Galler - Championship, Kuzey - 4. Hafta - Guilsfield 2-2 Ruthin Town FC bitti. Goller: Adam Knott. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (22.08.2026)

Guilsfield 2-2 Ruthin Town FC - Galler - Championship, Kuzey - 4. Hafta - Özet, Goller

Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 2
(İY: 1 - 1)
Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
3
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
3

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Guilsfield Ruthin Town
%56
Topla Oynama
%44
17
Toplam Şut
8
5
İsabetli Şut
6
4
Korner
5
2
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Guilsfield Ruthin Town
17
Toplam Şut
8
5
İsabetli Şut
6
12
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Guilsfield Ruthin Town
%58
Topla Oynama
%42
11
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
5
3
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Guilsfield Ruthin Town
11
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
5
8
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Guilsfield Ruthin Town
%54
Topla Oynama
%46
6
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
1
Korner
2
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Guilsfield Ruthin Town
6
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Guilsfield
Ruthin Town
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
1.7
16.0
Şut
6.7
3.3
Korner
2.3
2.0
Sarı Kart
1.7
0.0
Faul
0.0
Guilsfield
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.38
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.87
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.37
%0
Ruthin Town
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.37
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.87
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.38
%100
Guilsfield
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.78
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.37
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.43
%100
Ruthin Town
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.43
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.37
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.78
%0
Guilsfield
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Guilsfield
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Guilsfield
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Guilsfield
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.49
%0
Üst:
1
Oran:
1.85
%100
Ruthin Town
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.49
%100
Üst:
0
Oran:
1.85
%0
Guilsfield
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Guilsfield
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ruthin Town
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Guilsfield
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.36
%100
Oran:
0
Oran:
2.12
%0
Ruthin Town
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.36
%100
Oran:
0
Oran:
2.12
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.38
0
3.87
2
4.37
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.78
0
2.37
2
4.43
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.68
0
2.72
2
4.02
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.05
0
3.51
2
2.01
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.26
0 ve 2
1.51
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.06
0 ve 2
1.95
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.49
Üst
1.85
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.36
Üst
2.11
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.24
Üst
2.46
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.51
Üst
1.82
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.21
Üst
1.31
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.39
Üst
2.03
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.36
Yok
2.12
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.05
Yok
1.13
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.41
Yok
1.26
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.62
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.58

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 0 1 17 - 4 13 15
G G G M G
2
5 4 1 0 14 - 1 13 13
G G B G G
3
6 4 1 1 12 - 6 6 13
M G G G G
4
6 4 0 2 14 - 8 6 12
G G G G M
5
5 4 0 1 10 - 4 6 12
G G G G M
6
6 3 2 1 11 - 9 2 11
G B G M B
7
5 3 1 1 10 - 7 3 10
B G M G G
8
6 2 3 1 12 - 9 3 9
G B B M G
9
6 2 2 2 9 - 8 1 8
M G B M G
10
6 2 1 3 5 - 15 -10 7
G M B M G
11
5 1 1 3 7 - 9 -2 4
G M M M B
12
6 1 1 4 11 - 14 -3 4
M M M B M
13
6 1 1 4 7 - 11 -4 4
M B M G M
14
6 1 1 4 6 - 13 -7 4
M G B M M
15
5 0 1 4 3 - 16 -13 1
M M M B M
16
5 0 0 5 0 - 14 -14 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 6 - 3 3 10
B G G G
2
3 3 0 0 9 - 1 8 9
G G G
3
3 2 1 0 10 - 1 9 7
G B G
4
3 2 1 0 9 - 4 5 7
G B G
5
3 2 1 0 4 - 1 3 7
G B G
5
3 2 0 1 8 - 3 5 6
M G G
6
3 2 0 1 5 - 2 3 6
G G M
8
2 2 0 0 3 - 0 3 6
G G
9
3 1 1 1 6 - 6 0 4
M B G
9
3 1 1 1 6 - 6 0 4
B G M
11
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
G M
12
3 1 0 2 3 - 7 -4 3
M G M
13
3 0 1 2 5 - 7 -2 1
M M B
14
2 0 1 1 3 - 5 -2 1
M B
15
3 0 0 3 4 - 8 -4 0
M M M
16
2 0 0 2 0 - 8 -8 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 2 2 0 9 - 6 3 8
G B G B
2
3 2 0 1 8 - 3 5 6
G G M
3
2 2 0 0 4 - 0 4 6
G G
4
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
5
3 2 0 1 6 - 5 1 6
G G M
6
3 1 1 1 7 - 6 1 4
G M B
7
3 1 1 1 3 - 2 1 4
M B G
7
3 1 1 1 7 - 7 0 4
B M G
8
2 1 0 1 6 - 3 3 3
M G
10
2 1 0 1 2 - 2 0 3
G M
11
3 0 2 1 3 - 5 -2 2
B B M
12
3 0 1 2 3 - 6 -3 1
M B M
13
3 0 0 3 1 - 5 -4 0
M M M
14
3 0 0 3 0 - 6 -6 0
M M M
15
3 0 0 3 0 - 11 -11 0
M M M
16
3 0 0 3 1 - 14 -13 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Adam Knott Penaltı
18' 1 - 0
Adam Knott Penaltı
37' 1 - 1
IY | 1 - 1
74' 2 - 2
MS | 2 - 2
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 16:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 22°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.38
MS 0
3.87
MS 2
4.37

Guilsfield - Ruthin Town maç özeti

Galler - Championship, Kuzey - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Guilsfield ile Ruthin Town 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Goller: Adam Knott (18'), Adam Knott (66').

Öne çıkan istatistikler (Guilsfield - Ruthin Town): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 5 - 6.

Puan durumunda Guilsfield 8. sırada 9 puanla, Ruthin Town 14. sırada 4 puanla yer alıyor.