingen İç Saha Form Durumu
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| %24 |
|
%76 |
| 0.11 |
|
6.31 |
| 3 |
|
38 |
| 2 |
|
17 |
| 186 (%75) |
|
565 (%91) |
| 14 |
|
10 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
10 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
31 |
| 19 |
|
3 |
| 0 |
|
14 |
| 0 |
|
8 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 3 |
|
38 |
| 2 |
|
17 |
| 1 |
|
14 |
| 0 |
|
7 |
| 3 |
|
32 |
| 0 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 246 |
|
616 |
| 186 (%75) |
|
565 (%91) |
| 22 (%42) |
|
29 (%69) |
| 1 (%100) |
|
11 (%50) |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 20 |
|
24 |
| 9 |
|
4 |
| 19 |
|
4 |
| 8 |
|
2 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 37 (%43) |
|
48 (%56) |
| 4 (%30) |
|
6 (%42) |
| 101 |
|
98 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| %24 |
|
%76 |
| 0.06 |
|
2.88 |
| 0 |
|
7 |
| 0 |
|
5 |
| 86 (%76) |
|
299 (%93) |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 0 |
|
7 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 113 |
|
319 |
| 86 (%76) |
|
299 (%93) |
| 17 (%47) |
|
21 (%65) |
| 1 (%100) |
|
7 (%63) |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 10 |
|
11 |
| 3 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 19 (%43) |
|
25 (%56) |
| 1 (%20) |
|
2 (%40) |
| 46 |
|
42 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| %24 |
|
%76 |
| 0.04 |
|
3.43 |
| 3 |
|
38 |
| 2 |
|
17 |
| 186 (%75) |
|
565 (%91) |
| 14 |
|
10 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
31 |
| 19 |
|
3 |
| 0 |
|
14 |
| 0 |
|
8 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 3 |
|
38 |
| 2 |
|
17 |
| 1 |
|
15 |
| 0 |
|
7 |
| 3 |
|
32 |
| 0 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 246 |
|
616 |
| 186 (%75) |
|
565 (%91) |
| 5 (%31) |
|
8 (%80) |
| 0 (%0) |
|
4 (%36) |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 10 |
|
13 |
| 6 |
|
1 |
| 13 |
|
1 |
| 8 |
|
2 |
| Hemelingen | Wolfsburg | |
|---|---|---|
| 18 (%43) |
|
23 (%56) |
| 3 (%37) |
|
4 (%44) |
| 55 |
|
56 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsburg
|
5
|
3
|
8
|
Wolfsburg
|
1
|
0
|
7
|
Wolfsburg
|
3
|
2
|
3
|
Wolfsburg
|
1
|
0
|
3
|
Wolfsburg
|
1
|
1
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wolfsburg
|
9.40
|
Wolfsburg
|
9.00
|
Wolfsburg
|
8.90
|
Wolfsburg
|
8.60
|
Wolfsburg
|
8.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wolfsburg
|
2
|
5
|
Wolfsburg
|
0
|
4
|
Wolfsburg
|
0
|
4
|
Wolfsburg
|
1
|
4
|
Wolfsburg
|
1
|
4
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsburg
|
99
|
92%
|
107
|
Wolfsburg
|
63
|
94%
|
67
|
Wolfsburg
|
59
|
98%
|
60
|
Wolfsburg
|
58
|
100%
|
58
|
Wolfsburg
|
50
|
94%
|
53
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolfsburg
|
4
|
36%
|
11
|
Wolfsburg
|
3
|
60%
|
5
|
Wolfsburg
|
0
|
0%
|
2
|
Wolfsburg
|
2
|
100%
|
2
|
Hemelingen
|
1
|
100%
|
1
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hemelingen
|
7
|
36%
|
19
|
Hemelingen
|
5
|
62%
|
8
|
Wolfsburg
|
8
|
100%
|
8
|
Wolfsburg
|
6
|
75%
|
8
|
Wolfsburg
|
5
|
83%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hemelingen
|
2
|
33%
|
6
|
Wolfsburg
|
3
|
60%
|
5
|
Hemelingen
|
1
|
50%
|
2
|
Hemelingen
|
1
|
50%
|
2
|
Wolfsburg
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hemelingen
|
8
|
47%
|
17
|
Wolfsburg
|
5
|
41%
|
12
|
Wolfsburg
|
8
|
66%
|
12
|
Hemelingen
|
6
|
54%
|
11
|
Wolfsburg
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
7
|
Hemelingen
|
4
|
Wolfsburg
|
3
|
Hemelingen
|
1
|
Hemelingen
|
1
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wolfsburg
|
3
|
Wolfsburg
|
1
|
Wolfsburg
|
1
|
Wolfsburg
|
1
|
Wolfsburg
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
2
|
Wolfsburg
|
2
|
Hemelingen
|
1
|
Hemelingen
|
1
|
Hemelingen
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
4
|
Hemelingen
|
4
|
Wolfsburg
|
4
|
Hemelingen
|
3
|
Wolfsburg
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wolfsburg
|
19
|
Hemelingen
|
15
|
Wolfsburg
|
15
|
Hemelingen
|
13
|
Hemelingen
|
11
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
3
|
Hemelingen
|
3
|
Wolfsburg
|
3
|
Hemelingen
|
2
|
Hemelingen
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
1
|
Hemelingen
|
1
|
Wolfsburg
|
1
|
Wolfsburg
|
1
|
Wolfsburg
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
3
|
Hemelingen
|
2
|
Hemelingen
|
2
|
Wolfsburg
|
2
|
Wolfsburg
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Hemelingen
|
4
|
Wolfsburg
|
3
|
Wolfsburg
|
3
|
Hemelingen
|
2
|
Wolfsburg
|
2
|
Almanya - Kupa 1. Tur kapsamında oynanan maçta Wolfsburg, Hemelingen karşısında 9-0 kazandı. Karşılaşma 16.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Bezirkssportanlage Hemelingen, Bremen. İlk yarı 0-3 tamamlanmıştı.
Goller: M. Jenz (13'), A. Olsen (14'), L. Majer (39'), D. Pejcinovic (53'), M. Svanberg (61'), M. Svanberg (71'), V. Cerny (72'), D. Pejcinovic (76'), D. Pejcinovic (81').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Hemelingen - Wolfsburg): topla oynama %24 - %76, isabetli şut 2 - 17, beklenen gol (xG) 0.11 - 6.31.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.