BK Fremad Amager - Sundby 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

BK Fremad Amager 3-1 Sundby - Özet, Goller ve İstatistikler - 21.07.2026

Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
3 - 1
(İY: 2 - 1)
Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
Kazanamama
4
2.5 Üst
4
Karşılıklı Gol
4
Gol yeme
5
Kaybetmeme
3/4
Kaybetmeme
5/6
2.5 Üst
3/4
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Fremad Amager Sundby
%53
Topla Oynama
%47
19
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
1
7
Korner
3
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Fremad Amager Sundby
19
Toplam Şut
6
7
İsabetli Şut
1
12
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Fremad Amager Sundby
%51
Topla Oynama
%49
9
Toplam Şut
3
5
İsabetli Şut
1
4
Korner
1
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Fremad Amager Sundby
9
Toplam Şut
3
5
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Fremad Amager Sundby
%55
Topla Oynama
%45
10
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
0
3
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Fremad Amager Sundby
10
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
0
8
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Fremad Amager
Sundby
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0
2.3
Yediği Gol
0
6.0
Şut
0
2.0
Korner
0
1.7
Sarı Kart
0
0.0
Faul
0
Fremad Amager
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.55
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.27
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.49
%0
Fremad Amager
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.98
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.13
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.80
%0
Fremad Amager
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Fremad Amager
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Fremad Amager
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.98
%0
Üst:
1
Oran:
1.37
%100
Fremad Amager
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Fremad Amager
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Fremad Amager
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Fremad Amager
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.35
%100
Oran:
0
Oran:
1.99
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.55
0
3.27
2
3.49
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.98
0
2.13
2
3.80
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.86
0
2.46
2
3.39
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.49
0
3.40
2
1.66
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.34
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.63
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.98
Üst
1.37
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.85
Üst
1.43
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.23
Üst
2.33
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
1.97
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.88
Üst
1.41
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.38
Üst
1.95
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.35
Yok
1.99
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.19
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.49
Yok
1.20
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.51
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
10' 0 - 1
42' 1 - 1
45' 2 - 1
IY | 2 - 1
74' 3 - 1
MS | 3 - 1
Saat
21 Temmuz 2026, Salı 17:00
Güneşli
Güneşli, 23°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.55
MS 0
3.27
MS 2
3.49
2.5 Alt
1.98
2.5 Üst
1.37

Fremad Amager - Sundby maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Fremad Amager, Sundby karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 21.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Fremad Amager - Sundby): topla oynama %53 - %47, isabetli şut 7 - 1.