YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
KAA Gent - Zulte Waregem 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.03.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 29. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Ghelamco Arena, Ghent.
KAA Gent - Zulte Waregem 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.03.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 29. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Ghelamco Arena, Ghent.
Zulte Waregem Deplasman Form Durumu
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 2.05 |
|
1.10 |
| 11 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 356 (%82) |
|
311 (%76) |
| 13 |
|
13 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 22 |
|
22 |
| 5 |
|
6 |
| 22 |
|
18 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 11 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 8 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 434 |
|
408 |
| 356 (%82) |
|
311 (%76) |
| 17 (%38) |
|
21 (%40) |
| 4 (%28) |
|
4 (%23) |
| 7 |
|
3 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 11 |
|
9 |
| 17 |
|
7 |
| 39 |
|
31 |
| 1 |
|
3 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 45 (%50) |
|
44 (%49) |
| 4 (%50) |
|
5 (%41) |
| 129 |
|
145 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 1.13 |
|
0.11 |
| 8 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 231 (%85) |
|
160 (%76) |
| 6 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 8 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 269 |
|
208 |
| 231 (%85) |
|
160 (%76) |
| 14 (%48) |
|
14 (%30) |
| 3 (%23) |
|
0 (%0) |
| 5 |
|
1 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 6 |
|
3 |
| 9 |
|
4 |
| 14 |
|
22 |
| 0 |
|
3 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 22 (%47) |
|
24 (%52) |
| 3 (%75) |
|
6 (%66) |
| 68 |
|
70 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.92 |
|
0.99 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 123 (%74) |
|
150 (%74) |
| 7 |
|
9 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
13 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 165 |
|
201 |
| 123 (%74) |
|
150 (%74) |
| 3 (%20) |
|
7 (%116) |
| 1 (%100) |
|
4 (%30) |
| 2 |
|
2 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 5 |
|
6 |
| 8 |
|
3 |
| 25 |
|
9 |
| 1 |
|
0 |
| Gent | Zulte Waregem | |
|---|---|---|
| 23 (%53) |
|
20 (%46) |
| 1 (%25) |
|
-1 (%-33) |
| 61 |
|
75 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
2
|
1
|
4
|
Gent
|
1
|
1
|
4
|
Zulte Waregem
|
1
|
0
|
2
|
Gent
|
1
|
0
|
1
|
Gent
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Gent
|
8.20
|
Gent
|
7.60
|
Gent
|
7.50
|
Gent
|
7.40
|
Gent
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Gent
|
0
|
4
|
Gent
|
0
|
1
|
Gent
|
0
|
1
|
Gent
|
0
|
1
|
Zulte Waregem
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
53
|
96%
|
55
|
Gent
|
49
|
87%
|
56
|
Gent
|
44
|
88%
|
50
|
Gent
|
43
|
93%
|
46
|
Zulte Waregem
|
40
|
85%
|
47
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Zulte Waregem
|
3
|
50%
|
6
|
Gent
|
1
|
20%
|
5
|
Zulte Waregem
|
0
|
0%
|
4
|
Gent
|
0
|
0%
|
3
|
Zulte Waregem
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Zulte Waregem
|
7
|
36%
|
19
|
Gent
|
5
|
41%
|
12
|
Gent
|
2
|
25%
|
8
|
Gent
|
4
|
50%
|
8
|
Zulte Waregem
|
4
|
57%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Zulte Waregem
|
1
|
25%
|
4
|
Gent
|
2
|
66%
|
3
|
Zulte Waregem
|
0
|
0%
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
100%
|
2
|
Gent
|
1
|
100%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Zulte Waregem
|
12
|
60%
|
20
|
Gent
|
10
|
76%
|
13
|
Gent
|
5
|
41%
|
12
|
Zulte Waregem
|
6
|
50%
|
12
|
Gent
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
8
|
Gent
|
7
|
Zulte Waregem
|
7
|
Gent
|
5
|
Gent
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
Zulte Waregem
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Gent
|
7
|
Gent
|
3
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Gent
|
3
|
Zulte Waregem
|
2
|
Zulte Waregem
|
2
|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Gent
|
24
|
Zulte Waregem
|
21
|
Gent
|
19
|
Gent
|
16
|
Zulte Waregem
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Gent
|
1
|
Gent
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Zulte Waregem
|
4
|
Gent
|
3
|
Gent
|
3
|
Zulte Waregem
|
3
|
Gent
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Gent
|
3
|
Gent
|
3
|
Zulte Waregem
|
3
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Gent
Zulte Waregem
Belçika - Pro League - 29. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
30 | 19 | 9 | 2 | 50 - 17 | 33 | 66 |
M G M B G
|
||
|
2
|
30 | 20 | 3 | 7 | 59 - 36 | 23 | 63 |
G G G B G
|
||
|
3
|
30 | 18 | 3 | 9 | 47 - 35 | 12 | 57 |
G M B M G
|
||
|
4
|
30 | 13 | 6 | 11 | 49 - 43 | 6 | 45 |
M B B B M
|
||
|
5
|
30 | 12 | 9 | 9 | 39 - 37 | 2 | 45 |
G M B B M
|
||
|
6
|
30 | 12 | 8 | 10 | 43 - 39 | 4 | 44 |
M B B G M
|
||
|
7
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46 - 47 | -1 | 42 |
M G B B G
|
||
|
8
|
30 | 11 | 7 | 12 | 27 - 35 | -8 | 40 |
G G B G M
|
||
|
9
|
30 | 10 | 9 | 11 | 36 - 40 | -4 | 39 |
B M G M M
|
||
|
10
|
30 | 9 | 8 | 13 | 31 - 32 | -1 | 35 |
M M M B G
|
||
|
11
|
30 | 9 | 7 | 14 | 38 - 42 | -4 | 34 |
G G M B G
|
||
|
12
|
30 | 9 | 7 | 14 | 32 - 43 | -11 | 34 |
B M G B M
|
||
|
13
|
30 | 8 | 8 | 14 | 38 - 47 | -9 | 32 |
G G G G G
|
||
|
14
|
30 | 7 | 10 | 13 | 39 - 47 | -8 | 31 |
G G G M M
|
||
|
15
|
30 | 6 | 13 | 11 | 30 - 37 | -7 | 31 |
M M M M G
|
||
|
16
|
30 | 3 | 10 | 17 | 24 - 51 | -27 | 19 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 14 | 1 | 0 | 32 - 5 | 27 | 43 |
G G B G G
|
||
|
2
|
15 | 11 | 2 | 2 | 34 - 19 | 15 | 35 |
G G G G G
|
||
|
3
|
15 | 10 | 1 | 4 | 23 - 19 | 4 | 31 |
M G G B G
|
||
|
4
|
15 | 8 | 4 | 3 | 25 - 14 | 11 | 28 |
G M M B G
|
||
|
5
|
15 | 8 | 2 | 5 | 27 - 17 | 10 | 26 |
B B M B B
|
||
|
6
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19 - 16 | 3 | 24 |
M M M G B
|
||
|
7
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 18 | 3 | 22 |
M G M M G
|
||
|
8
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 20 | 1 | 22 |
B B B G B
|
||
|
9
|
15 | 6 | 3 | 6 | 17 - 16 | 1 | 21 |
G M M B M
|
||
|
10
|
15 | 6 | 3 | 6 | 19 - 19 | 0 | 21 |
B G G
|
||
|
11
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14 - 18 | -4 | 18 |
M M G B M
|
||
|
12
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18 - 18 | 0 | 17 |
M M M G M
|
||
|
13
|
15 | 4 | 5 | 6 | 20 - 21 | -1 | 17 |
G M G M B
|
||
|
14
|
15 | 3 | 7 | 5 | 12 - 16 | -4 | 16 |
M M G
|
||
|
15
|
15 | 1 | 5 | 9 | 19 - 31 | -12 | 8 |
G G M
|
||
|
16
|
15 | 1 | 5 | 9 | 12 - 28 | -16 | 8 |
M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 9 | 1 | 5 | 25 - 17 | 8 | 28 |
G M G G B
|
||
|
2
|
15 | 8 | 2 | 5 | 24 - 16 | 8 | 26 |
M B G M M
|
||
|
3
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20 - 16 | 4 | 23 |
B G M
|
||
|
4
|
15 | 5 | 8 | 2 | 18 - 12 | 6 | 23 |
G G M M B
|
||
|
5
|
15 | 7 | 1 | 7 | 13 - 17 | -4 | 22 |
G G B G G
|
||
|
6
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20 - 21 | -1 | 21 |
B M M B M
|
||
|
7
|
15 | 5 | 5 | 5 | 25 - 27 | -2 | 20 |
G G M B G
|
||
|
8
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22 - 26 | -4 | 19 |
M B M B M
|
||
|
9
|
15 | 4 | 6 | 5 | 19 - 24 | -5 | 18 |
G G M G M
|
||
|
10
|
15 | 5 | 2 | 8 | 18 - 21 | -3 | 17 |
M B G G G
|
||
|
11
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14 - 25 | -11 | 17 |
B M B M B
|
||
|
12
|
15 | 4 | 4 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
M G M B M
|
||
|
13
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18 - 21 | -3 | 15 |
M M M
|
||
|
14
|
15 | 3 | 4 | 8 | 10 - 14 | -4 | 13 |
M G G M B
|
||
|
15
|
15 | 2 | 5 | 8 | 19 - 28 | -9 | 11 |
G G G
|
||
|
16
|
15 | 2 | 5 | 8 | 12 - 23 | -11 | 11 |
G M M
|
Belçika - Pro League - 29. Hafta kapsamında oynanan maçta Gent, Zulte Waregem karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 13.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Ghelamco Arena, Ghent. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: Max Dean (38'), W. Kanga (68').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Gent - Zulte Waregem): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 5 - 1, beklenen gol (xG) 2.05 - 1.10.
Puan durumunda Gent 4. sırada 45 puanla, Zulte Waregem 13. sırada 32 puanla yer alıyor.