YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Racing Genk - RC Sporting Charleroi 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.04.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Luminus Arena, Genk.
Racing Genk - RC Sporting Charleroi 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.04.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Luminus Arena, Genk.
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 2.77 |
|
1.68 |
| 21 |
|
12 |
| 7 |
|
5 |
| 439 (%85) |
|
272 (%77) |
| 11 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 10 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 22 |
|
20 |
| 7 |
|
14 |
| 34 |
|
23 |
| 6 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 21 |
|
12 |
| 7 |
|
5 |
| 12 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 12 |
|
9 |
| 9 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 513 |
|
349 |
| 439 (%85) |
|
272 (%77) |
| 31 (%60) |
|
30 (%43) |
| 7 (%17) |
|
2 (%20) |
| 14 |
|
10 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 24 |
|
12 |
| 8 |
|
8 |
| 29 |
|
37 |
| 4 |
|
6 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 53 (%52) |
|
48 (%47) |
| 6 (%50) |
|
3 (%23) |
| 145 |
|
137 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| %67 |
|
%33 |
| 1.67 |
|
0.46 |
| 14 |
|
3 |
| 5 |
|
2 |
| 241 (%85) |
|
112 (%78) |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 7 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
9 |
| 1 |
|
8 |
| 4 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 14 |
|
3 |
| 5 |
|
2 |
| 7 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 7 |
|
2 |
| 7 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 281 |
|
142 |
| 241 (%85) |
|
112 (%78) |
| 14 (%58) |
|
13 (%32) |
| 4 (%20) |
|
1 (%33) |
| 8 |
|
3 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 13 |
|
8 |
| 3 |
|
7 |
| 6 |
|
29 |
| 1 |
|
4 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 27 (%57) |
|
20 (%42) |
| 2 (%40) |
|
2 (%25) |
| 75 |
|
57 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.11 |
|
1.22 |
| 7 |
|
9 |
| 2 |
|
3 |
| 197 (%84) |
|
155 (%74) |
| 8 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
11 |
| 6 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 7 |
|
9 |
| 2 |
|
3 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 5 |
|
7 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 232 |
|
207 |
| 197 (%84) |
|
155 (%74) |
| 17 (%62) |
|
17 (%58) |
| 3 (%15) |
|
1 (%14) |
| 6 |
|
7 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 11 |
|
4 |
| 5 |
|
1 |
| 23 |
|
8 |
| 3 |
|
2 |
| Genk | Charleroi | |
|---|---|---|
| 26 (%48) |
|
28 (%51) |
| 4 (%57) |
|
1 (%20) |
| 70 |
|
80 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Genk
|
1
|
0
|
5
|
Genk
|
2
|
0
|
3
|
|
1
|
0
|
3
|
Genk
|
2
|
0
|
2
|
Genk
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Genk
|
8.50
|
Charleroi
|
8.00
|
Genk
|
7.80
|
Charleroi
|
7.60
|
Charleroi
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Genk
|
0
|
5
|
Charleroi
|
0
|
3
|
Genk
|
0
|
2
|
Genk
|
0
|
2
|
Genk
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Genk
|
84
|
90%
|
93
|
Genk
|
55
|
88%
|
62
|
Genk
|
51
|
89%
|
57
|
Genk
|
45
|
90%
|
50
|
Charleroi
|
37
|
80%
|
46
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Genk
|
5
|
31%
|
16
|
Genk
|
1
|
11%
|
9
|
Genk
|
1
|
20%
|
5
|
Genk
|
0
|
0%
|
4
|
Genk
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Charleroi
|
9
|
34%
|
26
|
Genk
|
8
|
80%
|
10
|
Genk
|
4
|
44%
|
9
|
Charleroi
|
2
|
25%
|
8
|
Genk
|
3
|
42%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Charleroi
|
1
|
25%
|
4
|
Charleroi
|
2
|
50%
|
4
|
Genk
|
2
|
66%
|
3
|
Genk
|
2
|
66%
|
3
|
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Genk
|
7
|
43%
|
16
|
Genk
|
7
|
50%
|
14
|
Charleroi
|
4
|
30%
|
13
|
Charleroi
|
5
|
45%
|
11
|
Charleroi
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Genk
|
11
|
Charleroi
|
11
|
Charleroi
|
10
|
Genk
|
5
|
Charleroi
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
|
1
|
Genk
|
1
|
Charleroi
|
1
|
Charleroi
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Genk
|
3
|
Charleroi
|
3
|
Charleroi
|
3
|
Genk
|
2
|
Genk
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
|
6
|
Genk
|
3
|
Genk
|
3
|
Genk
|
3
|
Genk
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Genk
|
22
|
Charleroi
|
17
|
Charleroi
|
17
|
Charleroi
|
16
|
Genk
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Charleroi
|
3
|
Genk
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Charleroi
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Charleroi
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
|
2
|
Genk
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Charleroi
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Genk
|
3
|
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Charleroi
|
2
|
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Genk
Charleroi
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 4. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
40 | 15 | 14 | 11 | 57 - 53 | 4 | 38 |
M G B B G
|
||
|
2
|
40 | 16 | 9 | 15 | 44 - 46 | -2 | 37 |
G G B G M
|
||
|
3
|
40 | 14 | 9 | 17 | 50 - 50 | 0 | 34 |
G G M B G
|
||
|
4
|
40 | 14 | 10 | 16 | 50 - 57 | -7 | 33 |
B M G M M
|
||
|
5
|
40 | 13 | 9 | 18 | 43 - 48 | -5 | 31 |
M M M B G
|
||
|
6
|
40 | 10 | 10 | 20 | 41 - 60 | -19 | 23 |
B M G B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 7 | 8 | 5 | 26 - 22 | 4 | 29 |
B B B G B
|
||
|
2
|
20 | 8 | 4 | 8 | 26 - 26 | 0 | 28 |
M G M M G
|
||
|
3
|
20 | 7 | 4 | 9 | 26 - 27 | -1 | 25 |
G M M B M
|
||
|
4
|
20 | 6 | 6 | 8 | 26 - 26 | 0 | 24 |
G M G M B
|
||
|
5
|
20 | 5 | 7 | 8 | 18 - 25 | -7 | 22 |
M M G B M
|
||
|
6
|
20 | 5 | 5 | 10 | 22 - 27 | -5 | 20 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 11 | 2 | 7 | 26 - 21 | 5 | 35 |
G G B G G
|
||
|
2
|
20 | 8 | 6 | 6 | 31 - 31 | 0 | 30 |
G G M B G
|
||
|
3
|
20 | 8 | 3 | 9 | 24 - 24 | 0 | 27 |
M B G G G
|
||
|
4
|
20 | 7 | 6 | 7 | 24 - 30 | -6 | 27 |
G G M G M
|
||
|
5
|
20 | 5 | 5 | 10 | 17 - 22 | -5 | 20 |
M G G M B
|
||
|
6
|
20 | 5 | 5 | 10 | 19 - 33 | -14 | 20 |
B M B M B
|
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Genk ile Charleroi 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 21.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Luminus Arena, Genk. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: E. Camara (13'), M. Nzita (86').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Genk - Charleroi): topla oynama %60 - %40, isabetli şut 7 - 5, beklenen gol (xG) 2.77 - 1.68.
Puan durumunda Genk 1. sırada 38 puanla, Charleroi 3. sırada 34 puanla yer alıyor.