YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.06.2026) Bu karşılaşma Japonya - J1 Ligi kapsamındadır. Maçın sahası: Kawasaki Todoroki Stadyumu, Kawasaki.
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.06.2026) Bu karşılaşma Japonya - J1 Ligi kapsamındadır. Maçın sahası: Kawasaki Todoroki Stadyumu, Kawasaki.
İlk Maç
Kawasaki İç Saha Form Durumu
S. Hiroshima Deplasman Form Durumu
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 0.74 |
|
1.60 |
| 12 |
|
21 |
| 5 |
|
8 |
| 433 (%84) |
|
266 (%77) |
| 10 |
|
18 |
| 3 |
|
3 |
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 24 |
|
12 |
| 6 |
|
9 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 12 |
|
21 |
| 5 |
|
8 |
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
7 |
| 7 |
|
11 |
| 5 |
|
10 |
| 1 |
|
0 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 512 |
|
345 |
| 433 (%84) |
|
266 (%77) |
| 14 (%33) |
|
33 (%47) |
| 4 (%25) |
|
6 (%25) |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 7 |
|
15 |
| 7 |
|
9 |
| 18 |
|
24 |
| 6 |
|
6 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 36 (%48) |
|
39 (%52) |
| 5 (%50) |
|
3 (%42) |
| 131 |
|
121 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| %27 |
|
%73 |
| 1 |
|
16 |
| 1 |
|
6 |
| 189 (%82) |
|
178 (%80) |
| 3 |
|
7 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
3 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
2 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 1 |
|
16 |
| 1 |
|
6 |
| 0 |
|
5 |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
6 |
| 1 |
|
10 |
| 0 |
|
0 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 229 |
|
221 |
| 189 (%82) |
|
178 (%80) |
| 5 (%21) |
|
21 (%53) |
| 0 (%0) |
|
3 (%25) |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 3 |
|
6 |
| 5 |
|
4 |
| 12 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 14 (%48) |
|
15 (%51) |
| 2 (%50) |
|
2 (%50) |
| 61 |
|
65 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| %91 |
|
%9 |
| 0.74 |
|
1.60 |
| 11 |
|
5 |
| 4 |
|
2 |
| 433 (%137) |
|
266 (%162) |
| 7 |
|
11 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
9 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 11 |
|
5 |
| 4 |
|
2 |
| 9 |
|
1 |
| 2 |
|
7 |
| 7 |
|
5 |
| 4 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 315 |
|
164 |
| 433 (%137) |
|
266 (%162) |
| 9 (%47) |
|
12 (%38) |
| 4 (%30) |
|
3 (%25) |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 4 |
|
9 |
| 2 |
|
5 |
| 6 |
|
18 |
| 2 |
|
5 |
| Kawasaki | S. Hiroshima | |
|---|---|---|
| 22 (%47) |
|
24 (%52) |
| 3 (%50) |
|
1 (%33) |
| 70 |
|
56 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Hiroshima
|
1
|
0
|
6
|
Kawasaki
|
1
|
0
|
4
|
S. Hiroshima
|
1
|
0
|
3
|
S. Hiroshima
|
2
|
0
|
2
|
Kawasaki
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
8.30
|
S. Hiroshima
|
8.20
|
Kawasaki
|
7.90
|
Kawasaki
|
7.70
|
S. Hiroshima
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
S. Hiroshima
|
0
|
3
|
Kawasaki
|
0
|
2
|
Kawasaki
|
0
|
2
|
S. Hiroshima
|
0
|
2
|
S. Hiroshima
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kawasaki
|
66
|
86%
|
76
|
Kawasaki
|
65
|
90%
|
72
|
Kawasaki
|
60
|
93%
|
64
|
Kawasaki
|
41
|
85%
|
48
|
S. Hiroshima
|
37
|
71%
|
52
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Hiroshima
|
2
|
28%
|
7
|
S. Hiroshima
|
1
|
20%
|
5
|
Kawasaki
|
3
|
75%
|
4
|
Kawasaki
|
1
|
33%
|
3
|
Kawasaki
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
S. Hiroshima
|
8
|
36%
|
22
|
Kawasaki
|
6
|
50%
|
12
|
S. Hiroshima
|
3
|
30%
|
10
|
S. Hiroshima
|
4
|
44%
|
9
|
Kawasaki
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kawasaki
|
0
|
0%
|
2
|
Kawasaki
|
1
|
50%
|
2
|
S. Hiroshima
|
1
|
50%
|
2
|
Kawasaki
|
1
|
100%
|
1
|
Kawasaki
|
1
|
100%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Kawasaki
|
6
|
46%
|
13
|
Kawasaki
|
3
|
27%
|
11
|
S. Hiroshima
|
8
|
80%
|
10
|
Kawasaki
|
5
|
55%
|
9
|
S. Hiroshima
|
3
|
33%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
7
|
Kawasaki
|
5
|
S. Hiroshima
|
5
|
S. Hiroshima
|
5
|
Kawasaki
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
2
|
S. Hiroshima
|
2
|
Kawasaki
|
1
|
Kawasaki
|
1
|
S. Hiroshima
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
3
|
Kawasaki
|
2
|
Kawasaki
|
2
|
S. Hiroshima
|
2
|
Kawasaki
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
3
|
S. Hiroshima
|
3
|
Kawasaki
|
2
|
Kawasaki
|
2
|
S. Hiroshima
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
19
|
Kawasaki
|
16
|
Kawasaki
|
15
|
S. Hiroshima
|
15
|
S. Hiroshima
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Kawasaki
|
3
|
Kawasaki
|
3
|
Kawasaki
|
1
|
Kawasaki
|
1
|
Kawasaki
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Kawasaki
|
1
|
Kawasaki
|
1
|
Kawasaki
|
1
|
S. Hiroshima
|
1
|
S. Hiroshima
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
S. Hiroshima
|
5
|
Kawasaki
|
4
|
Kawasaki
|
3
|
S. Hiroshima
|
3
|
Kawasaki
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Kawasaki
|
3
|
S. Hiroshima
|
3
|
Kawasaki
|
2
|
Kawasaki
|
2
|
Kawasaki
|
2
|
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Kawasaki
S. Hiroshima
Japonya - J1 Ligi kapsamında oynanan maçta S. Hiroshima, Kawasaki karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 06.06.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Kawasaki Todoroki Stadyumu, Kawasaki. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: S. Nakamura (44').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Kawasaki - S. Hiroshima): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 5 - 8, beklenen gol (xG) 0.74 - 1.60.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.