FC Stk 1914 Samorin - Dynamo Malzenice 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (27.07.2026) Bu karşılaşma Slovakya - 2. Liga - 1. Hafta kapsamındadır.

FC Stk 1914 Samorin 2-0 Dynamo Malzenice - Özet, Goller ve İstatistikler - 27.07.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-5-2
Piyasa değeri
0.3 Mn €
Yaş
23,5
4-2-3-1
Piyasa değeri
0.3 Mn €
Yaş
26,1
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

FC Stk 1914 Samorin logosu
%55
Topla Oynama
%45
10
Korner
0
3
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
0
Malzenice logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
68
64
Topa Sahip Olma
%55
%45
Ataklar
93
115
Şut
15
7
İsabetli Şut
9
2
Saat
27 Temmuz 2026, Pazartesi 18:00
Güneşli
Güneşli, 27°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
4
Kaybetmeme
8
2.5 Üst
4
Karşılıklı Gol
8
Gol yeme
9
Gol yeme
5
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Kazanamama
5/6
Karşılıklı Gol
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
FC Stk 1914 Samorin Malzenice
%55
Topla Oynama
%45
15
Toplam Şut
7
9
İsabetli Şut
2
10
Korner
0
3
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
FC Stk 1914 Samorin Malzenice
15
Toplam Şut
7
9
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
FC Stk 1914 Samorin Malzenice
%55
Topla Oynama
%45
11
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
0
8
Korner
0
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
FC Stk 1914 Samorin Malzenice
11
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
0
4
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
FC Stk 1914 Samorin Malzenice
%55
Topla Oynama
%45
4
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
2
2
Korner
0
2
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
FC Stk 1914 Samorin Malzenice
4
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.82
0
2.95
2
2.85
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.31
0
1.98
2
3.31
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.14
0
2.31
2
2.96
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.22
0
3.48
2
1.43
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.23
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.13
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.42
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.74
Üst
1.50
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.55
Üst
1.68
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.27
Üst
2.23
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.28
Üst
2.17
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.65
Üst
1.58
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.40
Üst
1.90
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.40
Yok
1.90
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.43
Yok
1.05
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.66
Yok
1.15
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.55
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.76
Çift
1.49

Puan Durumu

Slovakya - 2. Liga - 1. Hafta Slovakya - 2. Liga - 1. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 6 0 0 16 - 2 14 18
G G G G G
2
6 5 0 1 13 - 6 7 15
G G M G G
3
6 3 1 2 12 - 10 2 10
G M G M G
4
6 3 1 2 6 - 6 0 10
G G B G M
5
6 2 4 0 11 - 8 3 10
B B G B G
6
6 3 1 2 10 - 10 0 10
M G G M B
7
6 3 1 2 9 - 10 -1 10
G B M G M
8
7 2 3 2 13 - 9 4 9
B B M M B
9
7 2 2 3 12 - 10 2 8
G G M B B
10
6 2 1 3 10 - 10 0 7
G B M M G
11
6 2 1 3 4 - 9 -5 7
M M M G G
12
6 2 0 4 4 - 9 -5 6
M G M G M
13
6 1 2 3 5 - 7 -2 5
B M B M M
14
6 1 2 3 9 - 10 -1 5
M M G B B
15
6 0 3 3 4 - 7 -3 3
M M B M B
16
6 1 0 5 4 - 19 -15 3
M M M G M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 10 - 2 8 9
G G G
2
3 3 0 0 8 - 3 5 9
G G G
3
4 3 0 1 7 - 4 3 9
G G M G
4
4 1 3 0 7 - 6 1 6
B B B G
5
3 2 0 1 4 - 4 0 6
M G G
6
3 2 0 1 3 - 2 1 6
M G G
7
3 2 0 1 6 - 6 0 6
G G M
8
3 2 0 1 8 - 5 3 6
G M G
9
3 1 2 0 7 - 5 2 5
G B B
10
3 1 1 1 4 - 2 2 4
M G B
11
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
12
4 1 1 2 5 - 4 1 4
M M G B
13
3 1 1 1 3 - 4 -1 4
B M G
14
3 1 0 2 2 - 9 -7 3
M M G
15
3 0 2 1 2 - 3 -1 2
B B M
16
2 0 0 2 0 - 2 -2 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 6 - 0 6 9
G G G
2
2 2 0 0 6 - 2 4 6
G G
3
4 2 0 2 6 - 8 -2 6
G G M M
4
3 1 1 1 2 - 2 0 4
G B M
5
4 1 1 2 8 - 8 0 4
M G M B
6
4 1 1 2 6 - 4 2 4
G B M M
7
2 1 1 0 4 - 2 2 4
B G
8
3 1 1 1 4 - 4 0 4
M G B
9
3 1 0 2 1 - 5 -4 3
M M G
10
4 0 3 1 4 - 5 -1 3
B M B B
11
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
G M M
12
3 0 1 2 4 - 7 -3 1
B M M
13
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
M B M
14
2 0 1 1 4 - 6 -2 1
M B
15
3 0 0 3 1 - 7 -6 0
M M M
16
3 0 0 3 2 - 10 -8 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
27 Temmuz 2026, Pazartesi 18:00
Güneşli
Güneşli, 27°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.82
MS 0
2.95
MS 2
2.85
2.5 Alt
1.74
2.5 Üst
1.50

FC Stk 1914 Samorin - Malzenice maç özeti

Slovakya - 2. Liga - 1. Hafta kapsamında oynanan maçta FC Stk 1914 Samorin, Malzenice karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 27.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: D. Pavuk (67'), V. Bajtos (85').

Maçta 4 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (FC Stk 1914 Samorin - Malzenice): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 9 - 2.

Puan durumunda FC Stk 1914 Samorin 2. sırada 15 puanla, Malzenice 10. sırada 7 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler