Flekkeroy IL 6-0 Stabaek IF 2

MS
6 - 0
(İY: 4 - 0)
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
Takım Serileri
2.5 Üst
5
Karşılıklı Gol
5
Karşılıklı Gol
5
Gol yeme
5
Gol yeme
5
Kaybetmeme
4/5
2.5 Üst
3/4
Genel İstatistikler
%68
Topla Oynama
%32
11
Toplam Şut
10
7
İsabetli Şut
2
8
Korner
6
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
11
Toplam Şut
10
7
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
8
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%60
Topla Oynama
%40
6
Toplam Şut
3
5
İsabetli Şut
2
5
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
6
Toplam Şut
3
5
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%72
Topla Oynama
%28
5
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
0
3
Korner
2
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
5
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Flekkeroy IL
Stabaek IF 2
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.4
Yediği Gol
2.6
9.8
Şut
12.4
5.2
Korner
6.8
1.8
Sarı Kart
1.0
0.0
Faul
0.0
Flekkeroy IL
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.26
%100
Beraberlik:
0
Oran:
4.40
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.62
%0
Stabaek IF 2
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.62
%0
Beraberlik:
0
Oran:
4.40
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.26
%100
Flekkeroy IL
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.57
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.67
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.34
%50
Stabaek IF 2
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.34
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.67
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.57
%50
Flekkeroy IL
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Stabaek IF 2
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Flekkeroy IL
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Stabaek IF 2
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Flekkeroy IL
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Stabaek IF 2
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Flekkeroy IL
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.96
%50
Üst:
1
Oran:
1.38
%50
Stabaek IF 2
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.96
%0
Üst:
2
Oran:
1.38
%100
Flekkeroy IL
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Stabaek IF 2
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Flekkeroy IL
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Stabaek IF 2
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Flekkeroy IL
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.17
%100
Oran:
0
Oran:
2.61
%0
Stabaek IF 2
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.17
%100
Oran:
0
Oran:
2.61
%0
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.26
0
4.40
2
4.62
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.57
0
2.67
2
4.34
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.51
0
3.04
2
4.02
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.72
0
3.79
2
2.21
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.61
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.12
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.96
Üst
1.38
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.67
Üst
1.56
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
1.97
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.80
Üst
1.46
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.27
Üst
2.22
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.50
Üst
1.75
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.17
Yok
2.61
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.39
Yok
1.21
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
1.92
Yok
1.39
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.65
Çift
1.57
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.26
0
4.40
2
4.62
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.57
0
2.67
2
4.34
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.51
0
3.04
2
4.02
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.72
0
3.79
2
2.21
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.61
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.12
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.96
Üst
1.38
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.67
Üst
1.56
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
1.97
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.80
Üst
1.46
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.27
Üst
2.22
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.50
Üst
1.75
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.17
Yok
2.61
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.39
Yok
1.21
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
1.92
Yok
1.39
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.65
Çift
1.57
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 2 1 15 - 9 6 14
G G M G B
2
6 4 1 1 12 - 6 6 13
G G G G B
3
7 3 3 1 14 - 8 6 12
M G B B G
4
6 3 2 1 14 - 7 7 11
G M G B G
5
7 3 1 3 18 - 10 8 10
G M G M B
6
7 3 0 4 14 - 15 -1 9
G M M G G
7
7 2 3 2 12 - 14 -2 9
M B G B M
8
6 2 2 2 15 - 9 6 8
G B M G B
9
7 2 2 3 12 - 15 -3 8
B G G M B
10
7 2 2 3 9 - 14 -5 8
M B M G B
11
7 2 2 3 13 - 22 -9 8
M B M M B
12
7 2 2 3 11 - 20 -9 8
M B M G B
13
6 2 0 4 9 - 12 -3 6
M G M M M
14
7 2 0 5 14 - 21 -7 6
G M G M M
Yükselme
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 16 - 2 14 10
G G G B
2
3 3 0 0 11 - 3 8 9
G G G
3
3 2 1 0 8 - 3 5 7
G G B
4
3 2 1 0 5 - 2 3 7
B G G
5
3 2 1 0 7 - 5 2 7
G B G
6
4 2 0 2 9 - 7 2 6
M G G M
7
3 2 0 1 6 - 4 2 6
G G M
8
4 2 0 2 10 - 9 1 6
M G M G
9
3 1 2 0 8 - 6 2 5
G B B
10
4 1 2 1 6 - 5 1 5
G M B B
11
3 1 1 1 4 - 3 1 4
M B G
12
4 1 1 2 5 - 10 -5 4
B M G M
13
3 1 0 2 4 - 7 -3 3
M G M
14
3 0 1 2 5 - 12 -7 1
M M B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 8 - 3 5 7
B G G
2
4 2 1 1 10 - 7 3 7
G G M B
3
4 2 1 1 6 - 8 -2 7
G M B G
4
3 2 0 1 4 - 3 1 6
M G G
5
3 1 2 0 7 - 4 3 5
G B B
6
4 1 2 1 8 - 8 0 5
M B G B
7
3 1 1 1 11 - 6 5 4
G M B
8
3 1 0 2 4 - 6 -2 3
M M G
9
4 1 0 3 5 - 16 -11 3
G M M M
10
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B M B
11
4 0 1 3 2 - 9 -7 1
M M M B
12
3 0 0 3 3 - 8 -5 0
M M M
13
3 0 0 3 2 - 8 -6 0
M M M
14
3 0 0 3 5 - 14 -9 0
M M M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
11 Mayıs 2026, 19:00
Güneşli
Güneşli
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.26
MS 0
4.40
MS 2
4.62