FC Ostrovets 1-2 FC Orsha

MS
1 - 2
(İY: 1 - 1)
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
Önemli İstatistikler
FC Ostrovets logosu
%66
Topla Oynama
%34
10
Korner
4
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Orsha logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
65
26
Topa Sahip Olma
%66
%34
Ataklar
106
62
Şut
18
0
İsabetli Şut
9
0
Saat
8 Mayıs 2026, 17:30
Bulutlu
Bulutlu
Takım Serileri
Kaybetmeme
3
Gol yeme
4
Korner 10.5 Üst
3
Kazanamama
4/5
Kazanamama
3/4
2.5 Üst
3/4
2.5 Üst
3/4
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
4/5
Genel İstatistikler
%66
Topla Oynama
%34
18
Toplam Şut
0
9
İsabetli Şut
0
0
Ofsayt
0
10
Korner
4
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
18
Toplam Şut
0
9
İsabetli Şut
0
9
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler
%70
Topla Oynama
%30
7
Toplam Şut
0
4
İsabetli Şut
0
6
Korner
3
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
7
Toplam Şut
0
4
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%62
Topla Oynama
%38
11
Toplam Şut
0
5
İsabetli Şut
0
0
Ofsayt
0
4
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
11
Toplam Şut
0
5
İsabetli Şut
0
6
İsabetsiz Şut
0
FC Ostrovets
Orsha
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.4
1.2
Yediği Gol
1.6
4.2
Şut
2.0
4.8
Korner
2.8
2.2
Sarı Kart
1.4
0.0
Faul
0.0
FC Ostrovets
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.46
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.66
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.53
%50
Orsha
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.53
%67
Beraberlik:
0
Oran:
3.66
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.46
%33
FC Ostrovets
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.92
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.18
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.86
%0
Orsha
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.86
%33
Beraberlik:
1
Oran:
2.18
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.92
%33
FC Ostrovets
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Orsha
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
FC Ostrovets
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Orsha
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
FC Ostrovets
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Orsha
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
FC Ostrovets
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.37
%100
Üst:
0
Oran:
1.97
%0
Orsha
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.37
%100
Üst:
0
Oran:
1.97
%0
FC Ostrovets
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Orsha
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Ostrovets
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Orsha
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Ostrovets
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.33
%50
Oran:
1
Oran:
2.03
%50
Orsha
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.33
%33
Oran:
2
Oran:
2.03
%67
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.46
0
3.66
2
3.53
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.92
0
2.18
2
3.86
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.77
0
2.57
2
3.50
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.30
0
3.35
2
1.77
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.38
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.05
1 ve 2
1.05
0 ve 2
1.73
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.37
Üst
1.97
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.98
Üst
1.36
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.24
Üst
2.29
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.40
Üst
1.89
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.96
Üst
1.38
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.39
Üst
1.93
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.33
Yok
2.03
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.08
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.41
Yok
1.21
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.71
Çift
1.52
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.46
0
3.66
2
3.53
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.92
0
2.18
2
3.86
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.77
0
2.57
2
3.50
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.30
0
3.35
2
1.77
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.38
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.05
1 ve 2
1.05
0 ve 2
1.73
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.37
Üst
1.97
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.98
Üst
1.36
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.24
Üst
2.29
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.40
Üst
1.89
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.96
Üst
1.38
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.39
Üst
1.93
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.33
Yok
2.03
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.08
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.41
Yok
1.21
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.71
Çift
1.52
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 11 - 2 9 16
B G G G G
2
6 5 1 0 15 - 7 8 16
G G G G B
3
6 4 1 1 10 - 8 2 13
M B G G G
4
6 4 0 2 16 - 8 8 12
G G M G G
5
6 3 2 1 13 - 6 7 11
G B G G M
6
6 3 1 2 7 - 7 0 10
G B M G M
7
6 3 1 2 7 - 9 -2 10
M B G M G
8
6 3 1 2 11 - 9 2 10
B M G M G
9
6 2 3 1 11 - 4 7 9
B B G M G
10
6 3 0 3 7 - 10 -3 9
G M M M G
11
6 2 1 3 12 - 12 0 7
M B M G G
12
6 2 1 3 8 - 8 0 7
B G G M M
13
6 1 3 2 8 - 8 0 6
M G B B M
14
6 1 2 3 9 - 13 -4 5
B B M G M
15
6 0 3 3 3 - 10 -7 3
B M B M B
16
6 1 0 5 4 - 18 -14 3
G M M M M
17
6 0 2 4 5 - 10 -5 2
M B M B M
18
6 0 1 5 8 - 16 -8 1
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 8 - 4 4 10
G G G B
2
4 3 1 0 7 - 4 3 10
G B G G
3
4 2 1 1 6 - 5 1 7
B G G M
4
3 2 1 0 8 - 0 8 7
B G G
5
3 2 0 1 8 - 5 3 6
G M G
6
2 1 1 0 3 - 1 2 4
B G
7
3 1 1 1 6 - 5 1 4
B M G
8
3 1 0 2 5 - 5 0 3
M G M
9
3 1 0 2 5 - 6 -1 3
G M M
10
2 1 0 1 3 - 1 2 3
G M
11
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
G M
12
4 0 2 2 4 - 6 -2 2
M B M B
13
3 0 1 2 5 - 9 -4 1
B M M
14
2 0 1 1 2 - 4 -2 1
B M
15
3 0 1 2 4 - 6 -2 1
B M M
16
3 0 1 2 2 - 4 -2 1
M B M
17
3 0 0 3 1 - 8 -7 0
M M M
18
3 0 0 3 0 - 12 -12 0
M M M
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 8 - 1 7 12
G G G G
2
4 3 0 1 5 - 5 0 9
G M G G
3
3 2 1 0 6 - 3 3 7
B G G
4
4 2 1 1 6 - 5 1 7
G B G M
5
3 2 0 1 8 - 3 5 6
M G G
6
2 2 0 0 7 - 3 4 6
G G
7
4 2 0 2 4 - 9 -5 6
G M M G
8
3 1 2 0 6 - 4 2 5
B G B
9
3 1 1 1 5 - 7 -2 4
M B G
10
2 1 1 0 7 - 1 6 4
B G
11
3 1 1 1 3 - 3 0 4
B G M
12
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
M G
13
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
14
3 1 0 2 6 - 7 -1 3
M M G
15
3 1 0 2 4 - 6 -2 3
G M M
16
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B B M
17
2 0 0 2 1 - 4 -3 0
M M
18
3 0 0 3 3 - 7 -4 0
M M M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
8 Mayıs 2026, 17:30
Bulutlu
Bulutlu
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.46
MS 0
3.66
MS 2
3.53