Finn Harps - Athlone Town 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.04.2026) Bu karşılaşma İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta kapsamındadır.

Finn Harps 1-2 Athlone Town - Özet, Goller ve İstatistikler - 24.04.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 2
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

5-4-1
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
24,3
4-4-2
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
24,5
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
C. Cleary Kafa Vuruşu
54' 0 - 1
C. Cleary Kafa Vuruşu
MS | 1 - 2

Önemli İstatistikler

Finn Harps logosu
%56
Topla Oynama
%44
7
Korner
1
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Athlone logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
42
47
Topa Sahip Olma
%56
%44
Ataklar
76
70
Şut
10
13
İsabetli Şut
4
4
Saat
24 Nisan 2026, Cuma 21:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 12°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
4
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Sarı Kart 4.5 Alt
4
Korner 10.5 Alt
3
Kazanamama
8/9
2.5 Alt
3/4
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Finn Harps Athlone
%56
Topla Oynama
%44
10
Toplam Şut
13
4
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
7
Korner
1
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Finn Harps Athlone
10
Toplam Şut
13
4
İsabetli Şut
4
6
İsabetsiz Şut
9
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Finn Harps Athlone
%54
Topla Oynama
%46
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
0
4
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Finn Harps Athlone
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
0
2
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Finn Harps Athlone
%57
Topla Oynama
%43
7
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
3
Korner
0
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Finn Harps Athlone
7
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
6
Finn Harps
Athlone
Maç Başına Ortalamalar
0.9
Gol
0.8
1.3
Yediği Gol
1.4
8.5
Şut
8.4
3.9
Korner
5.3
3.1
Sarı Kart
2.6
0.0
Faul
0.0
Finn Harps
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.92
%20
Beraberlik:
3
Oran:
2.86
%60
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.70
%20
Athlone
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.70
%20
Beraberlik:
0
Oran:
2.86
%0
Mağlubiyet:
4
Oran:
1.92
%80
Finn Harps
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.50
%20
Beraberlik:
2
Oran:
1.86
%40
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.31
%40
Athlone
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.31
%0
Beraberlik:
4
Oran:
1.86
%80
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.50
%20
Finn Harps
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%20
Üst:
4
Oran:
%80
Athlone
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Finn Harps
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
2.85
%20
Üst:
4
Oran:
1.13
%80
Athlone
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
2.85
%40
Üst:
3
Oran:
1.13
%60
Finn Harps
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.54
%60
Üst:
2
Oran:
1.69
%40
Athlone
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.54
%60
Üst:
2
Oran:
1.69
%40
Finn Harps
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
1.12
%80
Üst:
1
Oran:
2.91
%20
Athlone
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
1.12
%80
Üst:
1
Oran:
2.91
%20
Finn Harps
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Athlone
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%80
Üst:
1
Oran:
%20
Finn Harps
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Athlone
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Finn Harps
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.53
%60
Oran:
2
Oran:
1.70
%40
Athlone
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.53
%40
Oran:
3
Oran:
1.70
%60

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.92
0
2.86
2
2.70
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.50
0
1.86
2
3.31
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.26
0
2.20
2
2.92
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.63
0
3.39
2
1.38
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.40
0 ve 2
1.19
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.14
0 ve 2
1.37
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (1)
HMS 1
22.70
HMS X
-
HMS 2
22.70
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.85
Üst
1.13
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.54
Üst
1.69
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.12
Üst
2.91
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.92
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.21
Üst
2.43
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.39
Üst
1.21
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.51
Üst
1.72
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.35
Üst
2.01
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.01
Hayır
1.34
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
5.07
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.53
Yok
1.70
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.89
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.01
Yok
1.10
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.88
2-3 gol
1.71
4-5 gol
3.60
6+ gol
15.45
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.77
Eşit
2.96
2.
1.85
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.99
Eşit
2.17
2.
2.25
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.27
Eşit
1.92
2.
2.42
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.81
Çift
1.45
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.04
Hayır
1.09
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.95
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.33
Evet/Hayır
5.29
Evet/Evet
15.85
Hayır/Evet
3.68
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.59
0 ve Alt
3.58
2 ve Alt
3.49
1 ve Üst
6.28
0 ve Üst
11.25
2 ve Üst
10.10
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.88
0 ve Alt
2.40
2 ve Alt
4.82
1 ve Üst
6.16
0 ve Üst
6.84
2 ve Üst
9.19
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.06
1 ve Yok
3.35
0 ve Var
3.86
0 ve Yok
9.23
2 ve Var
5.55
2 ve Yok
4.86
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
17.20
1 ve Yok
2.79
0 ve Var
6.80
0 ve Yok
2.39
2 ve Var
22.25
2 ve Yok
3.69
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.75
Üst ve Var
2.00
Alt ve Yok
2.02
Üst ve Yok
9.53
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
25.00
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
-
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
29 21 4 4 61 - 25 36 67
G G G B G
2
29 14 5 10 52 - 37 15 47
B M G B G
3
29 12 7 10 57 - 43 14 43
M M G M M
4
29 11 8 10 41 - 38 3 41
G G M G B
5
29 12 5 12 34 - 40 -6 41
G M G G B
6
29 10 9 10 38 - 35 3 39
G G M B G
7
29 10 7 12 30 - 34 -4 37
B M G G G
8
29 9 7 13 32 - 43 -11 34
M G M M M
9
29 7 9 13 29 - 44 -15 30
M G M B M
10
29 5 7 17 26 - 61 -35 22
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 0 2 38 - 14 24 39
G M G G G
2
14 9 4 1 38 - 16 22 31
G G G M G
3
15 10 1 4 33 - 17 16 31
G G M G G
4
15 8 5 2 22 - 13 9 29
G G G B G
5
15 7 6 2 19 - 14 5 27
B G B G G
6
14 8 2 4 23 - 13 10 26
G G M G G
7
14 7 3 4 19 - 18 1 24
M B B G M
8
15 6 5 4 20 - 14 6 23
M M G G B
9
14 5 4 5 17 - 16 1 19
B G G M B
10
14 4 4 6 13 - 23 -10 16
M G M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
14 8 4 2 23 - 11 12 28
G G M G B
2
14 6 0 8 14 - 26 -12 18
M M M M G
3
14 4 4 6 19 - 20 -1 16
G M M B B
4
15 3 6 6 18 - 25 -7 15
M G G M B
5
15 3 3 9 19 - 27 -8 12
M G M M M
6
15 2 5 8 12 - 28 -16 11
B G G M M
7
14 2 4 8 16 - 22 -6 10
G M B G M
8
14 3 1 10 11 - 20 -9 10
M M M M G
9
15 2 4 9 13 - 25 -12 10
M G M M M
10
15 1 3 11 13 - 38 -25 6
B M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
C. Cleary Kafa Vuruşu
54' 0 - 1
C. Cleary Kafa Vuruşu
MS | 1 - 2
Saat
24 Nisan 2026, Cuma 21:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 12°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.92
MS 0
2.86
MS 2
2.70
2.5 Alt
1.54
2.5 Üst
1.69

Finn Harps - Athlone maç özeti

İrlanda - Birinci Lig - 12. Hafta kapsamında oynanan maçta Athlone, Finn Harps karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 24.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: C. Cleary (54'), G. McAteer (69'), G. Lomboto (88').

Öne çıkan istatistikler (Finn Harps - Athlone): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 4 - 4.

Puan durumunda Finn Harps 10. sırada 22 puanla, Athlone 7. sırada 37 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut